top of page

INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

ILAC

International Language Academy of Canada (ILAC) — провідна та найбільша мовна школа Канади, з центрами у Ванкувері та Торонто. Тут навчаються студенти більш ніж із 50 країн світу. Всі викладачі шкіл ILAC мають акредитацію TESOL та багаторічний досвід викладання англійської мови. Школи в Торонто та Ванкувері є офіційними центрами тестування TOEFL iBT, мають мовні лабораторії та спеціально обладнані класи. ILAC пропонує великий вибір програм, як цілорічних, спеціалізованих, так і канікулярних.

Переваги програми:

 

Літні програми проводяться на базі навчальних центрів ILAC у Торонто та Ванкувері та підходить для всіх бажаючих вивчати та вдосконалювати мову: від новачків до тих, чия англійська мова вже на супер-просунутому рівні. У кроковій доступності від шкіл знаходяться кінотеатри, кафе, музеї та основні міські пам'ятки.

 

Структура програми:

 

Програма включає 20 уроків англійської мови на тиждень і пакет екскурсійно-розважальних заходів. Заняття проводяться в денний час з 14:00 до 17:00

 

Екскурсії та розважальні заходи:

Торонто:

Екскурсії на цілий день: Ніагарський Водоспад, Парк Атракціонів "Canada's Wonderland", Похід в Алгонкін Парк, Поїздка на острови Торонто, Африканське сафарі, Зоопарк Торонто

Мзаходи у будні дні: Башта "CN Tower", Вечірка для підлітків, Середньовічне шоу + вечеря, "Laser Tag", Картинг, Боулінг, Королівський музей Онтаріо, Вечірка-Круїз, Акваріум, Автобусний тур, Бейсбольна гра, Дискотека.

Щотижня студентів возять на екскурсії, з якими можна буде ознайомитись заздалегідь. Це може бути відвідування Ніагарського водоспаду, Квебеку, зоопарку, парку розваг і т.д.

Ванкувер:

Екскурсії на цілий день: Похід на гору "Grouse", Парк Атракціонів "Playland", Олімпійське село, Парк водних атракціонів, День Олімпійських змагань на пляжі, Каякінг на острів Боуен.

Мзаходи у будні дні: Автобусний тур і Оглядова вежа,  Гр "Laser Tag", Вечірка; Дискотека, Науковий Музей "Science World", Боулінг.

 

Проживання:

Проживання одномісне  у студентській резиденції або в  сім'ї. Сім'ї підбираються залежно від побажань та вимог студента.

 

Дата програми:

 

Вартість курсу:

Від $2700 за 2 тижні.

Від $3500 за 2 тижні.

Від $4300 за 2 тижні.

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, страховка, навчальні посібники, екскурсії.

 

Додатково оплачується: екскурсії, авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page