top of page

FLORIDA INTERNATIONAL UNIVERSITY

Розташування: м. Майамі, штат Флорида, США

Вік студентів: від 17 років

 

Florida International University (FIU) – перший та єдиний державний дослідницький університет у Майамі. За інтенсивну дослідницьку діяльність FIU був відзначений Фондом Карнегі з покращення викладання. Також це другий за величиною університет у Флориді та шостий – у США. Нині тут навчається близько 55 000 студентів.

Університет посідає 6-те місце у списку найбільших університетів США, 5-е місце в країні за програмою «Міжнародний бізнес» за даними US News & World Report 2017 року, 6-е місце в США за магістерською програмою «Фінанси» згідно з рейтингом Financial Times 2017 року, 7-е місце у рейтингу найкращих програм з маркетингу, 16-е місце у світі за програмою MBA для керівників за даними CEO Magazine за 2017 рік.

 

Бізнес-коледж, що входить до складу університету, визнаний одним із найкращих не тільки в країні, а й на міжнародному рівні, і входить до 5% провідних бізнес-шкіл світу. Florida International University славиться сильними програмами за напрямом «Гостинність» і має найвищий показник у країні за кількістю випускників, які працюють у цій індустрії.

 

Два основні кампуси FIU, Modesto A. Maidique Campus та Biscayne Bay Campus, разом займають територію понад 218 гектарів. Центральна університетська бібліотека Green Library є найбільшим будинком на кампусі. Її колекція книг, газет, журналів, архівних документів та інших матеріалів є найбільшою у Південній Флориді та однією з найбільших на південному сході США.

В університеті є багато міжнародних зв'язків з іншими університетами світу, що означає, що у студентів є чудова можливість пройти стажування за кордоном. Центр управління кар'єрою в університеті налічує понад 3000 пропозицій та співпрацює з понад 500 різними компаніями.

 

Програми:

 

Florida International University пропонує понад 200 бакалаврських, магістерських та докторських програм. Коледжі медицини Herbert Wertheim College of Medicine та інформатики є найбільшими в університеті. У 2017 році впливовий рейтинг UT Dallas Research Rankings вніс бізнес-коледж FIU до списку 100 найкращих шкіл у Північній Америці.

FIU's Global First Year- Підготовча програма для іноземних студентів. Тривалість навчання – 2-3 семестри, залежно від початкового рівня знань та підготовки. Протягом усього навчання студенти вивчають профільні академічні предмети першого року програми бакалаврату, а також додаткові курси з англійської мови. Крім того, до програми входять модулі, присвячені історії, традиціям і культурі.

 

Студенти можуть проходити навчання за такими напрямами: Бізнес; Архітектура та мистецтвов; Освіта; Інформатика; Інженерна справа; Туризм та гостинність; Соціальна допомога; Охорона здоров'я; Журналістика та ЗМІ.

У разі успішного закінчення програми студенти переходять на другий курс бакалаврату в самому університеті.

 

Career Accelerator Program- Унікальна програма підготовки до майбутньої кар'єри. У рамках неї студенти зустрічаються з професіоналами та фахівцями з тієї чи іншої сфери, беруть участь у заходах та виставках, працюють над проектами, навчаються проходити співбесіди, писати мотиваційні листи. Студенти Florida International University, які успішно закінчують цю програму, мають можливість проходити стажування.

 

Успішні студенти можуть претендувати на стипендіі.

Проживання:

 

Студенти проживають в одній із двох резиденцій FIU: Everglades Hall або Lakeview Hall.

 

Розважальна програма:

 

На базі Florida International University працюють понад 200 студентських організацій та спортивних клубів.

 

В університеті є власний художній музей, театр, школа музики, а також численні спортивні зали та майданчики для занять різними видами спорту: бейсболом, футболом, баскетболом, легкою атлетикою, плаванням тощо. Університетські команди з волейболу, американського та європейського футболу — одні з найкращих у країні.

У FIU є власна океанічна лабораторія, яка є першою у світі, та інноваційний каталізатор ураганів. Розташовується лабораторія на глибині 63 фути під водою.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page