top of page

ЛОНДОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МИСТЕЦТВ 

Про Університет

Шість всесвітньо відомих коледжів, що утворюють University of the Arts London (Лондонський Університет Мистецтв), пропонують найширший спектр предметів на рівні від середньої спеціальної та вищої освіти до магістратури та докторантури. Ми охоплюємо такі дисципліни, як мода та текстиль, образотворче мистецтво, дизайн інтер'єру, простору та предметів, графічний та промисловий дизайн; медіа, анімація та комунікації; фільм та фотографія, а також акторська майстерність.

Кожен коледж пропонує свою власну індивідуальну культуру, філософію та спрямованість, а члени нашого викладацького складу привносять свої інтереси та досвід у предмети, що ними викладаються.
Всі наші коледжі мають чудові навчальні ресурси, такі як галереї, студії, медіацентри, фото та текстильні лабораторії, виробничі відділи, театральні аудиторії та комп'ютерні класи. Студенти мають доступ до широкого спектру навчальних ресурсів – включаючи архіви та спеціальні колекції, що датуються аж до 15 століття – та можуть брати додому матеріали з бібліотек коледжів.

Лондонский Университет Искусств

Десять причин вчитися з нами

1.Розмір університету – наша відмінна риса. Будучи найбільшим у Європі університетом, що спеціалізується на мистецтві та дизайні, ми можемо запропонувати неперевершений діапазон предметів та курсів. Завдяки цьому ми є світовим лідером у викладанні та науково-дослідній діяльності в галузі мистецтва, дизайну, моди, комунікацій та виконавських видів мистецтв.

2.Єдине у своєму роді творча спільнота. Всі шість наших коледжів є унікальними, і кожен знаходиться в самому серці того району, де він розташований. Разом вони утворюють різноманітну яскраву спільноту, в якій ви зможете реалізувати ваші амбіції.

3.Приголомшливі навчальні ресурси незалежно від вашої спеціалізації. Численні студії, майстерні, медіа класи, галереї, подіуми та театральні аудиторії допоможуть вам у вдосконаленні вашої майстерності.

4.Допомога у навчанні, коли та де вам потрібно. Наші бібліотеки та комп'ютерні ресурси доступні для всіх студентів у кожному із шести коледжів, у центральній Навчальній Зоні та через інтернет-бібліотеку онлайн.

5.Вчіться у найкращих. Наші викладачі є експертами, багато з яких – практикуючі фахівці у своїй галузі. Їхні технічні навички, знання та ентузіазм до викладання допоможуть вам досягти найкращих результатів у вивченні вашого предмета.

6.Ваша кар'єра розпочинається тут. Наші програми максимально розвиваю твої здібності та готують вас до життя та роботи у творчій сфері. Наша служба, яка надає підтримку студентам у підприємницькій діяльності та працевлаштуванні (Student Enterprise and Employability Service), допоможе вам у розвитку навичок, зв'язків та набуття досвіду під час навчання та після його закінчення.

7.Життя в Лондоні, динамічна культурна столиця. Будьте в курсі останніх тенденцій, відвідуйте експериментальні виставки та шоу, та насолоджуйтесь життям у нашому багатонаціональному та надихаючому місті.

8.Розширте ваш кругозір. Усі шість наших коледжів пропонують насичену програму додаткових лекцій, показів, виступів гостей-лекторів та виставок. Залишайтеся в курсі новітніх досліджень в галузі обраної вами спеціальності, обмінюйтесь ідеями з вашими однокурсниками та беріть участь у дебатах дня на теми мистецтва, медіа, моди, дизайну та театру.

9.У контакті із «реальним» світом. Наші великі зв'язки з промисловістю та партнерськими організаціями дозволяють студентам працювати над реальними проектами протягом усього періоду навчання та отримувати цінний професійний досвід.

10.Стати частиною світової творчої співдружності. Наша Асоціація Випускників (Alumni Association) допомагає понад 200 000 колишніх студентів по всьому світу підтримувати зв'язок один з одним, налагоджувати контакти та будувати плани на майбутнє.

лондон панорама

Лондон – найкраще місто у світі

Лондон – місто-космополіт, у якому дивним чином перемішалися національності, культури та віросповідання. Будучи міжнародним студентом UAL (Лондонського університету мистецтв), ви станете частиною численної спільноти студентів з усього світу.

Зараз дуже вдалий момент, щоб жити та навчатися у столиці Великобританії. За підсумками нещодавно проведеного огляду міст, у якому вимірювалися їхній образ, вплив та привабливість, Лондон посів перше місце. Крім цього, столиця також виграла статус найвідвідуванішого міста.

Культурний Лондон

Лондон відомий своїми музеями та галереями. Тут їх налічується понад 200, надто багато щоб тут перерахувати, і багато з них – безкоштовний вхід. Крім цього в Лондоні близько 100 великих театрів і альтернативне культурне життя, що процвітає. Щорічний культурний календар Лондона включає Лондонський тиждень моди, ярмарок мистецтв Frieze, театральний фестиваль LIFT, Тиждень соціальних медіа та Лондонський фестиваль дизайну. У Лондоні проходять понад 30000 концертів на рік, а також 200 фестивалів, включаючи такі великі заходи, що відбуваються на відкритому повітрі, як Lovebox та Ноттінг Хілл карнавал.

Дивовижний Лондон

Місто постійно змінюється завдяки захоплюючій «pop-up» культурі. Сьогодні тут – завтра вже може і не бути, але тут завжди є чим зайнятися. Химерність – це особливість Лондона. У Лондоні ви можете:

Звідати дахи Лондона Відвідуючи такі заклади, як Queen of Hoxton у Східному Лондоні, де влітку ви можете подивитися фільм під зоряним небом, а взимку спілкуватися з друзями всередині восьмиметрового типу. Інші визначні пам'ятки дахів включають кафе Frank's Pop-up Café and Barв Пекамі та Dalston Roof Park, де проводяться театральні вистави, покази фільмів, концерти, барбекю та багато іншого.

Пройти під Темзою по пішохідному тунелю в Грінвічі. Або пролетіти надводою у фунікулері авіакомпанії Emirates і покататися на катері Thames Clippers від Грінвіча до Патні - все за доступною ціною.

Побачити витвори мистецтва на свіжому повітрі на четвертому постаменті лондонської Трафальгарської площі або в інших публічних культурних точках, розкиданих по столиці, включаючи Саутбенк. Знайдіть роботи вуличних художників, таких як Бенкс, під час спеціальної пішохідної або велосипедної екскурсії.

Помилуватися міським пейзажем безкоштовно - чудові краєвиди відкриваються з пагорбів Грінвіч парку, Телеграф хілл, Парламент хілл і Примроузхілл.

Стежити за першими четвергами. Понад 130 галерей і музеїв у східному Лондоні відкрито до 9 години вечора і проводять безкоштовні заходи, бесіди семінари, приватні покази та виставки в перший четвер кожного місяця.

Спробувати вуличну їжу з усього світу та купити дешевий одяг. Шепердз Буш, Кемден, Спіталфілдс, Боро, Портобелло Роуд та Бродвей – ось лише кілька лондонських ринків.

Прокататися на велосипеді.У лондонських парках, також уздовж каналів можна кататися, не побоюючись дорожнього руху. У Олімпійському парку королеви Єлизавети, що нещодавно відкрився, в східному Лондоні ви можете прокотитися дикими луками вздовж річки Лі або наслідувати приклад спортсменів у Вело парку.

Скупатися на відкритому повітрі.Відкриті басейни знаходяться в Лондон Філдз, Брокуелл, Тутінг Бек і Парламент Хілл, а в Хемпстед Хіті серед дерев знаходяться купальні ставки.

Зустрітися з художниками та дизайнерами у їхніх майстернях.У Лондоні проводяться численні заходи, коли майстерні відкривають свої двері для публіки, включаючи Open House London та Arts Unwrapped, у яких беруть участь 40 майстерень протягом трьох уїкендів у травні та червні.

Відвідати перший у світі «pop-up» торговий центр.BOXPARK в Шордич повністю зроблений з транспортних контейнерів. Інші «pop-up» заходи у столиці включають кінотеатри, ресторани, бари, обідні клуби, магазини, фестивалі, вистави, модні покази, семінари, галереї, концерти та сади.

лондон стрит арт

Підтримка для студентів та громадське життя

Ми сподіваємося, що ви чудово проведете час, навчаючись у University of the Arts London, але будуть моменти під час вашого навчання, коли, можливо, вам буде потрібна підтримка у питаннях, пов'язаних з вашим навчанням чи особистим життям. Ми пропонуємо підтримку та консультації іноземним студентам. Ми також допоможемо вам звикнути до нового місця, знайти нових друзів та отримувати задоволення від навчання у нас.

Візи та імміграція.

У нашій Службі з надання консультативної допомоги студентам (Student Advice Service) працюють консультанти, спеціально навчені надавати підтримку в питаннях, що стосуються віз та імміграції, таких як часткове працевлаштування, суміщення роботи та навчання, реєстрація в поліції, поновлення візи та отримання віз на країн у період вашого навчання. Вони також можуть допомогти вам в інших питаннях, таких як відкриття банківського рахунку у Великій Британії, медичне обслуговування, оподаткування та закони Великобританії.

Мовний центр.

Наш Мовний центр надає допомогу в освоєнні англійської мови студентам, для яких англійська не є рідною мовою, протягом усього періоду навчання у нашому університеті.

Студентам, для яких англійська не є рідною мовою, яка отримала зарахування на один із основних навчальних курсів університету, пропонується пройти програму передсесійного навчання академічній англійській мові. Програма допомагає студентам досягти необхідного для їх курсу рівня знання англійської мови та розвинути академічні навички, які стануть у нагоді їм у їхньому подальшому навчанні. Успішне завершення передсесійного курсу означає, що студентам не доведеться складати мовний тест поза університетом, і вони можуть приступити до навчання на основному курсі в Лондонському університеті мистецтв.

Мовний центр також пропонує безкоштовні групові та індивідуальні заняття студентам основних курсів UAL, для яких англійська не є рідною мовою, щоб допомогти розвинути їх мовні та академічні навички під час навчання (сесійна англійська). Більшість класів безпосередньо пов'язані з основним змістом навчального курсу студентів, тоді як інші навчають загальним академічним навичкам.

Крім цього, мовний центр пропонує курси загальної та академічної англійської, EnglishPlus та курси підготовки до складання тестів, а також вечірні курси сучасних та іноземних мов.

Гостинний прийом.

Ця програма проводиться нашою Студентською спілкою. Спілка підбере вам у пару – студента з вашого коледжу, який зустріне вас та надасть вам підтримку протягом першого семестру вашого навчання в університеті. Наші доброзичливі студенти-помічники дадуть відповідь на ваші запитання та познайомлять вас із життям у Лондоні та в University of the Arts London. Після того, як ви отримаєте зарахування на навчальний курс в університеті, ви зможете подати заяву на участь у програмі на сайті Студентської спілки.

Віросповідання.

Лондон - одне з найбільш багатонаціональних міст у світі і майже всі віросповідання представлені тією чи іншою громадою чи організацією. Капеллан University of the Arts London може надати вам підтримку незалежно від вашого віросповідання. Він допоможе вам знайти місце поклоніння або громаду, яка сповідує вашу віру в Лондоні. Крім цього, університет надає тихі кімнати для молитов та особистого роздуму, а також для відпочинку або для використання за станом здоров'я. Вони призначені для людей усіх віросповідань та невіруючих.

Студентська спілка та громадські заходи.

Вступивши до University of the Arts London, ви автоматично стаєте членом студентської спілки університету (SUARTS). Він пропонує широкий вибір різних гуртків і спортивних клубів, які є чудовою можливістю познайомитися з новими людьми. SUARTS також пропонує низку інших послуг – від проведення кампаній та консультативної допомоги студентам до надання творчих можливостей та професійного розвитку. Спілкою керують демократично обрані студентські лідери. Він є частиною Національної студентської спілки, яка проводить кампанії щодо покращення умов життя студентів на національному рівні.

Міжнародний студентський дім (ІСХ).

Цілий рік ISH організовує громадські та культурні заходи для іноземних студентів, які мешкають у Лондоні. Вони включають безкоштовні вечірні кінопокази по неділях, туристичні поїздки по Великобританії та Європі зі знижками, спортивні клуби та багато іншого. University of the Arts London є членом ISH і тому всі іноземні студенти університету можуть безкоштовно приєднатися до цієї організації.

университет искусств

Робота та кар'єра

Окрім навичок та знань, отриманих вами за час навчання, міжнародна репутація університету допоможе вам виділитися на тлі інших випускників. Наші неперевершені відносини з провідними іменами у бізнесі, а також у світі мистецтва та дизайну допоможуть вам встановити та розвинути свої власні творчі зв'язки.

Ми регулярно співпрацюємо з такими престижними організаціями, як Cartoon Network, Discovery Channel, English National Ballet, Hilton London, John Lewis, The National Trust, Nike, Nokia, Royal National Theatre, Selfridges, Sky Arts, Sky Creative, Sony, Speedo та Wellcome Trust.

Наша служба, яка надає підтримку студентам у підприємницькій діяльності та працевлаштуванні (Student Enterprise and Employability Service (SEE)), забезпечить вас навичками, необхідними для розвитку вашої власної практики, бізнесу та можливостей працевлаштування. Послуги та заходи включають широкий спектр семінарів з питань розвитку бізнесу, лекції та заходи щодо налагодження контактів, перспективи працевлаштування та спеціалізований вебсайт. Artsmart та Creative Enterprise Робота та кар'єра Week – ще два проекти, що підвищують перспективи наших студентів та випускників.

До складу SEE також входить агенція UAL з підбору тимчасового персоналу ArtsTemps та Інтернет-дошка оголошень про роботу UAL під назвою Творчі можливості (Creative Opportunities).

Ми також пропонуємо своїм студентам спеціалізовані програми професійного розвитку, лекції та заходи, допомогу у працевлаштуванні та підборі стажувань, участь у конкурсах, нагороди та виставки.

У нас  Ви можете отримати найбільш докладну інформацію про UAL.  Якщо Ви вирішили вступати до університету , ми підготуємо всі необхідні документи, допоможемо з підготовкою портфоліо та розповімо про особливості проходження вступного інтерв'ю-співбесіди. Ви також можете звернутися до нашого сайту, спеціально присвяченого University of the Arts London.

bottom of page