top of page

MPW COLLEGE

Розташування: м. Лондон, Кембридж, Бірмінгем

Вік студентів: 14-19

Тип проживання: студентська резиденція, гостьова сім'я

Програма/іспит: GCSE, A-Level, Foundation, NCUK, Art Pre-Foundation, Easter Revision, Summer Master Classes

Опис:

 

Коледж Mander Portman Woodward (MPW) був заснований у 1973 році трьома випускниками Кембриджського університету – Ніколасом Мандером (Nicholas Mander), Родні Портманом (Rodney Portman) та Робертом Вудвардом (Robert Woodward). MPW Group – один із найвідоміших та найшанованіших приватних коледжів Великобританії. До складу MPW входять три коледжі – у Лондоні, Кембриджі та Бірмінгемі.

 

За роки своєї роботи коледж зарекомендував себе з кращого боку та регулярно займає високі місця у рейтингах найкращих коледжів та шкіл Великобританії. Успіх високої успішності студентів полягає в індивідуальному підході до кожного з них, тому що навчання відбувається у групах не більше 10 осіб.

 

MPW College London знаходиться в одному з центральних районів Лондона - South Kensington, неподалік Музею Природної Історії, Музею Вікторії та Альберта, а також Гайд-парку. Серед відомих випускників коледжу – британська співачка Лілі Аллен, модель Еліс Делал, дочка графа Кадогана Філіпа Кадоган.

 

Коледж MPW у Кембриджі був заснований у 1987 році і розташувався за кілька хвилин ходьби від центру міста на вулиці Бруксайд, недалеко від Кембриджського університету та Ботанічного саду.

 

MPW Birmingham знаходиться в престижному та тихому районі Еджбастон, поряд з головними пам'ятками міста.

 

Усі три кампуси оснащені сучасним обладнанням. У кожному коледжі є власні бібліотеки, наукові лабораторії, лінгафонні аудиторії. Ті хлопці, які вивчають мистецтво, займаються в арт- та фотостудіях, керамічних та медіа-лабораторіях.

 

Випускники коледжу демонструють високі академічні успіхи, тому вони вступають до London School of Economics, University of London, University of Bristol, Goldsmiths College, University of Nottingham, University of Surrey, Newcastle University, Aston University, Loughborough University, University of Kent, University of the Arts London.

 

Програми:

 

GCSE(General Certificate of Secondary Education) – дворічна програма (10-11 класи) для студентів 14-16 років, після закінчення якої студенти отримують диплом про неповну середню освіту.

 

A-Level- дворічна програма підготовки до вступу до університету (12-13 класи), після закінчення якої студент отримує диплом про повну середню освіту. На першому році навчання студенти вивчають 4 предмети на вибір, на другому році 3 предмети.

University Foundation– однорічна програма (30 академічних годин на тиждень) для іноземних студентів, після успішного закінчення якої вони можуть вступити до будь-якого університету, зокрема Лондонської Школи Економіки та Політичних Наук. Курс складається з чотирьох обов'язкових модулів: обов'язковий – математика та статистика, а також три на вибір: економіка, соціологія, міжнародні відносини, політика чи абстрактна математика.

NCUK(The Northern Consortium) International Foundation Year - однорічна програма для хлопців віком від 17 років, яка проводиться з 1987 року і була заснована 11 британськими університетами. Ця програма дозволяє отримати навички та кваліфікацію, необхідну для вступу до університету.

 

Після успішного закінчення програми, студентам гарантується вступ до одного з одинадцяти NCUK-університетів: University of Bradford, University of Huddersfield, University of Leeds, Leeds Beckett University, The University of Liverpool, Liverpool John Moores University, Manchester University, Manchester Metropolitan University , University of Salford, University of Sheffield, Sheffield Hallam University.

 

Університети, що входять до складу NCUK, також працюють із рядом університетів-партнерів: Aston University, University of Birmingham, University of Bristol, University of Kent, Kingston University, Queen Mary, University of London.

 

За програмою NCUK IFY можна вибрати один із напрямків: науку, бізнес, техніку або гуманітарні науки. Також студенти вивчають комбінацію модулів, які відповідають обраному напряму.

 

Art Pre-Foundation courses– однорічний підготовчий курс для студентів віком від 17 років, які хочуть продовжити навчання у сфері мистецтва, дизайну, моди та фотографії в одному із британських університетів. Студенти обирають три предмети з представлених: образотворче мистецтво, текстиль та мода, графічні комунікації, кераміка, фотографія та історія мистецтв + англійська мова IELTS, а також отримують допомогу професіоналів та викладачів зі створення портфоліо та підготовки до вступного інтерв'ю.

 

Easter Revision- курси повторення під час великодніх канікул проводяться у MPW вже понад 25 років. Є курси для програм GCSE, AS та A-Level, на яких хлопці відпрацьовують екзаменаційну техніку на основі минулих іспитів, а також повторюють основні та додаткові теми.

 

Також MPW College пропонує три напрямки літніх майстер-класів: Наука та Математика, Економіка та Підприємництво, Оксбрідж/UCAS.

 

Проживання:

 

Коледж MPW пропонує три варіанти проживання:

 

Проживання в сім'ї (для дітей віком до 16 років) – ретельно перевірені сім'ї, які тісно працюють з MPW та опікунами студентів. Можливий сніданок та вечеря.

 

У студентській резиденції (від 16 років) – проживання в одномісних кімнатах, деякі з яких мають ванну кімнату.

 

Проживання в апартаментах (від 16 років) – проживання у студіях чи квартирах на кілька осіб.

 

У Лондоні та Кембриджі резиденції знаходяться за 15 хвилин ходьби від коледжу. У Бірмінгемі резиденції розташовані біля будівлі коледжу.

 

Розважальна програма:

 

Студенти MPW коледжу беруть участь у багатьох проектах та заходах, займаються спортом та творчістю.

Вони можуть грати у футбол, баскетбол, теніс, регбі, плавати, танцювати, займатися йогою чи скелелазінням.

Для творчих хлопців коледж пропонує уроки гри на різних музичних інструментах, гуртки драми та фотографії.

Студенти випускають журнали, організовують благодійні бали та вечори, виставки картин та фотографій.

Також тут проводяться серії кар'єрних майстер-класів та воркшопів, дебати та дискусійні клуби.

Крім іншого для іноземних студентів організовують походи в музеї, театри, галереї, виставки та екскурсії.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page