top of page

APPLEBY COLLEGE

Розташування:Канада - м.Оквілл, Онтаріо,

Вік студентів:12-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Навчальні програми:Ontario Secondary School Diploma, Diploma in Global Leadership, AP courses, ESL

Опис:

 

Appleby College – це приватний коледж-пансіон, заснований у 1911 році в місті Оквілл (провінції Онтаріо), на березі озера Онтаріо та за 30 хвилин їзди від Торонто.

 

Appleby College має дуже високі академічні стандарти: так за свій підхід до навчання, викладацький склад (половина викладачів коледжу мають наукові ступені), оснащення та великий вибір різних програм, він увійшов до ТОП-20 найкращих приватних коледжів-пансіонів світу.

 

Коледж має багато партнерських відносин з навчальними закладами Японії, Китаю, Франції, Іспанії та Німеччини.

 

Appleby College – новатор у сфері комп'ютеризації навчання. Саме тут вперше було впроваджено проект «Електронна школа», який мав на увазі появу ноутбуків у кожного викладача та студента.

 

Також коледж став першим, де запровадили програму Diploma in Global Leadership – програму з виховання лідерів, розвитку лідерських якостей та виховання соціальної відповідальності. Тут студентам розширюють кругозір та виховують у них активну життєву позицію, навчаючи їх економічним, політичним та соціальним проблемам світу.

 

Коледж Appleby акредитований рядом професійних освітніх організацій та є членом міжнародних асоціацій: Overseas Association for College Admission Counseling, World Leading Schools Association, G20 Schools.

 

Випускники Appleby College вступають до кращих університетів світу (99% вступили до університетів першого вибору): McGill University, New York University, Edinburgh University, London College of London, London School of Economics, University of Bristol.

 

Програми:

 

Як і в будь-якій іншій канадській школі, у Appleby College є середня школа (7-8 класи), старша школа (9-10 класи) та старша школа «випускні класи» (11-12 класи).

 

Старша школа (9-12 класи) – академічна програма, яка передбачає отримання канадського диплома про повну середню освіту “Ontario Secondary School Diploma”. Навчальний план – це 30 кредитів, які потрібно заробити. Є обов'язкові предмети, які мають брати та вивчати усі студенти коледжу – це англійська та французька мови, математика, профорієнтація, фізкультура та науки. Опціонально можна вибрати одну з додаткових мов: іспанську, німецьку або китайську.

 

У випускних 11-12 класах студенти починають готуватися до вступу до університетів, тому на їх особистий розсуд можна взяти стандартну академічну програму або взяти поглиблену міжнародну програму.Advanced Placement (AP). Суть цієї програми полягає у проходженні матеріалу першого курсу університету, що дозволяє студенту перевести зароблені кредити в залік першого курсу, тобто коли наприкінці навчання в коледжі студент складатиме тести з профільних предметів, вони будуть вступними іспитами до канадських університетів.

 

Appleby College пропонує також літню програмуEnglish as a Second Languageдля хлопців, які хочуть покращити навички мови та відчути, як це вчитися на базі одного з найкращих канадських коледжів-пансіонів.

 

Проживання:

 

Студенти проживають у двомісних кімнатах в одному із 4 гуртожитків: 2 – для дівчаток та 2 – для хлопчиків.

 

Харчування у хлопців триразове з окремими невеликими перекушуваннями, що передбачає повний пансіон.

 

Коледж Appleby є єдиним канадським коледжем, де всі дванадцятикласники мають проживати в гуртожитку на території школи, оскільки цей рік є підготовчим перед вступом до університету.

 

Розважальна програма:

 

Для студентів Appleby College постійно організовують різноманітні екскурсії на Ніагарський водоспад, у Торонто, на спортивні матчі та змагання, хлопців возять у парку розваг, музеї та кінотеатри.

 

На території коледжу хлопчикам та дівчаткам теж є чим займатися, бо тут розташувалися 5 футбольних полів, басейн, фітнес-центр, льодова ковзанка, майданчик для хокею на траві, стіна для скелелазіння, 3 корти для сквошу та тенісу, а також художні студії. .

 

У коледжі Appleby працює понад 100 гуртків, які можуть задовольнити інтереси кожної дитини. Наприклад, студенти вирушають навіть у подорож на каное озером Темагамі або ходять у походи.

 

А програма особистісного розвитку «Приз Герцога Единбурзького», заснована для молоді у 1956 році, і яка є показником високого статусу коледжу, допомагає хлопцям набувати нових навичок, досягати успіхів у спорті та творчості та навчає громадських робіт. Університети цінують студентів, у яких зазначено, що вони брали участь у цій програмі.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page