top of page

GORDONSTOUN INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL

Gordonstoun School

 

Gordonstoun School – приватна школа для дівчаток та хлопчиків 8-18 років, розташована за 10 хвилин їзди від міста Елгін у Шотландії. Школа була заснована в 1934 році і з того часу є однією з найсильніших шкіл Великобританії. Три покоління королівської сім'ї пройшли через стіни школи, включаючи принца Філіпа, герцога Единбурзького та  короля Чарльза ІІІ, а також багато знаменитих акторів, спортсменів, музикантів та режисерів, наприклад, сина Девіда Боуї – Дункана Джонса.

Преїмайна програми:

 

Літня школа Gordonstoun International Summer School для дітей 8-16 років почала проводитися з 1976 року з метою дати студентам можливість відчути дух школи Гордонстоун та зрозуміти, на чому ґрунтуються багаторічні традиції, досвід та досягнення школи, яку обирали для своєї освіти багато герцогів та принців Великобританії. .

 

Структура програми:

 

Поряд із англійською мовою, програма повністю інтегрована з усіма необхідними додатковими програмами, які може надати школа Гордонстоун.

 

Арт, Технології, Створення музики, Драма та багато іншого – це щоденні модулі у розкладі студента.

 

Кожна дитина може вибрати додаткові заняття з лазерної стрільби, гольфу, верхової їзди, кулінарії, боулінгу, картингу, стрільби з лука.

 

Вечірні розважальні заходи можуть включати походи в кіно, шопінг, цирк та спільні шкільні шоу.

 

Модуль «Круїз та експедиції» – головна гордість літньої школи Гордонстоун. Традиції школи мають на увазі навчання за допомогою участі в активних видах спорту та мореплаванні. Всі учні школи зазвичай захоплюються тільки однією думкою, що 6 днів вони проведуть, плаваючи по західному узбережжю Шотландії. Модуль включає спуск на каное, катання на гірських велосипедах, скелелазіння, каякінг, плавання західними островами Шотландії.

 

Екскурсії:

 

Екскурсії – це теж частина літньої програми, яка дозволяє студентам дізнатися про Шотландію якнайбільше: зазирнути в її історію та зрозуміти, що несе в собі її сучасність.

 

Одними з тих місць, куди студенти точно відправляться будуть собор в Елгін, озеро Лох-Несс, замки Інвернесс, Каудор і Броуді.

 

Проживання:

 

1-4х місні кімнати в залежності від віку.

 

Дати заїздів:

 

 

Вартість курсу:

£5500 - у вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери туди та назад до одного з аеропортів в Абердіні або Інвернесі, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page