top of page

СЕРЕДНЯ ОСВІТА

ABBEY DLD GROUP OF COLLEGES

Abbey DLD Group of Colleges – це три незалежні коледжі, які входять до складу Альфа Плюс (Alfa Plus Group), найвідомішої освітньої групи незалежних шкіл та коледжів у Великій Британії. Найстарішим коледжем є DLD College London, який вже з 1931 року готує студентів до вступних іспитів до найкращих університетів Великобританії.

Abbey DLD College London.jpg

ALBERT COLLEGE

Albert College  це найстаріша приватна школа пансіон спільного навчання в Канаді. Школа була заснована в 1857 р. і сьогодні в ній навчається близько 300 студентів із 20 країн світу у віці від 12 до 18 років. У школі можна навчатися за стандартною канадською програмою середньої освіти, а також пройти програму  AP для вступу до університетів у США.

Albert College 4.jpeg

ASHBURY COLLEGE

Ashbury College – це міжнародний приватний коледж, заснований у 1891 році одним із випускників Оксфордського Університету. Зараз - це один із найпрестижніших коледжів у сфері канадської середньої освіти. Ashbury College знаходиться в столиці Канади - в місті Оттава, недалеко від основних визначних пам'яток і займає величезну територію в парку Рокліфф.

Ashbury-College7.jpg

BERKHAMSTED SCHOOL

Berkhamsted School – престижна приватна школа-пансіон. Школа знаходиться в історичному місті Беркхамстед, за 30 хвилин їзди від Лондона. У школи унікальна структура, що поєднує змішане та роздільне навчання усередині однієї школи. Змішане навчання до 11 років, роздільне з 11 до 16 та знову змішане у старших класах. Такий тип навчання дає різнобічну освіту та чудові академічні результати.

berkhamsted-school-small.jpg

CAMBRIDGE SCHOOL OF VISUAL AND PERFORMING ARTS

Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA) спеціалізується на підготовці студентів до вступу на програми бакалаврату, а також навчання за програмами бакалаврату та магістратури у сфері мистецтва, дизайну, музики, акторської та театральної майстерності.

CSVPA-17.jpg

KENSINGTON PARK SCHOOL

Kensington Park School – приватна школа-пансіон для хлопчиків та дівчаток віком 11-18 років, розташована в самому центрі Лондона навпроти Музею Природознавства. Школа розпочала свою діяльність у 2017 році, а новий викладацький склад школи – це викладачі з 25-річним стажем, які раніше працювали в приватній школі St. Paul's, яка входить до ТОП-5 найкращих шкіл Великобританії.

Kensington-Park-School-Exterior.jpg

KINGS COLLEGES

Kings Education – це одна з провідних міжнародних освітніх груп з освітніми центрами в Англії: Лондон, Оксфорд, Брайтон та Борнмут, та американськими центрами у Нью-Джерсі, Вісконсіні, Нью-Йорку, Бостоні та Лос-Анжелесі. Коледжі пропонують програми підготовки до вступу до ВНЗ США та Великобританії, цілорічні курси англійської мови та літні мовні програми.

Kings-College-small.gif

LADY ELIZABETH SCHOOL

Lady Elizabeth School — одна з найпрестижніших шкіл-пансіонів в Іспанії, яка входить до  найбільшої мережі шкіл Colegios Laude. Школа розташована в одному з наймальовничіших регіонів Іспанії, на узбережжі Коста-Бланку в провінції Аліканте

Lady Elizabeth School1-small.jpg

MANDER PORTMAN WOODWARD

Mander Portman Woodward (MPW) - один з найвідоміших і найшанованіших брендів серед незалежних коледжів  у Великобританії. Коледжі MPW знаходяться в Лондоні, Бірмінгемі та Кембриджі.

MPW6.jpg

SCARBOROUGH COLLEGE

Скарборо-коледж - це приватна  школа-пансіон для хлопчиків та дівчаток віком від 3 до 18 років у Скарборо, Північний Йоркшир, Англія. Вона була заснована в 1898 році і відома своїми традиціями, високими результатами та сучасним підходом до освіти.

Scarborough-College-1.jpg

ACS COBHAM

Британська міжнародна школа ACS COBHAM орієнтована на європейську та американську системи освіти. Вона одна з перших у Великій Британії запропонувала навчання за програмою міжнародного бакалаврату IB

cobham-home2.jpg

APPLEBY COLLEGE

Appleby College – канадська приватна школа-пансіон, що вирізняється високими академічними стандартами. Appleby College є єдиною школою з Канади, яка входить до G20 Schools – асоціацію шкіл 20 країн світу, що мають бездоганну репутацію та прямують шляхом інновацій. Сюди входять елітні коледжі різних країн, такі як Eton College і Wellington College.

Appleby College students.jpg

BEDFORD SCHOOL

Bedford School – це престижна приватна школа-інтернат для хлопчиків віком 7-18 років, заснована у 1552 році. У цьому навчальному закладі гармонійно поєднуються вікові традиції британської освіти та найсучасніші технології та методики в галузі викладання.

Bedford School.jpg

BISHOPSTROW COLLEGE

Bishopstrow College - один з лідируючих міжнародних коледжів, який готує іноземних студентів до вступу до найкращих шкіл Великої Британії. Bishopstrow - це маленькі класи, індивідуальна увага та інтенсивна підготовка, а також унікальна можливість навчатися від 1 до 4 семестрів без перерв на канікули.

bishopstrow-college.jpg

GORDONSTOUN SCHOOL

Gordonstoun School – це приватна школа-пансіон, що знаходиться на півночі Шотландії. Серед випускників багато знаменитих людей, у тому числі три покоління британської королівської родини, музиканти та актори. Щорічно школа показує чудові результати під час перевірок Інспекції освіти Її Величності (HMIE).

Gordonstoun_Summer_6.jpg

FAY SCHOOL

Fay School – найстаріша школа-пансіон спільного типу навчання, яка знаходиться у передмісті Бостона, США. Навчальний заклад було засновано у 1866 році як початкова школа. Сьогодні у його стінах навчається близько 500 дітей віком від 6 до 14 років із США та ще 19 країн світу.

Fay School8.jpg

LAKE FOREST ACADEMY

Lake Forest Academy – приватна школа-пансіон спільного навчання, що знаходиться в Лейк Форест (штат Іллінойс, США), за 50 км від Чикаго і недалеко від озера Мічиган. Lake Forest Academy – одна з найсильніших підготовчих шкіл у США, навчання якої проходить з 9 по 12 клас.

Lake-Forest-Academy.jpg

MILLFIELD SCHOOL

Millfield School - одна з провідних шкіл у Великій Британії для хлопчиків і дівчаток 13-18 років, яка знаходиться в невеликому місті Стріт, графство Сомерсет, в 3 км від Гластонбері і 1 годині їзди від міста Бат. Школа має в своєму розпорядженні центр верхової їзди, стайню на 50 коней і олімпійський басейн. Напередодні Олімпійських ігор 2012 спортивні ресурси школи використовувалися для тренувань національної збірної Великобританії.

Millfield School aerial.jpg

SIDCOT SCHOOL

Sidcot School знаходиться в англійському місті Уїнськомуб, графстві Сомерсет, в 20 хвилинах їзди від Брістоля і 2 годинах - від Лондона. На випускних іспитах за програмою IB випускники показують чудові результати, отримуючи вищі бали, що означає, що вони входять до 1% найкращих студентів у світі з такими результатами.

Private-Boarding-Sidcot School-Campus.jpg

TRINITY COLLEGE SCHOOL

Trinity College School – одна з найстаріших найвідоміших канадських незалежних шкіл. Тут навчаються студенти із 30 країн світу віком від 12 до 18 років. Школа славиться своєю академічною підготовкою, її випускники з легкістю вступають до найкращих університетів США, Канади та інших країн.

trinity-college-school.jpg
bottom of page