top of page

МОВНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ

ALPADIA LANGUAGE SCHOOLS

Alpadia Language Schools - це швейцарська компанія, яка вже понад 20 років пропонує мовні програми для студентів з усього світу. Alpadia пропонує цілорічні мовні школи для дорослих та програми літніх таборів у Швейцарії, Франції, Німеччині та Англії.

Alpadia-summer-camps-9.jpg

BEDE'S SUMMER SCHOOL

Літня школа Bede's – одна з найбільш якісних у Великій Британії. За результатами перевірок Британської Ради, видання «EL Gazette» надала їй титул «Центр передового досвіду». Після відкриття Bede's Summer School у 1993 році її колектив постійно доопрацьовував навчальний план та комплекс екскурсій та заходів, перетворивши її на першокласну школу.

Bedes eastbourne.jpg

CHELSEA INDEPENDENT COLLEGE SUMMER ACADEMIC

Літній академічний курс у Chelsea Independent College дає унікальну можливість вивчити улюблені академічні предмети більш детально, покращити рівень англійської, вибрати майбутню спеціальність та дізнатися, як вступити до відомого британа.

Chelsea Independent Summer-8.jpg

EMBASSY ACADEMY / EMBASSY SUMMER

Embassy English – це мережа мовних шкіл для дітей та дорослих у Великій Британії, США та Канаді. Входить до складу великої міжнародної освітньої компанії Study Group, яка лідирує у галузі викладання англійської мови для іноземців та підготовки до вступу до провідних університетів світу.

Embassy English.jpg

KINGS SUMMER

Kings Summer вже понад 30 років дарує дітям з усього світу незабутні літні канікули.

Kings Summer пропонує різноманітні літні програми для школярів і студентів  у Великобританії та США.

Kings Summer1.jpg

OISE YOUNG LEARNERS

OISE YOUNG LEARNERS

Мовна мережа OISE відома якістю та рівнем викладання іноземних мов у різних країнах. OISE пропонує літні мовні курси для дітей в одинадцяти навчальних центрах у Великій Британії: Badminton, Newbury, Oxford, Swindon, Telford, Folkestone, Dawlish, Nottingham, York, Taunton, Sherbourne Priors.

OISE Young Learners.png

APPLEBY COLLEGE

Appleby College – заснована у 1911 році престижна школа-пансіон у канадському місті Оквіль для дівчаток та хлопчиків 12-18 років (7-12 класи). Влітку в Appleby проводиться міжнародний табір для школярів 12-16 років.

Appleby College.jpg

BUCKSMORE EDUCATION

Понад 36 років Bucksmore проводить літні мовні програми для дітей віком від 7-17 років. Інтенсивні курси з вивчення англійської мови, спеціалізовані програми з розвитку лідерських якостей, курси підготовки до навчання у школі-пансіоні/університеті на старовинних кампусах Оксбріджа – ось короткий та далеко не повний перелік навчальних програм Bucksmore Education.

Bucksmore London-7.jpg

DID DEUTSH-INSTITUT

DID Deutsch-institut – одна з найстаріших шкіл німецької мови в Німеччині, вона була заснована у 1970 році. На сьогоднішній момент мовна школа DID має у своєму розпорядженні кілька центрів у Німеччині - у Берліні, Мюнхені, Франкфурті та Гамбурзі. У 2013 році відкрилася школа в столиці Австрії - Відні. Вік учнів – від 14 до 17 років.

did-deutch-institut-3.jpg

INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

ILAC (International Language Academy of Canada) вважається однією з найкращих мовних шкіл Канади. Вона має філії у найбільших містах країни – Ванкувері та Торонто. Школа дає дуже якісну освіту, а також не має рівних в організації проживання та дозвілля студентів.

ILAC.jpg

Millfield Summer School - це літня мовна школа, для хлопчиків та дівчаток, віком 6-17 років. Millfield School відома завдяки високим академічним та спортивним досягненням студентів та випускників. Millfield одна з небагатьох британських шкіл-пансіонів, які самі організовують свої літні школи, що говорить про якість та високий рівень запропонованих програм.

millfield.jpeg

OUR WORLD ENGLISH SCHOOLS

Мовний центр Our World English Schools проводить літні програми для дітей та підлітків з 1989 року. Курси англійської мови організуються на базі найпрестижніших навчальних закладів Великої Британії.

Our World English.jpg
bottom of page