top of page

KINGS EDUCATION

Розташування:Англія – Борнмут, Брайтон, Лондон, Оксфорд

США – Бостон, Нью-Йорк, Лос-Анджелес (Голлівуд)

Вік студентів:від 16 років

Тип проживання:Резиденція у школі, проживання у сім'ї

Опис:

 

Kings Education – це одна з провідних міжнародних освітніх груп у Великій Британії та США, заснована у 1957 році Фредеріком Кінгом. Kings Education якісно та ефективно готує іноземних студентів для майбутнього навчання у британських та американських університетах.

 

У квітні 2016 року компанія Kings Education отримала премію Queen's Award for Enterprise у категорії “Зовнішньоекономічна діяльність”. Це найпрестижніша британська бізнес-премія, яка щороку відзначає найкращі міжнародні організації.

 

ESL – одне з найбільших та найбільш шанованих мовних агентств у Європі, яке щорічно обирає та нагороджує, на їхню думку, найкращі школи, з якими вони працюють. Вибір шкіл ґрунтується виключно на відгуках, які ESL отримує від своїх студентів та персоналу. У 2017 році Kings Education виграла премію у категорії «Найкраща освітня група 2017».

 

У Kings Education входять чотири освітні центри, які розташовані у відомих містах Англії: Лондон, Оксфорд, Брайтон і Борнмут, акредитовані Британською радою та організацією English UK, що є гарантом якісного навчання. А також американські центри, акредитовані ACCET і розташовані в Нью-Джерсі, Вісконсіні, Нью-Йорку, Бостоні та Лос-Анжелесі.

 

Програми Kings Education з підготовки до вступу до університетів допоможуть вступити до провідних університетів США та Великобританії. Навчання проходить у маленьких групах, а отже, кожному студенту буде приділено достатньо уваги, і простіше відстежувати академічний прогрес для кращого досягнення результатів.

 

У Kings Oxford два навчальні кампуси: St. Josephs та St. Michaels. St. Josephs знаходиться в спокійному студентському районі Cowley, за 20 хвилин їзди від центру міста. Тут є все необхідне для комфортного проживання: бібліотека, басейн, спортивний комплекс, магазини. St. Michaels розташувався в історичному центрі Оксфорду. Викладачі коледжу мають величезний досвід у галузі навчання іноземних студентів, і у 30% з них є ступеня докторів (PhD).

 

Kings Bournemouth знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Коледж займає велику територію, на якій розташовані 2 навчальні будівлі, сад та спортивне поле.

 

Центр Kings Brighton відкрився навесні 2017 року, за кілька хвилин ходьби від центрального залізничного вокзалу і 20 хвилин – від пляжу, і навпроти великого парку The Level.

Kings Brighton – це суперсучасний навчальний центр з просторими навчальними аудиторіями з інтерактивними дошками, науковими лабораторіями та студіями дизайну, комп'ютерним центром та бібліотекою, кафе та зоною для відпочинку просто неба. Резиденція для студентів знаходиться на верхніх поверхах центру.

 

Kings London розташований у престижному районі Бекенхем, за 20 хвилин їзди від центру Лондона. London є офіційним центром тестування на прийом Кембриджських іспитів.

 

Kings Los Angeles проходить на базі двох локацій: на базі Marymount California University, розташованого в тихому районі Pallos Verdes з неймовірним краєвидом на Тихий океан, і на кампусі, розташованому на знаменитому Сан-Сет бульварі в серці Голлівуду, за кілька хвилин ходьби від Алеї Слави та 30 хвилин їзди від пляжу.

 

Kings New York розташований на базі Concordia College, заснованого в 1881 році і є частиною Concordia University System. Кампус коледжу знаходиться в сучасному районі Bronxville, за 30 хвилин їзди від центру Манхеттена.

 

Kings Boston розташований на кампусі Pine Manor College в передмісті Бостона, за 20 хвилин їзди від центру Бостона.

 

Програми:

 

General English– Kings Education пропонує декілька видів програм загальної англійської мови.

 

Vacation Course– курс загальної англійської мови розроблений для студентів, які хочуть поєднати вивчення мови разом з додатковими заняттями спортом, заходами та екскурсіями. Курс передбачає 20 занять на тиждень.

 

Vacation course 25+– той же курс загальної англійської мови, тільки для студентів від 25 років, які хочуть покращити знання мови, відвідати воркшопи з підвищення кваліфікації, а також насолодитися широким вибором додаткових розважальних програм.

 

Intensive Course- Інтенсивний курс англійської мови, який включає 20 занять загальною англійською мовою плюс 8 додаткових занять, залежно від інтересів та потреб студента.

 

Intensive Course 25+– інтенсивний курс англійської мови пропонує студентам віком від 25 років інтегрований підхід до розвитку ключових навичок, необхідних для використання англійської мови у професійній та особистісній сфері. Міжнаціональні навички комунікації, включаючи розбір статей новин, правила написання імейлів і навички роботи в команді, будуть розбиратися зі студентами в режимі реального часу.

 

Diploma of English– програма отримання англійського сертифікату – це курс на 24 тижні. Він розрахований на швидкий спосіб досягти максимуму за короткий проміжок часу. Це можливість вивчати окремі предмети, отримати легкість у спілкуванні та досвід навчання у зарубіжному коледжі. Щотижнева програма включає 28 занять.

 

Compact Course– це курс для тих, хто хоче покращити загальні навички володіння мовою, але водночас мати багато вільного часу, щоб вивчати околиці навколо та практикувати англійську поза стінами аудиторії. Програма має на увазі 20 занять на тиждень плюс 4 заняття на самостійне вивчення Лос-Анджелеса та Бостона.

 

Discover London– програма пропонує можливість провести незабутні літні канікули, навчаючись і живучи в центрі Лондона на базі університету London South Bank University. У вартість включено 15 годин англійської мови на тиждень, сніданки та вечері, карта для поїздок по 1-й та 2-ій зоні Лондона, 1 екскурсія на тиждень на цілий день плюс додаткові заходи.

 

Discover New York– програма пропонує можливість провести незабутні літні канікули навчаючись та проживаючи на базі коледжу Concordia College у Бронксвілл. У вартість включено 15 годин англійської мови на тиждень, сніданки та вечері, карта для поїздок у метро, 1 екскурсія на тиждень на цілий день та 1 – на півдня плюс додаткові заходи.

 

Exam English– курси з підготовки до складання міжнародних іспитів.

 

IELTS Preparation– програма з підготовки до складання іспиту IELTS. На тиждень у студентів буде 20 занять загальною англійською плюс 8 занять з підготовки до іспиту.

Intensive IELTS- Інтенсивна програма з підготовки до складання іспиту IELTS. На тиждень у студентів буде 32 заняття: 20 занять загальною англійською плюс 8 занять з підготовки до іспиту плюс 4 заняття з додаткової екзаменаційної практики. Тривалість навчання – від 6 до 14 тижнів.

 

Super Intensive IELTS– супер інтенсивна програма з підготовки до складання іспиту IELTS. На тиждень у студентів буде 32 заняття: 20 занять загальною англійською плюс 8 занять з підготовки до іспиту плюс 4 заняття з додаткової екзаменаційної практики. Тривалість навчання – 3 тижні.

 

Cambridge English: First– програма з підготовки до складання кембриджського іспиту FCE. Є можливість вибрати одну з двох інтенсивностей програми: стандарт – 20 занять на тиждень або інтенсив – 28 занять на тиждень.

 

Cambridge: Advanced– програма з підготовки до складання кембриджського іспиту CAE. Є можливість вибрати одну з двох інтенсивностей програми: стандарт – 20 занять на тиждень або інтенсив – 28 занять на тиждень.

 

TOEFL IBT Preparation– програма з підготовки до складання іспиту TOEFL. Щотижня у студентів буде 20 занять плюс 15 занять із викладачем. Тривалість – 4-16 тижнів.

 

Vacation TOEFL– програма з підготовки до складання іспиту TOEFL. Щотижня у студентів буде 20 занять. Тривалість – 2-12 тижнів.

 

Intensive TOEFL– програма з підготовки до складання іспиту TOEFL. Щотижня у студентів буде 35 занять: 20 занять з екзаменаційної техніки, 8 занять з підготовки до екзамену, 7 додаткових занять. Тривалість – 4-16 тижнів.

 

English Plus Courses– це спеціалізовані курси, які поєднують у собі заняття загальною англійською плюс додаткові заняття з тієї чи іншої професійної сфери. Незалежно від напряму курсу у студентів протягом тижня буде 28 занять. Доступні такі напрями курси Англійська плюс:

 

- Мистецтво та Дизайн

- Бізнес та Діджитал-Меді

- Бізнес та Фінанси

- Підприємництво

- Мода, Мистецтво та Дизайн

- Кінематограф

- Право

- Спортивна наука

 

Vacation Plus Film– чотиритижнева програма для тих студентів, які хочуть поєднати вивчення англійської мови з введенням у мистецтво виробництва фільмів та їхньої теорії. Щотижня у студентів буде 20 занять.

 

Diploma in International Business– диплом з міжнародного бізнесу, це програма для студентів, які хочуть здобути кваліфікацію або планують вступити до університету на програму бізнесу та менеджменту. Ця програма проводиться у партнерстві з Конфедерацією Туризму та Гостинності, яка є однією з провідних організацій у сфері туризму та гостинності, чия місія – це надати найкращі стандарти навчання у цій сфері. Програма триває 2 триместри (6 місяців) і є еквівалентом програми A-Level (NVQ Level 3).

 

Проживання:

 

У студентів є можливість вибрати між проживанням у сучасних студентських резиденціях в одномісних або двомісних кімнатах та проживанням у сім'ях.

 

Розважальна програма:

 

Щотижня студенту можуть обирати ті заходи, які їм до вподоби. Крім заходів та розваг, у учнів залежно від програми будуть екскурсії значними історичними місцями.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page