top of page

MALVERN HOUSE

Розташування:Велика Британія, м. Лондон

Вік студентів:від 14 років

Тип проживання:Резиденція у школі, проживання у сім'ї, апартаменти, готелі

Опис:

 

Malvern House – мовна школа у Лондоні, яка відома у всій Європі завдяки високим стандартам освітніх програм. Перша школа Malvern House була відкрита в Лондоні у 2000 році. З 2003 року школа акредитована Британською Радою та інспекторатом Independent Schools Inspectorate.

 

Викладання Malvern House ведеться з використанням комунікативної методики та новітніх технологій. Вона передбачає повне занурення у нове мовне середовище, тому на заняттях викладачі моделюють ситуації, в які людина потрапляє щодня (вдома, на роботі, у громадському транспорті, у кафе чи ресторані), що дозволяє студентам навчатися взаємодіяти з іншими людьми та розвивати розмовні навички .

 

Школа Malvern House надає сучасні умови навчання – навчальні аудиторії з панорамними вікнами та мультимедійними засобами для більш ефективного навчання.

 

Школа знаходиться в центральному районі Лондона - Kings Cross, який сповнений різноманітних кафе, барів, магазинів, місцевих визначних пам'яток. Поблизу є кілька автобусних зупинок та метро. Галерея Gagosian Art Gallery, бібліотека British Library та арт-центр Wellcome Collection теж розташовані зовсім до будівлі школи.

 

Програми:

 

General English.Загальний курс англійської спрямований на розвиток чотирьох головних навичок, необхідних для повсякденної комунікації: читання, письмо, сприйняття мови на слух та говоріння. На заняттях викладачі використовують підручники та додаткові матеріали (аудіозаписи, відеоролики, тести). Програму розраховано на будь-який рівень володіння мовою. Кожен студент може вибрати курс з різною інтенсивністю – на 20/25/30 або 35 годин англійської на тиждень.

 

Business English— курс бізнес англійської підійде тим, кому мова необхідна для щоденного спілкування з колегами, клієнтами та партнерами по роботі, укладання контрактів, проведення презентацій, публічних виступів. Є можливість взяти курс інтенсивністю на 25 чи 30 годин на тиждень. Курс доступний для студентів віком від 18 років.

 

IELTS Exam Preparation- Підготовка до екзамену IELTS орієнтована на студентів, яким необхідно підготуватися до складання цього іспиту. У Malvern House доступно кілька програм з різною інтенсивністю занять: Essential IELTS Exam Preparation передбачає 20 годин на тиждень, Standard IELTS Preparation включає 25 годин, а Intensive IELTS Preparation складається з 30. На заняттях студенти розбирають структуру тесту і виконують екзаменаційні завдання зі спеціальних підручників. Викладач допомагає виробити ефективну тактику проходження всіх розділів тесту. Особлива увага приділяється розвитку навичок говоріння.

 

Overseas Teacher's Course— програма розроблена для вчителів англійської з усього світу. Навчальна програма знайомить їх із останніми досягненнями у галузі викладання англійської мови із застосуванням сучасних методик та мультимедійних засобів. Мінімальний вік для відвідування програми – 21 рік.

 

English Plus- Загальна англійська з прикладними опціями. Ця програма включає 25 годин на тиждень, 20 з яких будуть присвячені спільній англійській, решта 5 — вивченню англійської у певній сфері. Доступні такі курси:

 

English+British Culture– програма спрямована на поповнення лексичного запасу студента у сфері знайомства з британською культурою, що дозволить йому дізнатися більше про країну навчання через музичні твори, відеоматеріали, дискусії та збагатити свій словниковий запас академічними термінами та висловлюваннями.

 

English+Media– програма для тих студентів, які збираються працювати у цій сфері. На заняттях будуть розбиратися матеріали різної спрямованості — газети, журнали, інтерв'ю знаменитостей, можливість брати інтерв'ю в інших студентів, вчитися писати статті та помітні заголовки до них.

 

English+Tourism– програма орієнтована на студентів, яким знання мови необхідне для роботи у сфері послуг (готелі, готелі, хостели, ресторани та кафе). Під час занять студент зможе покращити свої комунікативні навички завдяки участі у дискусіях та роботі в парах, а також поповнити словниковий запас професійною лексикою.

 

English for Fashion– студенти цієї програми проведуть більшу частину часу за вивченням історії моди, текстилю, майстерності проведення показів, продажу, теорії конструювання одягу.

 

English for Law– програма для студентів, які пов'язані із юридичною сферою. Діти братимуть участь у тематичних дискусіях та дебатах, поповнюватимуть словниковий запас професійною лексикою, вивчатимуть право власності, контракти, трудове право, продаж товарів.

 

English for Nursing– програма для студентів, які вивчають сестринську справу або пов'язані зі сферою охорони здоровя. На заняттях студенти розглянуть прийом та оцінку стану пацієнта, медикаменти, акушерство, догляд за хворими, інфекції. Ця програма допоможе студентам покращити рівень англійської за рахунок розмовної практики та поповнення лексичного запасу професійними термінами.

 

City Explorer- англійська в місті. Програма розроблена для підлітків 16-19 років і включає заняття та культурні заходи. Програма включає 20 годин на тиждень у вечірній час. Щодня у хлопців будуть денні екскурсії з відвідуванням місцевих визначних пам'яток, що дозволить їм не тільки оглянути місто, а й попрактикуватися в розмовній англійській.

 

The London Explorer– програма для хлопців 14-17, які хочуть дізнатися про британську столицю. Програма передбачає повне занурення в історію, пам'ятки та біографію всіх тих, хто приніс Лондону славу – королева Вікторія, Гаррі Стайлз, Девід Бекхем, Уїнстон Черчіль, королівська родина тощо. У хлопців буде можливість відвідати всі найвідоміші райони міста – Камден Таун, Оксфорд Стріт, Вестмінстер та Челсі. Програма включає 20 годин на тиждень у вечірній час, а вдень вони будуть повністю поглинені красою Лондона.

 

Інформаційні технології. Школа пропонує великий вибір дизайнерських програм, де можна навчитися створювати мобільні програми для iOS або Android, запускати веб-сайти Word Press, а також покращити навички Photoshop. Також програма підходить для тих, хто хоче ближче познайомитися з Microsoft Word, Excel або Powerpoint.

 

Основи діджитал-маркетингу- Програма для тих, хто хоче отримати знання про головні навички маркетингу.

 

Основи бухгалтерського обліку– програма навчить вас, як мінімізувати витрати та максимізувати прибуток, як відстежувати фінансові кошти компанії, наприклад, заробітну плату, бізнес-витрати, аудит та багато іншого.

 

Навички бариста та мистецтво приготування латте– програма торкнеться всіх аспектів приготування та історії кави, а також буде модуль з мистецтва приготування латте.

 

Проживання:

 

Мовний центр Malvern House пропонує такі можливості проживання:

 

Студентська резиденція- Проживання в одно- або двомісних кімнатах з вигодами в кімнаті або на поверсі (можливо туалет та душ на кілька кімнат). У кімнатах знаходяться всі необхідні меблі для комфортного проживання. Неподалік резиденції знаходяться недорогі студентські кафе, де можна поїсти або замовити їжу на виніс.

 

Гостьова родина надає студенту одно- або двомісну кімнату, ванну кімнату та туалет в особисте або спільне користування, а також повноцінне харчування (напівпансіон: сніданок та вечеря). Після занять студент проводить час із членами гостьової родини за приготуванням спільної вечері, настільними іграми, на прогулянках та екскурсіях, відвідуючи кінотеатр чи кафе. Студенти молодше 18 років проживають лише у гостьових сім'ях.

 

Студентські апартаменти. Студент може отримати в індивідуальне користування квартиру або цілий будинок з обладнаною кухнею, спальнею, ванною кімнатою та туалетом. Студенти Malvern House також можуть спільно орендувати дво-, трикімнатні апартаменти або невеликий будинок.

 

Готелі та хостели. Проживання тут доступне тільки студентам, які відвідують короткострокові курси або залишаються всього на пару ночей індивідуально, з друзями або сім'єю.

 

Розважальна програма:

 

Мовна школа Malvern House пропонує студентам активну культурно-розважальну програму. Список заходів та екскурсій публікується на офіційному сайті школи або знаходиться в навчальній аудиторії, тому кожен студент може заздалегідь вирішити, на яку екскурсію він хоче поїхати.

У вихідні дні, на відміну від буднів, можна їздити на екскурсії за місто.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page