+38 044 599 3180

+38 095 330 2777

+38 044 496 0948

Рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings 2016/17

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна увійшов в світовий топ-400 університетів згідно останнього рейтингу QS

 

Приєднуйтесь до обговорення на #QSWUR

 

Лондон, 6 вересня 2016 року: За результатами тринадцятої редакції рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings, Массачусетський технологічний інститут залишається найкращим університетом світу вже п'ятий рік поспіль.

 

Цього року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна випередив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, та став найкращим університетом України. Він увійшов в світовий топ-400, і зараз знаходиться на 382 місці. А КНУ ім. Тараса Шевченка втратив свою позицію і опинився за 431 місцем.

 

Основні висновки рейтингу QS стосовно вишів України:

 

  • 6 університетів України увійшли в цьогорічний рейтинг. Така ж сама кількість була  і в минулому 2015/16 році;

  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" входить в топ-600.

  • Сумський державний університет, НТУ  "Харківський політехнічний інститут" та Донецький національний університет залишаються в категорії 701+;

  • В цьому році Українські вузи зазнали падіння за показниками рейтингу. Всі шість університетів отримали нижчі бали за індексом цитування наукових публікацій;

  • Знову ж таки, згідно показників індексу цитування наукових публікацій, жодний Український вищий навчальний заклад не ввійшов навіть у 800 впливових дослідницьких університетів;

  • Також в цьому році Українські виші отримали нижчі бали за такими показниками, як кар'єрний потенціал та міжнародні перспективи.

 

 

Рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings 2016/17: Україна

2016

2015

Назва навчального закладу

382=

491-500

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

431-440

421-430

Київський національний університет ім.Тараса Шевченка

551-600

601-650

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

701+

701+

Донецький національний університет

701+

701+

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

701+

701+

Сумський державний університет

© QS Quacquarelli Symonds 2004-2016 http://www.TopUniversities.com/

 

Керівник відділу досліджень Експертної ради QS Бен Соутер, зазначив: “Показники цьогорічного рейтингу дають зрозуміти, що рівень інвестицій є визначальним та наявно демонструє хто розвивається, а хто регресує. Університети в країнах, які забезпечують високий рівень цільового фінансування, будь то спонсорство або надходження з державного бюджету, займають вищі місця в рейтингу. З іншого боку, університети країн Західної Європи, де наразі скорочують витрати на громадські наукові дослідження, втрачають свої позиції, на відміну від університетів  США та Азії.”

 

Рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings: Світовий Топ 20

2016

2015

Назва навчального закладу

Країна

1

1

Массачусетський технологічний інститут (MIT)

США

2

3=

Стенфордський університет

США

3

2

Гарвардський університет

США

4

3=

Кембриджський університет

Велика Британія

5

5

Каліфорнійський технологічний інститут (Caltech)

США

6

6

Оксфордський університет

Велика Британія

7

7

Університетський коледж Лондона

Велика Британія

8

9

Федеральна вища технічна школа Цюріха

Швейцарія

9

8

Імперський коледж Лондона

Велика Британія

10

10

Чиказький університет

США

11

11

Прінстонський університет

США

12

12

Національний університет Сінгапуру (NUS)

Сінгапур

13

13

Наньянський технологічний університет (NTU)

Сінгапур

14

14

Федеральна політехнічна школа Лозанни (EPFL)

Швейцарія

15

15

Єльський університет

США

16

17

Корнелльський університет

США

17

16

Університет Джона Гопкінса

США

18

18

Пенсільванський університет

США

19

21

Единбурзький університет

Велика Британія

20

22

Колумбійський університет

США

© QS Quacquarelli Symonds 2004-2016 http://www.TopUniversities.com/


У світовому рейтингу Стенфордський університет витісняє Кембриджський університет з трійки лідерів. І це означає, що навчальні заклади США вперше з часів дослідження 2004 року займають всі три перші місця. Університети Росії, Китаю, Південної Кореї, Японії досягнули помітних покращень, в той час як навчальні заклади Великої Британії, Німеччини та Італії втрачають свої позиції.

 

Повний Рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings 2016/17 років можна знайти за посиланням.


Не пропустіть унікальну можливість відвідати виставку закордонних магістерських програм від автора рейтингу. Виставка QS World Grad School Tour пройде в Києві 25 вересня в готелі Хаятт Рідженсі. У програмі заходу: особисте спілкування з представниками топ-університетів світу, семінари, інфосесії, розіграші призів – iPad Air від організатора та інші призи від наших партнерів, а також професійне фото для CV від нашого фотографа та багато іншого. Вхід безкоштовний. Реєструйтесь!

 

Рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings - це щорічне дослідження найкращих вищих навчальних закладів, та один з найвідоміших і найбільш шанованих глобальних рейтингів університетів. Рейтинг складається Експертною радою QS в тісній співпраці з міжнародною консультативною радою провідних вчених. На рейтинг QS World University Rankings ® широко посилаються теперішні та майбутні студенти, фахівці вищих навчальних закладів та урядів у всьому світі. Метою рейтингу є визнання університетів, як різнобічних організацій, та забезпечення глобального порівняння рівня їх розвитку.


Рейтинги найкращих університетів світу QS World University Rankings базуються на чотирьох основних принципах таких, як наукові дослідження, викладання, кар'єрний потенціал та міжнародні перспективи. А методика оцінювання складається з шести показників: академічна репутація (40%), репутація серед роботодавців (10%), співвідношення кількості викладачів до кількості студентів (20%), індекс цитування наукових публікацій (20%), кількість іноземних студентів (5%), а також співвідношення між кількістю іноземних викладачів на факультеті та загальною кількістю викладачів (5%).

 
Joomla SEO powered by JoomSEF