top of page

REGENT ENGLISH LANGUAGE TRAINING

Розташування:Англія - Лондон, Оксфорд, Борнмут, Брайтон, Кембрідж. Шотландія – Едінбург

Вік студентів:від 16 років

Тип проживання:Резиденція у школі, проживання у сім'ї

Опис:

 

Regent English Language Training – одна з найбільших мереж мовних центрів у Великій Британії. Кампуси розташовані в Лондоні, Борнмуті, Кембриджі, Оксфорді, Брайтоні та Единбурзі. Мовна школа Regent English Language Training була заснована в 1964 році в Лондоні і з того часу вважається однією з лідерів на ринку.

 

Regent English Language Training була однією з перших, яка впровадила новий на той час інноваційний підхід до навчання англійської мови, відкривши в 1965 році літній мовний табір, а пізніше почав проводити заняття в міні-групах до 6 осіб.

 

З 2010 року школа реалізує спеціальну програму навчання English World. Ця програма допомагає розвивати навички говоріння, читання, письма, а також включає аспекти практичного застосування англійської мови в реальному житті.

 

Навчання включає академічні заняття, інтерактивні семінари, ігрові уроки та 15 хвилин індивідуальних консультацій з викладачем щотижня. Це допомагає визначити основні мовні проблеми студента та сконцентруватися на їх вирішенні.

 

Regent London розташована поряд з ботанічним садом Embankment Gardens та набережною Темзи, у спокійному районі в самому центрі Лондона. Трафальгарська площа, Ковент Гарден і площа Лестер знаходяться всього за кілька хвилин ходьби. Будинку школи понад 300 років, бо колись воно належало автору знаменитого щоденника про життя лондонців Самюеля Піпса.

 

Regent Oxford знаходиться в 1.5 км від центру міста на березі річки Темза, в історичній будівлі Вікторіанської епохи та оточена класичними англійськими університетами.

 

Regent Cambridge розташована в найжвавішому та найсучаснішому районі міста. Центр спеціалізується на підготовці до складання іспиту IELTS та підготовки студентів до вступу до університетів, а також є офіційним центром зі складання іспиту Trinity College Examinations.

 

Regent Brighton знаходиться в елегантному будинку недалеко від набережної та центру міста.

 

Regent Bournemouth є однією з головних центрів усієї школи і розташована за 300 метрів від міського пляжу.

 

Regent Edinburgh знаходиться в центрі міста, за кілька кроків від знаменитих Princes Street, Edinburgh Castle і Holyrood Palace.

 

Школа акредитована British Council і є членом освітньої організації English UK.

 

Програми:

 

Вивчення англійської мови на програмі English World проходить у групах до 12 осіб і дозволяє удосконалити англійську мову, розвинути всі необхідні мовні навички, зняти мовний бар'єр, підвищити впевненість у спілкуванні. Є можливість бронювати від 2 до 52 тижнів.

 

English World 33- курс інтенсивної англійської, 25 годин на тиждень, на відміну багатьох мовних шкіл, урок триває не 45, а 60 хвилин.

 

English World am. – загальний курс англійської мови, заняття 15 годин на тиждень по 60 хвилин плюс семінари та тренінги.

 

English World Combination– курси інтенсивної англійської плюс 5 індивідуальних занять із викладачем.

 

Підготовка до складання іспиту IELTS– програма включає 25 годин загальної англійської, 5 годин підготовки до екзамену та одне індивідуальне заняття з викладачем на тиждень.

Підготовка до іспитів Cambridge Exams (FCE, CAE, CPE) – програма включає 25 годин загальної англійської, 5 годин підготовки до екзамену та одне індивідуальне заняття з викладачем на тиждень.

 

Індивідуальне навчання– це курс, розроблений спеціально для ваших потреб. Доступні курси на 15, 20, 25 або 30 годин на тиждень для всіх рівнів володіння мовою. На заняттях присутні лише викладач та учень.

 

English World ClasSIX– це програма вивчення бізнес англійської мови, розроблена спеціально для ділових людей. Заняття відбуваються у міні-групах до 6 осіб. Ця програма допоможе здобути впевненість у вільному спілкуванні англійською мовою під час нарад, переговорів та презентацій, підтягне граматику, розширить лексичний запас, навчить грамотно та правильно писати ділові листи. Після закінчення програми студенти зможуть впевнено та вільно розмовляти по телефону та брати участь у відеоконференціях.

 

World ClasSIX Combination 10– це 15 занять у групі та 10 індивідуальних занять. У групових заняттях беруть участь не більше 6 осіб.

 

World ClasSIX Combination 15– це 15 занять у групі та 15 індивідуальних занять. У групових заняттях беруть участь не більше 6 осіб.

 

Legal English ClasSIX– курси англійської мови для юристів. 25 годин занять на тиждень, з яких 15 годин юридичної англійської у групах максимум 6 осіб + 10 годин загальної англійської у групі максимум 12 осіб.

 

Leadership & Management ClasSIX- 25 годин занять на тиждень, з яких 15 годин з ухилом в управління та менеджмент у групах максимум 6 осіб + 10 годин загальної англійської у групі максимум 12 осіб.

 

Курс для викладачів– програма щодо підвищення кваліфікації викладачів англійської мови.

Arts, Literature and Culture – двотижнева програма для тих студентів, хто хоче підвищити рівень англійської мови та навчитися вільно спілкуватися на будь-які теми. Курс охоплює три сфери: літературний аналіз, воркшопи з письма, майстер-класи з мистецтва та культури. Навчання триває 10 днів та включає 50 годин навчання.

 

English with Rowing– англійська мова плюс веслування. Курс підходить для тих хлопців, які хочуть поєднати вивчення англійської, заняття з веслування та культурну програму. Щодня у студентів буде 2 години англійської та 4 години веслування, після чого у хлопців буде організована культурна програма.

 

Medical English- Чотиритижнева програма медичної англійської мови. Включає 25 годин англійської на тиждень, півтори години семінарів та воркшопів, а також індивідуальне заняття з викладачем.

 

Home Tuition– це програма, яка поєднує індивідуальне навчання та проживання у будинку викладача. Курс включає проживання в сім'ї викладача, а також 15, 20 або 25 годин (за бажанням) англійської мови на тиждень, що дозволяє досягти максимального результату. Ця програма передбачає максимальне занурення у мовне середовище, що дозволяє швидше набувати та розвивати мовні навички. Перевага цієї програми – висока результативність та гнучкий графік навчання, а також те, що викладач підбирає зручний темп навчання для студента.

 

Проживання:

 

Проживання можливе в гостьових сім'ях, студентських резиденціях або в готелі з різними варіантами: з харчуванням і без харчування, в кімнаті на 1 або 2 особи.

 

Проживання в сім'ї — це чудовий спосіб поринути у мовне середовище та щодня практикувати англійську не лише на уроках. Проживання в сім'ї передбачає: кімнату на одного або двох; ванну/туалет для особистого користування або спільного з членами сім'ї; харчування: напівпансіон.

 

Студентська резиденція дає можливість відчути себе справжнім студентом. Проживання зазвичай надається без харчування, і тут можуть проживати студенти з 18 років.

 

Проживання у резиденції передбачає: кімнати на одного; зручності у кімнаті або на кілька студентів; кухні.

Студенти, які не хочуть проживати ні в гостьовій родині, ні в резиденції, можуть жити в готелі.

 

Розважальна програма:

 

Навчання включає культурно-розважальну програму. Коледж організовує студентам екскурсії по місту та до найближчих пам'яток, спільні перегляди сучасних кінофільмів, зустрічі та шоу для студентів.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page