top of page

TRINITY COLLEGE SCHOOL

Розташування: Канада - м. Порт-Хоуп, Онтаріо

Вік студентів:13-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Програма/іспит:Ontario Secondary School Diploma, AP

Опис:

 

Trinity College School – це одна з найстаріших та найавторитетніших приватних шкіл-пансіонів у Канаді, заснована у 1865 році. У травні 2015 року вона відзначила своє 150-річчя. Кампус, з якого відкривається чудовий вид на зеро Онтаріо, знаходиться в невеликому місті Порт-Хоуп, в 1 годині їзди від Торонто. Це місто часто називають «античною столицею Онтаріо».

 

Школа славиться відмінною академічною підготовкою, тому що навчальний процес заснований на поглибленому вивченні предметів, аналізі інформації, що отримується, розвитку критичного мислення. Уроки з розвитку комунікаційних навичок, соціального зростання та лідерства читаються окремим курсом.

 

Усі студенти беруть участь у програмі Intraschool House Debates (програмі дебатів), а сама школа входить до складу Ліги дебатів Fulford.

 

100% випускників Trinity College School вступають до найпрестижніших університетів Канади, а деяким з них вдається проходити всі вступні етапи в Harvard University, MIT, Princeton University.

 

Програми:

 

Академічна програма школи ділиться на молодшу (5-8 класи) та на старшу (9-12 класи) школи.

 

За кожним студентом на початку року закріплюється куратор, з яким вони зустрічаються на індивідуальних сесіях один раз на тиждень. На цих сесіях вони обговорюють прогрес у навчанні, можливі конфлікти та проблеми, загалом усе, що може хвилювати дитину.

 

У Trinity College School навчання ґрунтується на національній програмі провінції Онтаріо, після завершення якої студенти отримують диплом повної канадської середньої освіти Secondary School Diploma.

 

Старшокласники можуть вивчати предмети на університетському рівні, що передбачає навчання за програмоюAdvanced Placement Courses. Кредити за цією програмою ідуть в залік першого курсу університету, що збільшує шанси на вступ.

 

Також хлопці можуть пройти програму AP Capstone. Це пілотна програма, розроблена американською шкільною радою, яка передбачає вивчення до чотирьох предметів підвищеної складності та проведення досліджень протягом двох років. Студенти, які отримують оцінку вище 3 з дисциплін АР Seminar, AP Research та 4 АР-іспитів на вибір, видається диплом, що підтверджує, що у його володаря відмінні академічні досягнення та навички дослідницької роботи університетського рівня.

 

Проживання:

 

Студенти проживають в одній із 10 студентських резиденцій, що знаходяться на території школи. Живуть вони у кімнатах на 2-3 особи.

 

Оскільки Trinity College School – це школа-пансіон, то харчування тут повноцінне, триразове, яке супроводжується додатковим перекушуванням.

 

Розважальна програма:

 

Trinity College School дуже відома завдяки своїй підготовці в галузі мистецтв. На території школи розташувався цілий власний театр, який вважається найкращим шкільним театром Канади з погляду технічного оснащення. Також тут є велика кількість музичних студій та конференц-холів з новою відео- та аудіоапаратурою. Але що ще вражає, то це і власний центр образотворчих мистецтв.

 

Будинки кампуса є постійною діючою галереєю, де можна подивитися роботи студентів. Виставка постійно оновлюється, тому завжди цікаво дивитися на розвиток дітей.

 

Для хлопців, які хочуть займатися спортом, також є великий вибір: 9 полів для футболу, хокею на траві, регбі та крикету, тенісні корти, басейн, фітнес-центр. У школі близько 50 спортивних команд, які успішно виступають на локальному та регіональному рівні.

 

Студентів часто возять на екскурсії по Канаді, де хлопці зазвичай знайомляться з місцевою культурою та традиціями.

 

Особливу увагу приділяє Trinity College School програмі розвитку лідерства, а саме програмі «Приз Герцога Единбурзького», яка вважається престижною програмою для покращення навичок, необхідних для вступу до університету.

 

Щороку учні школи беруть участь у громадських роботах не лише на місцевому рівні, а й на міжнародному – в Австралії та у Великій Британії, в рамках тижня Week Without Walls.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page