top of page

QS World University Rankings 2023. UAL займає 2-е місце у світі з мистецтва та дизайну.

UAL homepage_collage-1.jpg

Bже 5-й рік поспіль Лондонський університет мистецтв (UAL) займає 2-е місце у рейтингу QS World University Rankings за напрямком мистецтво та дизайн та є найкращим навчальним закладом, що пропонує курси для бакалаврату. UAL посідає друге місце в загальному заліку після лондонського Королівського коледжу мистецтв, який пропонує тільки післядипломні програми. UAL пропонує переддипломні, бакалаврські та післядипломні курси.

За минулий рік UAL:

- увійшов до п'ятірки найзеленіших університетів Великої Британії та є університетом Лондона з найвищим рейтингом у   зеленій лізі

-запровадив провідну політику рівних батьківських відпусток

-увійшов до 20 найкращих університетів за рейтингом the Guardian та піднявся на 5 позицій у Complete University Guide.

-запустив новий AKO Storytelling Institute

-запровадив нові ступені бакалавра та аспіранта з комп’ютерних наук, даних та штучного інтелекту та креативної  робототехніки

 

Джеймс Пурнелл, президент і віце-канцлер, сказав:

«Це є свідченням наполегливої праці та відданості наших співробітників і студентів. Завдяки їм ми продовжуємо завойовувати нашу репутацію провідного світового університету з освіти мистецтва та дизайну. Наші студенти та співробітники мають різне походження та культуру, щоб зустрітися в Лондоні – світовій столиці творчості та джерелі довічного натхнення для нашої спільноти. Творчість рухає нас вперед і формує краще майбутнє для кожного. Вона визначає культури, рухає економіку та забезпечує соціальний прогрес. Значення освіти в галузі мистецтва та дизайну неможливо переоцінити - не лише для економіки Великобританії, але й для того, як наші випускники, які розширюють межі творчості та інновацій, продовжують формувати сектор і за його межами, створюючи позитивні зміни в світ."

 

Про рейтинг QS World University з предметів 

Рейтинги QS Art & Design засновані на академічній репутації та репутації роботодавця. Оцінки за цим показником ґрунтуються на більш ніж 94 000 відповідях на Академічне дослідження QS – найбільше у світі сховище даних з академічної репутації; Репутація роботодавця досліджує, які установи розглядаються менеджерами за наймом у світі як спосіб виховання найталановитіших, які наймаються на роботу випускників. Набір даних для цього показника отримано з аналітичних даних, наданих більш ніж 44 000 менеджерами по найму – найбільшого у світі сховища інформованої думки роботодавців про силу випускників.

UAL homepage_collage-1.jpg

Університет Мистецтв, Лондон (University of the Arts, London; UAL) – найбільший ВНЗ у світі, що спеціалізується на освіті у сфері дизайну, мистецтва, моди, медіа, комунікацій. Серед його випускників – сотні видатних людей у світі мистецтва, кіно, моди, дизайну – Колін Ферт, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Пол Сміт, Стелла Маккартні, Джарвіс Кокер, Вів'єн Вествуд, Beck, Пірс Броснан, PJ Harvey, Хуссейн Чалаян, Пол Хакслей, Тім Рот та багато інших.

 

Щороку в Лондонському Університеті Мистецтв понад 20 тис. студентів навчаються всього найкращого у визнаних професіоналів – дизайнерів, художників, критиків.

 

До складу Університету Мистецтв входять 6 всесвітньо відомих коледжів: 

 

Camberwell College of Arts 

Central Saint Martins 

Chelsea College of Arts 

London College of Communication 

London College of Fashion 

Wimbledon College of Arts 

Освітня група ДонСтрім є офіційним ексклюзивним представництвом університету з набору студентів.

У нас Ви можете отримати всю необхідну інформацію. Якщо Ви вирішили надходити, ми підготуємо всі необхідні документи, допоможемо з підготовкою портфоліо та розповімо про особливості проходження вступного інтерв'ю-співбесіди. Ви також можете звернутися до нашого сайту, спеціально присвяченого University of the Arts London.

bottom of page