top of page

CAMBERWELL COLLEGE OF ARTS

Camberwell College of Arts створює творче середовище, в якому ви зможете розвивати ваші навички, досвід та зв'язки. Ресурси коледжу, як і роботи його студентів та співробітників, поєднують традиційну майстерність із новітніми цифровими технологіями.

Курси коледжу поділені на три групи: Мистецтво, Дизайн та Консервація. Студенти можуть брати участь у щорічному фестивалі Camberwell Arts Festival, а в розташованій при коледжі галереї Camberwell Space регулярно проходять виставки робіт випускників та професійних художників. Ви також зможете плідно співпрацювати з розташованою по сусідству South London Gallery.

Серед випускників Camberwell College of Arts багато провідних британських артистів та дизайнерів. Тісні зв'язки коледжу з індустрією означають наявність широких можливостей для студентів стажуватися та отримати робоче місце у багатьох відомих організаціях та компаніях у Лондоні, таких як Victoria and Albert Museum, Royal National Theatre, Pentagram design agency та інші. Крім цього в коледжі є спеціальна серія лекцій, практичних занять та проектів, метою якої є допомога студентам у розвитку професійних навичок та їх практичного застосування в індустрії.

 

Camberwell розташований на південному сході Лондона, в самому серці яскравої та процвітаючої спільноти художників, дизайнерів, галерей та студій. У цьому співтоваристві коледж черпає своє натхнення і з гордістю є його частиною і взаємодіє з ним.

Camberwell тісно співпрацює з Chelsea College of Arts та Wimbledon College of Arts. Вони відомі під загальною назвою CCW – Camberwell, Chelsea та Wimbledon.

Навчальні програми

 

Середню спеціальну освіту

CCW Foundation Diploma in Art and Design (на основі CCW Progression Centre в Camberwell) 

 

Вища освіта

FdA Graphic DesignFdA Illustration 

BA (Hons) DrawingBA (Hons) Graphic Design 

BA (Hons) IllustrationBA (Hons) Painting 

BA (Hons) Photography 

BA (Hons) Sculpture 

BA (Hons) Three‑Dimensional Design 

Постдипломна освіта

MA ConservationMA Visual Arts (Book Arts) 

MA Visual Arts (Designer Maker) 

MA Visual Arts (Fine Art Digital)* 

MA Visual Arts (Illustration) 

MA Visual Arts (Printmaking) 

 

Науково-дослідна робота 

PhD 

MPhil

 

*Підлягає затвердженню 
bottom of page