top of page

INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

Розташування:Канада, м. Торонто, м. Ванкувер

Вік студентів:від 18 років

Тип проживання:Резиденція у школі, сім'я

Опис:

 

International Language Academy of Canada (ILAC) – провідна та найбільша мовна школа Канади з мовними центрами у Ванкувері та Торонто, яка працює з 1997 року. Тут навчаються студенти більш ніж із 70 країн світу.

 

Обидва шкільні кампуси оформлені в модному стилі "бутік". Усі аудиторії оснащені останніми технічними новинками: інтерактивними дошками та мультимедійними програвачами. Тут створені комфортні умови для навчання та відпочинку: просторі зони з комп'ютерною стійкою, м'якими диванами, кріслами, столиками та автоматами з напоями та закусками.

 

У ILAC є акредитація канадської лінгвістичної ради CLC (Canadian Language Council), канадської асоціації приватних мовних шкіл CAPLS (Canadian Association of Private Language Schools), асоціації канадських освітніх центрів CEC (Canadian Education Center) ALTO та AILIA.

 

Всі викладачі шкіл ILAC мають акредитацію TESOL та багаторічний досвід викладання англійської мови.

 

Школи в Торонто та Ванкувері є офіційними центрами тестування TOEFL iBT, мають мовні лабораторії та спеціально обладнані класи для підготовки до TOEFL. ILAC пропонує великий вибір програм, як цілорічних, спеціалізованих, і канікулярних.

 

За весь час роботи ILAC отримала понад 25 національних та міжнародних нагород (Star Awards, Consumer Choice Award, Japan Best School Award тощо) за високу якість освітніх програм, відмінний сервіс та позитивні відгуки студентів.

 

ILAC співпрацює з 70 канадськими коледжами та університетами. Завдяки цим партнерським угодам студенти можуть вступати до афілійованого університету чи коледжу без вступних іспитів або без проходження тесту на знання мови.

 

Програми:

 

General English.На заняттях за програмою стандартного курсу англійської мови студенти розвивають 4 основні мовні навички: читання, письмо, говоріння та сприйняття мови на слух. Студенти займаються навчальними посібниками «Dream Big», які були розроблені викладачами школи. Цей курс підходить для всіх рівнів мови. Кожен студент може підібрати для себе оптимальну інтенсивність курсу – 30 занять (Intensive English) або 38 занять (Power English) на тиждень. Тривалість програми варіюється від 2 до 68 тижнів. Проходження одного рівня займе приблизно 4 тижні.

 

Business English— курси бізнес англійської підходять студентам, які мають відношення до бізнесу та підприємництва: менеджери, керуючі персоналом, рекрутери, секретарі тощо. доповідями перед великою аудиторією. Студенти можуть вибрати інтенсивність курсу — Intensive English (включає 26 занять загальною англійською та 4 спеціалізованих бізнес-уроки на тиждень) або Power English (включає в себе 26 занять загальною англійською, 4 уроки бізнес-англійської та 8 спеціалізованих занять на тиждень, спрямованих на розвиток розмовних навичок). Тривалість курсу варіюється від 2 до 68 тижнів.

 

Cambridge English (FCE & CAE)- Програма підходить студентам, які хочуть скласти Кембриджський іспит FCE або CAE. На цій програмі студенти познайомляться зі структурою іспиту та його завданнями: студенти виконують тренувальні завдання із екзаменаційних підручників. Можна вибрати інтенсивність курсу – 30 або 38 занять на тиждень.

 

IELTS/TOEFL Preparation— на програмах підготовки до складання іспиту TOEFL або IELTS студенти здобувають всі необхідні навички для успішного його складання. Викладачі використовують у роботі сучасні підручники, аудіоматеріали для розвитку навичок письма, читання, говоріння та сприйняття мови на слух. Тривалість програми – від 2 до 68 тижнів. Інтенсивність – 30 чи 38 занять на тиждень.

 

University Pathway– підготовча програма ILAC для вступу до коледжів та університетів підходить студентам, які хочуть покращити свій рівень академічної англійської мови та отримати необхідні навички для вступу до університету. На заняттях студенти навчаються писати академічні есе, складати доповіді та презентації, працюють у групах над спільними проектами, навчаються публічним виступам, набувають навичок швидкого конспектування, вивчають граматику англійської мови, розвивають навички сприйняття мови на слух, розширюють словниковий запас. За успішного закінчення програми студент може вступити до одного з 70 партнерських коледжів та університетів школи ILAC без проходження мовних тестів TOEFL та IELTS.

 

Gap Year Program— це програма, яка поєднує 16-тижневий курс навчання Power English (38 занять на тиждень) в одному з центрів ILAC і 11 або 16-тижневий курс навчання в одному з партнерських коледжів та університетів школи. Протягом одного навчального семестру студенти ILAC відвідують лекції та семінари, виступають із доповідями та беруть участь у групових проектах разом з іншими студентами університету. Можна вибрати будь-яку програму в університеті.

 

Проживання:

 

ILAC ретельно обирає сім'ї, що приймають, враховуючи віддаленість будинку від мовного центру, його зовнішній вигляд, внутрішній інтер'єр і оснащення, а також доброзичливість господарів і склад членів сім'ї. Координатори ILAC щомісяця перевіряють сім'ї на предмет якості послуг, що надаються, тим самим намагаючись забезпечити максимально комфортні умови та дружню атмосферу для проживання іноземних студентів. Приймаюча сім'я надає студенту одно- або двомісну кімнату, триразове домашнє харчування (сніданок та ланч студенти готують собі самостійно на господарській кухні, вечерю готує один із членів сім'ї), доступ до зручностей (спільних чи індивідуальних) та безкоштовного інтернету.

 

Студентські резиденції ILAC розташовані в центрі Торонто та Ванкувера, тому поряд багато кафе, ресторанів та розважальних закладів. Можна проживати в одномісних кімнатах із індивідуальними або загальними зручностями на кілька кімнат. Харчування – самостійне.

 

Розважальна програма:

 

ILAC спеціально організовують велику програму заходів для студентів, щоб зробити їхнє перебування в Канаді цікавим. Її анонсують щомісяця наперед, що дозволяє студентам вибрати ті екскурсії та заходи, які їм до вподоби.

 

Хлопці їздять до Акваріуму Ріплі в Торонто, катаються на каное на острів Торонто, беруть участь у змаганнях з футболу, піднімаються на вежу CN Tower, відвідують парк атракціонів Toronto Wonderland та Ніагарський водоспад, а також можуть з'їздити до Нью-Йорка чи Чикаго в рамках 3,5 дні.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page