top of page

MEGEVE INTERNATIONAL LANGUAGE CAMPS

Megeve International Language Camps

 

Megeve International Language Camps – мовний табір з вивченням англійської та французької мов для дітей та підлітків 7-17 років у самому серці Альпійських гір. Табір розташований у центрі курорту Межев, неподалік гірськолижних схилів і знаменитої вершини Монблан.

Переваги програми:

 

Межев – тихе безпечне село у французьких Альпах, неподалік кордонів з Італією та Швейцарією. Школа розташована на висоті 1113 метри. Взимку Межев є популярним гірськолижним курортом, влітку сюди приїжджають любителі спорту та активного відпочинку. Дістатись до Межова можна з Женевського міжнародного аеропорту, розташованого за 75 кілометрів.

 

На кожну зміну приїжджає близько 40-50 дітей із різних країн. Тут студенти з усього світу постійно спілкуються англійською або французькою з викладачами та одногрупниками, що допомагає їм максимально відчути інтернаціональну мовну атмосферу. Викладацький склад школи забезпечує кожному зі студентів індивідуальний підхід та створює умови для всебічного розвитку особистості. Співвідношення педагогів та дітей – 1:5, тоді як на заняттях з мов може бути до 8 студентів.

Структура програми:

 

Fun Program (6-9 років)– програма включає 15 годин занять англійською або французькою на тиждень. Вдень діти займаються плаванням, гольфом, рибалкою, бобслеєм, біатлоном, бейсболом тощо. Організовуються прогулянки Альпами, а також екскурсії та виїзди, наприклад відвідування ферми, сирної фабрики, театру, музею флори та фауни. Студенти відвідують розважальні заходи та беруть участь у різноманітних творчих заняттях.

 

Adrenalin Program (10-13 років)– програма включає 15 годин занять англійською або французькою мовою на тиждень. Вдень студенти займаються спортом та відвідують екскурсії. Доступні такі види спорту, як хайкінг, рафтинг, лазіння по горах або картинг. Студенти піднімаються на вершини гір, катаються на гондолах, відвідують озера та місцеві пам'ятки.

 

Mont-Blanc Program (14-17 років)– в рамках цієї програми в перший тиждень студенти відвідують по 1 годині академічних занять та 2 спортивні заходи на день. Другий тиждень відбувається за програмою Adrenalin Program. Студенти проводять багато часу на природі, активно займаються гірськими видами спорту. Також організовані екскурсії та розважальні заходи.

 

Додатки до програм:

  • Climbing Academy – одна година занять на день

  • Golf Academy – заняття гольфом 2 години на тиждень

  • Tennis Academy – одна година занять тенісом на день

  • Dance Academy - одна година занять на день

 

Екскурсії:

 

Вранці чи вдень у хлопців відбуваються заняття, а друга половина дня присвячена різним видам спорту.

Проживання:

 

Студентам проживають у двомісних чи тримісних номерах із зручностями, сучасними меблями та бездротовим інтернетом у чотирьох або п'ятизірковому готелі Межова. Будинок школи розташований поруч із готелем. Хлопців розподіляють по кімнатах відповідно до статі, віку та національності кожного студента. Забезпечена цілодобова турбота та охорона. Харчування для студентів організовано на повному пансіоні у ресторані готелю.

 

Дати заїздів:

 

 

Вартість програми:

 

Від 5560 USD за 2 тижні (проживання, харчування, навчання, навчальні матеріали, заходи та екскурсії)

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page