top of page

LIVING LEARNING ENGLISH

Розташування:Англія – Лондон, Брістоль, Манчестер, Ліверпуль, Брайтон, Борнмут

Вік студентів: дорослі-від 18 років, діти - 10-17 років

Тип проживання:проживання в сім'ї викладача

Опис:

 

Living Learning English — це компанія, яка пропонує програми для навчання англійській мові з проживанням у будинку викладача.

 

Такий формат навчання допомагає досягти кращих результатів набагато швидше, оскільки окрім академічних знань студент отримує можливість застосовувати їх на практиці за підтримки досвідченого вчителя, здатного направити у правильне русло. Другою перевагою є те, що викладач об'єктивно оцінює рівень знань студента, визначає його сильні та слабкі сторони, допомагає вдосконалити навички та галузі знань, що вимагають додаткової уваги, вибудовує найбільш ефективну навчальну програму. Третій бонус проживання у сім'ї та будинку викладача – це досвід проживання у британській родині. Це чудова підмога для розвитку навичок спілкування, збагачення лексичного запасу словами та фразами щоденного вживання та безперервне спілкування англійською з його носіями.

 

Найважливіша частина програми – правильний підбір викладача для кожного студента. При оформленні на програму студент вказує свій рівень англійської мови, місто (або регіон) для проживання та навчання, свої інтереси. З цих даних підбирається викладач. Living Learning English надає можливість навчання у багатьох містах Великобританії: Лондон, Брістоль, Манчестер, Ліверпуль, Брайтон, Борнмут.

 

Інформація про викладача буде надана у профайлі з фотографіями самого викладача, членів його сім'ї (якщо вони проживають разом), кімнати студента та самого будинку чи апартаментів, інформацією про освіту та професійні сертифікати викладача, захоплення та хобі, а також відгуками інших студентів.

 

Програми підходять для будь-якого рівня англійської мови: від Beginner до Advanced. Тривалість одного заняття – 60 хвилин. Мінімальна тривалість навчання – 2 тижні.

 

Програми:

 

Заняття зазвичай проводяться вранці, а вдень та ввечері – час для різноманітних розваг, поїздок, екскурсій чи самостійної роботи. На початку курсу викладач оцінює рівень англійської мови студента і визначає, які мовні навички потрібні найбільше. На основі цього він складає програму індивідуального навчання студента. Наприкінці курсу він ще раз оцінює знання студента, щоб визначити прогрес у навчанні.

 

Загальна англійська- Навчання може відбуватися віч-на-віч з викладачем або в групі з двох-трьох осіб (за бажанням). Інтенсивність курсу можна вибирати – 15/20/25/30 годин на тиждень. Заняття складаються з комбінації всіх аспектів володіння мовою (читання, письма, аудіювання, говоріння, лексики, граматики, вимови) та знайомства з культурою, виходячи з індивідуальних потреб студенти. Ця програма для студентів віком від 18 років.

 

Бізнес-англійська– програма для студентів віком від 18 років, і кому необхідно покращити англійську для проведення ділових зустрічей, переговорів, презентацій, а також публічних виступів. Інтенсивність програми можна обирати – 15/20/25/30 годин на тиждень. Заняття можуть бути або індивідуальними (1:1) або групою з двох осіб (2:1).

 

Експрес-курси тривалістю всього 4 дні – це інтенсивна програма віч-на-віч з викладачем (1:1). Вона складається з такої ж кількості занять, як і тижнева програма, але тривають вони лише 4 дні. Студент може приїхати на будь-які 4 дні, у тому числі у вихідні. Під час занять особлива увага приділятиметься діловій, професійній чи спільній англійській, а розмовну англійську можна буде практикувати при спілкуванні з викладачем та його сім'єю.

 

Англійська плюс- Програма для студентів, які хочуть приємно провести канікули в Англії. Можна вибрати такі напрямки програми: екскурсії з гідом; піші прогулянки – у сільській місцевості, біля моря чи горах; кулінарна майстерність; мистецтво та дизайн; складання букетів; садівництво та відвідування англійських садів; поезія та/або література; англійська для туризму; знайомство з Лондоном; письменницька майстерність; місцева історія; катання на велосипеді; історія мистецтва; прикраса випічки і таке інше. У програми комбінована структура: студент сам вирішує, скільки йому необхідно мовних занять та розважальних заходів на тиждень, по 3 години кожне. Можна поєднувати різну кількість таких занять і навіть комбінувати елементи різних програм – наприклад, на перший тиждень можна взяти «Англійську плюс кулінарну майстерність», а на другий тиждень «Англійська плюс огляд визначних пам'яток». Мінімальна кількість 3-годинних занять для тижневих курсів – 7. Ця програма може бути індивідуальною (1:1) або парною (2:1).

 

Академічна англійська– програма з підготовки до майбутнього навчання у британській школі чи університеті. На заняттях студенти закріплять розмовну лексику, необхідну для спілкування з викладачами та іншими студентами, а також дізнаються про англійську культуру та спосіб життя в англомовному середовищі. Особлива увага приділяється академічним навичкам читання та письма, які необхідні для програм GCSE, A-Level або для університету. Студенти навчаться правильно складати та писати твори, есе та реферати. Також тут можна придбати та вивчити нову лексику для певних предметів: наприклад, для природничих наук, математики чи бізнесу.

 

Підготовка до іспитів IELTS, CPE, CAE, FCE, PET– на заняттях піднімаються всі аспекти іспиту при використанні останніх матеріалів для екзаменаційної підготовки. Викладач допомагає виробити стратегію складання іспиту та впоратися з наявними у студента складнощами.

 

Програма для дітей 10-17 років передбачає курс інтенсивністю 15/20/25/30 годин англійської мови на тиждень. При цьому можна обирати між програмами загальної англійської, підготовки до міжнародних іспитів та академічних англійських.

 

Заняття з дітьми 12-17 років проходять 2:1, тобто два студенти та 1 викладач.

 

Програма для вчителів розроблена для викладачів англійської, яким необхідно освіжити свої знання мови, навички спілкування, лексику та прийоми використання англійської на заняттях. Тут можна буде підправити вимову, обговорюючи актуальні питання зі своїм викладачем та його сім'єю. Програма розробляється індивідуально для кожного вчителя англійської мови, виходячи з того, які з мовних навичок потребують уваги. Можна вибрати інтенсивність програми 15, 20, 25 чи 30 годин.

 

Програма «Батько та дитина» передбачає 15/20/25/30 годин англійської мови на тиждень. Якщо у батька та дитини однаковий рівень англійської, уроки можна буде проводити спільно (2:1) або розділити їх кількість між собою (займаючись окремо) — наприклад, 10 годин для дитини та 5 годин для батька. Мінімальний вік дитини для навчання – 7 років. Якщо дитині менше 7 років, вона може приїхати з батьком як супроводжуюча дитина (без навчання).

 

Проживання:

 

Студенти мешкають у сім'ї викладача, яка підбирається з урахуванням побажань студента. Можна забронювати кімнату з окремою ванною кімнатою. Харчування – повний пансіон.

 

Розважальна програма:

 

Living Learning English організовує поїздки та екскурсії визначними пам'ятками. У студентів також буде і вільний час, коли можна займатися, чим їм заманеться.

 

Що стосується екскурсій, можна вибрати кілька з великого списку пропонованих місцевих екскурсій та розваг, у тому числі: спорт (наприклад, гольф, теніс, плавання, піші прогулянки), культурні заходи (музеї та виставки), боулінг, кіно, театр, ресторани та місцеві визначні пам'ятки в залежності від місця проживання.

 

План екскурсій та поїздок складається разом із викладачем на початку курсу. Викладач супроводжує студента протягом двох місцевих екскурсій на тиждень тривалістю півдня або один вечір кожна (тижневі курси), а також під час однієї поїздки у вихідні на весь день (2-тижневі або триваліші курси).

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page