top of page

BELLERBYS SUMMER ACADEMIC PROGRAMMES

Bellerbys College

Bellerbys College – це приватний міжнародний коледж з кампусами у трьох містах: Лондон, Брайтон та Кембридж. Беллербіс Він був заснований в 1959 році і за всі роки роботи досяг хороших партнерських відносин з безліччю університетів Великобританії. Випускники коледжу виходять із його стін добре підготовленими до життя та соціуму, а також із сильною академічною базою для подальшого продовження навчання в університеті: у 2019 г. 69% випускників коледжу закінчили програму A Level із результатами A*-B.

Bellerbys College надає навчання за кількома програмами: GCSE, A-Level, Foundation, Undergraduate Year 1, а також канікулярні курси.

Переваги програм:

 

Bellerbys Summer Academic- Літні академічні курси для підлітків 14-17 років, які проходять на базі кампуса в Брайтоні. Програма передбачає вивчення англійської мови та кількох академічних предметів: математику, бізнес, економіку, науку та гуманітарні предмети

Bellerbys Summer Creative- Літні курси для креативних підлітків 14-17 років, які проходять на базі кампуса в Брайтоні. Програма є поєднанням занять з англійської мови з уроками з фотографії, арту та медіа.

 

Рівень англійської мови: IELTS 4.0

 

Структура програм:

 

Bellerbys Summer Creative- курс складається із занять англійською мовою (15 годин на тиждень) та креативних предметів: фотографії, арта та медіа.

Bellerbys Summer Academic - доУрс складається із занять англійською мовою (15 годин на тиждень) поряд з такими академічними предметами, як математика, бізнес, економіка, наука та гуманітарні предмети.

 

На курсі хлопців навчають академічних навичок, необхідних для вступу або до британського коледжу чи університету. Крім цього викладачі коледжу пояснюють, як правильно писати есе та твори, запам'ятовувати велику кількість матеріалу, а також навчають правил дискусії та дебатів.

 

Окрім навчання студенти можуть ходити на футбол, волейбол, теніс, кікбоксинг, танці, фітнес, йогу, баскетбол та бадмінтон.

 

Увечері зазвичай на кампусі проводяться квести, кіноперегляди, дискотеки або шопінг.

 

Екскурсії:

Щотижня студенти їздять на 2 екскурсії – на пів дня та на цілий день. Студенти відвідують парки розваг, їздять до Лондона, ходять грати в боулінг, гольф, пейнтбол і т.д.

 

*Графік екскурсій варіюється в залежності від дати заїзду.

 

Проживання:

1-2х місні кімнати з вигодами

 

Дати заїздів 2020:

15 червня – 2 або 4 тижні

13 липня – 2 або 4 тижні

 

Вартість курсу:

£970/тиждень - у вартість входить навчання, проживання, харчування, екскурсії, розважальна програма.

При вступі до Bellerbys College на програми A Level або Foundation у 2020 чи 2021 році студентам повністю відшкодовується вартість літньої програми.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, трансфери, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page