top of page

ВИЩА ОСВІТА

AUBURN UNIVERSITY

Auburn University – державний американський університет, розташований у місті Оберн, штат Алабама. Університет був заснований у 1856 році і зараз тут навчається понад 25 000 студентів

Auburn University-2.jpg

FLORIDA INTERNATIONAL UNIVERSITY

Florida International University (FIU) – перший та єдиний державний дослідницький університет у Майамі. За інтенсивну дослідницьку діяльність FIU було відзначено Фондом Карнегі з покращення викладання. Також це другий за величиною університет у Флориді та шостий – у США.

Florida International University.png

UNIVERSITY OF CENTRAL FLORIDA

University of Central Florida (UCF) — один із провідних науково-дослідних університетів США та другий за величиною університет у країні. UCF вважається одним із найінноваційних університетів за версією US News & World Report, а також одним із найкращих університетів за співвідношенням «ціна-якість»

University of South Florida-1.jpg
Докладніше

UNIVERSITY OF MASSACHUSSETS DARTMOUTH

University of Massachusetts Dartmouth (UMass Dartmouth) заснували у 1895 році і він є частиною відомої системи University of Massachusetts. У загальному світовому рейтингу він посідає 56-те місце з 200 найкращих університетів світу. У 2016 році університет назвали найкращим серед докторсько-дослідних університетів.

University of Massachusetts Dartmouth-1.jpg
Докладніше

JAMES MADISON UNIVERSITY

Університет James Madison University (JMU) – це державний американський високорейтинговий університет, розташований у місті Харрісонбург, штат Вірджинія, за дві години їзди від Вашингтона

James Madison University-1.jpg

NORTHEASTERN UNIVERSITY

Northeastern University – найбільший університет та освітній дослідницький центр північно-східної частини США. Університет був заснований в 1898 році в Бостоні і вважається одним із найкращих у країні з працевлаштування випускників.

northeastern-university-1.jpg
Докладніше

UNIVERSITY OF MASSACHUSSETS BOSTON

University of Massachussets Boston (UMASS Boston) – це державний університет, який пропонує навчання за програмами бакалаврату та магістратури, та знаходиться в місті Бостон, штат Массчусетс. Університет також є дослідницьким центром і проводить різноманітні дослідження у власних лабораторіях, розробляє наукові програми.

University of Massachussets Boston-1.jpg
Докладніше

UNIVERSITY OF MASSACHUSSETS LOWELL

University of Massachusetts Lowell (UMass Lowell) – один із провідних дослідницьких університетів США та частина знаменитого Массачусетського університету, що складається з 5 кампусів. Університет складається із 6 коледжів, де навчаються понад 17000 студентів.

University of Massachusetts Lowell-1.jpg
Докладніше
bottom of page