top of page

МОВНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

ALPADIA LANGUAGE SCHOOLS

Alpadia Language Schools - це швейцарська компанія, яка вже понад 20 років пропонує мовні програми для студентів з усього світу. Alpadia пропонує цілорічні мовні школи для дорослих та програми літніх таборі у Швейцарії, Франції, Німеччині та Англії.

Alpadia-summer-camps-6.jpg

ILAC (International Language Academy of Canada) вважається однією з найкращих мовних шкіл Канади. Вона має філії у найбільших містах країни – Ванкувері та Торонто. Школа дає дуже якісну освіту, а також не має рівних в організації проживання та дозвілля студентів

ILAC-8 small.jpg

LIVING LEARNING ENGLISH

Школа Living Learning English надає своїм студентам унікальну нагоду – вивчення англійської мови в сім'ї викладача. Більшість сімей проживає в невеликих містечках по всій Англії, але можна також підібрати сім'ю і у великих містах, таких як Лондон, Кембридж, Оксфорд, Брайтон та ін.

Living_Learning_English.jpg

REGENT ENGLISH LANGUAGE TRAINING

Regent English Language Training - одна з найбільших мереж мовних коледжів з центрами в Школи Regent знаходяться в Кембриджі, Оксфорді, Лондоні, Борнмуті, Брайтоні та Единбурзі. Кожен із центрів має зручне розташування та комфортабельні умови проживання для студентів. Regent English пропонує великий вибір цілорічних мовних програм для студентів та дорослих.

Regent_Oxford.jpg

CERAN LINGUA

Школа CERAN LINGUA була заснована у 1975 році та на сьогоднішній день є однією з провідних компаній, що пропонують послуги у сфері вивчення іноземних мов. Навчальні центри CERAN розташовані в Бельгії, Великобританії та Франції та пропонують вивчення англійської, німецької, французької, голландської, іспанської та японської мов за власною методикою повного занурення.

CERAN-3.jpg

KINGS EDUCATION

Kings Education – це одна з провідних міжнародних освітніх груп з освітніми центрами в Англії: Лондон, Оксфорд, Брайтон та Борнмут, та американськими центрами у Нью-Джерсі, Вісконсіні, Нью-Йорку, Бостоні та Лос-Анжелесі. Коледжі пропонують програми підготовки до вступу до ВНЗ США та Великобританії, цілорічні курси англійської мови та літні мовні програми.

Kings Summer1.jpg

MALVERN HOUSE

Malvern House — мережа мовних шкіл, яка широко відома у всій Європі завдяки високим стандартам освітніх програм та цілком демократичним цінам на навчання. Перша школа Malvern House була відкрита у Лондоні ще у 2000 році. На сьогоднішній день філії освітнього центру також успішно працюють в Ірландії (Дублін) та на Кіпрі (Лімасол).

Malvern_house_adults_ireland.jpg
bottom of page