top of page

ACS COBHAM GLOBAL YOUNG LEADERS PROGRAMME

ACS Cobham School

 

Школа-пансіон ACS Cobham School знаходиться в місті Кобхем, графстві Саррей, за 24 км від Лондона і за 45 хвилин їзди від аеропортів Хітроу і Гетвік. У школі навчаються студенти 2-18 років.

 

ACS Cobham School є однією з провідних шкіл у галузі викладання програми міжнародного бакалаврату (IB – International Baccalaureate), і за все своє існування випустила чимало студентів, а точніше дітей найвідоміших бізнесменів, політиків, акторів та спортсменів.

 

Футбольні поля, тенісні корти, атлетичний трек олімпійських розмірів, танцювальна студія, басейн, тренажерний та фітнес зали – одні з багатьох переваг школи, які вона має.

 

Для подальшого навчання випускники школи зазвичай обирають топові університети Russell Group.

Переваги програми:

 

ACS Cobham School спільно з провайдером літніх програм Discovery Summer запрацював інноваційну програму Global Young Leaders (12-16 років), яка ідеально підходить для тих, хто планує вступати до британської школи-пансіону, або хоче покращити рівень англійської мови за допомогою нових методів навчання. Студенти не лише вчать англійську мову та їздять екскурсіями, вони також займаються за трьома додатковими напрямками: підприємництво, мистецтво та STEM (наука, технології, інженерія, математика). Займаючись за цією програмою, студенти розвивають навички, необхідні як для життя, так і для успішного вступу та навчання у провідні школи-пансіони Великобританії.

 

Структура програми:

 

Програма передбачає 22,5 години занять на тиждень і складається з уроків з англійської мови, занять за трьома напрямками: підприємництво, презентації/дебати. Студенти навчаються у групах до 15 осіб.

 

Уроки англійської проходять завжди по-різному, на яких викладачі намагаються навчати та розвивати інтерактивними завданнями (наприклад, створити свій власний подкаст, дебати, дискусії).

 

Навчання за трьома напрямами: підприємництво, презентації і дебати і STEM розвиває технічні, бізнес-і STEM розвиває технічні.

 

Бізнес-напрямок навчає, як бути лідером у будь-якій сфері, вміти вирішувати критичні завдання та проблеми, як правильно презентувати проекти.

 

Другий напрямок розвиває навички презентацій, як залучати, надихати і переконувати аудиторію, а також дає знання з ряду практичних технік проведення дебатів, розвиваючи впевненість та здатність дискутувати.

 

STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) – абревіатура, яка розшифровується як наука, технології, інженерія, математика, та описує підхід до навчання, який реалізовується викладачами програми для більш простого навчання дітей складним технічним знанням, наприклад, 3D-моделювання тощо далі.

 

Щотижневі майстер-класи доповнюють всі інші заняття та теми, які студенти вивчають та аналізують під час класного годинника, і дозволяють набувати нових знань у галузі Британської культури, Олімпійських ігор та розробки кодів та алгоритмів.

 

Студенти регулярно представляють свої проекти перед усією школою, що дозволяє їм закріплювати їхню впевненість у собі та власних силах.

 

Бонусом до всіх розвиваючих та інтерактивних воркшопів, у студентів є чудова можливість зустрічатися з викладачами раз на тиждень на індивідуальних консультаціях для аналізу навчання та прогресу у навчанні.

 

Що стосується розважальної програми, то студенти можуть вибрати один із доступних для себе факультативів: бадмінтон, баскетбол, арт, кулінарія, танці, караоке, драма, футбол, створення фільмів, фотографія, лакрос, плавання, пінг-понг, теніс, регбі та багато іншого інше.

 

Насамперед програма Global Young Leaders розрахована на міжнародних студентів з усього світу. Але однією з особливостей програми є можливість практикувати мову разом із носіями мови. Крім міжнародних студентів у школі проживатимуть та навчатимуться англійські студенти. Ці студенти носитимуть спеціальні сині футболки, щоб їх було легко впізнати серед решти всіх хлопців. Іншими словами, ці хлопці будуть кураторами та провідниками для всіх міжнародних студентів. Вони разом ходитимуть на заняття, їздитимуть на екскурсії та братимуть участь у різноманітних заходах. Але їхня головна мета – це допомога міжнародним хлопцям у практиці англійської мови на кожному етапі перебування їх на програмі. Вони допомагатимуть з організацією, створенням проектів, разом ходитимуть на плавання та у спорт-зал. Тим самим школа ACS Cobham School інтегрує британських студентів разом з міжнародними, надаючи хлопцям можливість спілкуватися на «ти».

 

Екскурсії:

Щотижня студенти їздять на 2 екскурсії. Це може бути Лондон, з відвідуванням музеїв, галерей, головних пам'яток та мюзиклів; Оксфорд, Брістоль, Віндзорський замок або парки розваг.

 

Проживання:

1-2х місні кімнати з вигодами

 

Дати заїздів 2020 та вартість програми:

 

27 червня – 11 липня - 2 тижні, £3000

27 червня – 25 липня - 4 тижня,£6000

11 липня – 25 липня - 2 тижні,£3000

У вартість входить навчання, проживання, харчування, страховка, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page