top of page

ОСВІТНЯ ГРУПА "ДОНСТРІМ"

донстрим образовательная группа
ПРО НАС
Освітня група «ДонСтрім» - перша українська компанія, яка 25 років відкрила для учнів в Україні можливості здобуття освіти в зарубіжних навчальних закладах.

Говорячи про розвиток ринку міжнародної освіти в Україні та відповідаючи на запитання – чому навчання за кордоном з кожним роком стає все більш затребуваним серед українців, слід зазначити, що багато що змінилося за останні роки.

 

Українські студенти стали більш підготовленими до освіти за кордоном. Освіта в Англії, навчання в Америці та Європі - інформація про образовательных системах різних країн, 35 Розвиток сучасних технологій, в першу чергу Інтернету, дав можливість студентам і батькам ознайомитися з тим, що пропонують школи-пансіони, коледжі та університети.

 

Співпраця Освітньої групи «ДонСтрім» з провідними Коледжами, Університетами, Приватними школами-пансіонами та Освітніми Корпораціями з різних країн світу триває вже більше 25 років. Регіональні менеджери, представники закордонних навчальних закладів, які регулярно відвідують нашу компанію, відзначають суттєві зміни, що відбулися за останні роки на українському ринку. Наші студенти надзвичайно спрямовані та мотивовані, чудово розуміють чого хочуть досягти. Нерідко їхня мотивація до навчання на порядок вища, ніж мотивація іноземних студентів. Крім того, українська система освіти дає хорошу базу знань, що дозволяє досягти високих результатів у навчанні за кордоном.

Процедура вступу до закордонного навчального закладу не буде складною, якщо ви співпрацюєте з компанією ДонСтрім, яка є офіційним акредитованим представником провідних Школ, Коледжів та Університетів із Великобританії, США, Канади, Австралії, Євросоюзу та інших країн України. Поспілкувавшись з дитиною та батьками, ми підберемо саме ту програму та саме той навчальний заклад, який відповідатиме їхньому академічному плану і де студенту буде максимально комфортно.

На всіх етапах роботи з нами - початкова консультація, підбір програми, подання документів до навчального закладу, відкриття візи ми забезпечуємо професійний сервіс та індивідуальний підхід до кожного студента. Після вступу ми куруємо наших студентів, допомагаючи вирішувати всі можливі питання та проблеми, що виникають під час навчання.

great british schools fair
UK Visas and Immigration Logo

Наша компанія була ексклюзивним партнером Посольства  Великобританії в Україні, UKTI та Британської Ради UK0 і Британської Ради

У лютому 2017р. Служба Віз та Імміграції Великобританії (UKVI) підписала договір, який надає компанії ДонСтрім статус “Preferred Partner”. Цьому передувала процедура перевірки компанії на знання освітнього ринку та візового законодавства Великобританії, яку ми успішно пройшли. Статус “Preferred Partner” передбачає розгляд візових заяв наших студентів спеціально виділеними співробітниками UKVI, постійне інформування про зміни у візових правилах, а також надання підтримки та допомоги з питань отримання візи до Великобританії.

bottom of page