top of page

ALPADIA LANGUAGE SCHOOLS

Розташування:Швейцарія - Монтре; Франція – Ліон; Німеччина - Фрайбург, Берлін.

Вік студентів:від 16 років

Тип проживання:студентська резиденція, проживання в сім'ї, апартаменти, студіо, готелі

Опис:

 

Alpadia Language Schools – це велика мережа мовних шкіл, яка була заснована у 1996 році, з центрами у Швейцарії, Німеччині та Франції. Якість освіти акредитована державними швейцарськими, німецькими, французькими, а також міжнародними організаціями, що спеціалізуються в галузі освіти та освітнього туризму.

 

Мовні школи Alpadia пропонують курси німецької та французької мов для дорослих та канікулярні програми для дітей.

 

Монтре– це курортне місто франкомовної частини Швейцарії, яке знаходиться біля підніжжя Альп на березі Женевського озера.

 

Школа Alpadia Language Schools розташована на головній вулиці міста, а сама будівля налічує 10 зручних та просторих класів, комп'ютерні кімнати, їдальню та терасу. Автостанція знаходиться поряд зі школою, що дозволяє студентам діставатись будь-яким зручним громадським транспортом.

 

Мовну школу у німецькому Фрайбурзі заснували у 1972 році. Це університетське місто, яке сповнене затишних кафе, ресторанів, а також незабутніх фестивалів цілий рік. Школа знаходиться у центрі міста, архітектура будівлі оформлена у неокласичному стилі. Саме місто розташоване на межі гірського масиву Шварцвальд.

Будинок школи Alpadia Language Schools у  Берліні знаходиться на одній з найжвавіших вулиць. Тут є і конференц-зал, та інтернет-кафе, а також їдальня, де студенти можуть перекусити. Зручна транспортна розв'язка дозволяє за дві хвилини дістатися мовного центру.

 

Ліон– це друге за величиною місто у Франції, яке розташоване в континентальній Європі на південному сході Франції в Ронській низовині, де багато садів та виноградників. Сучасні високошвидкісні поїзди дозволяють за дві години дістатися Парижа, Марселя та Женеви. Будівля школи знаходиться в торговій зоні найбільшої площі в місті та за хвилину ходьби від автобусної зупинки та станції метро.

 

Програми:

Стандартний курс- 20 занять на тиждень у групах до 12 осіб. Тривалість заняття – 45 хвилин, курс підходить для будь-якого рівня мови.

 

Інтенсивний курс- 25 занять на тиждень у групах до 12 осіб. Тривалість заняття – 45 хвилин, курс підходить для будь-якого рівня мови.

 

Стандартний курс для тих, кому 30+років – 20 занять на тиждень у групах до 12 осіб. Тривалість заняття – 45 хвилин, курс підходить для будь-якого рівня мови.

 

Преміум курс – 20 занять на тиждень у групах до 12 осіб + 5 занять у групах до 6 осіб, присвячених правопису. Тривалість заняття – 45 хвилин, курс підходить для будь-якого рівня мови.

 

Підготовка до складання іспитів TCF, DELF, DALF– 30 занять на тиждень у групах до 12 осіб. Тривалість заняття – 45 хвилин, мінімальний рівень мови Advanced. Мінімальна тривалість – 4 тижні. Курс складається з 20 занять стандартної програми, а 10 – присвячені підготовці до екзаменаційних тестів.

 

Є можливість занять індивідуально з викладачем, де приділяється час всім цікавим та необхідним аспектам вивчення для студента.

 

Проживання:

 

Проживання можливе в гостьових сім'ях, студентських резиденціях або апартаментах, студіях з різними варіантами: з харчуванням і без харчування, в кімнаті на одну або двох осіб.

 

Проживання в гостьовій сім'ї, що приймає, передбачає: кімнату на одну або на двох осіб, зручності в особисте користування або спільне з членами сім'ї, харчування: напівпансіон або сніданки.

 

Студентська резиденція або студентські апартаменти – на відміну від гостьових сімей, що проживають, проживання в резиденції та апартаментах зазвичай надається без харчування. Зате завжди є можливість користуватися недорогим студентським кафе. Проживання в цьому типі розміщення передбачає: кімнати на одного або двох, зручності в кімнаті або кілька студентів, кухню.

 

Студії - цей вид проживання ідеально підійде для сімейних пар. Студії оснащені кухнею, ванною, ТБ та доступом до Інтернету, а також розташовані в центрі міста, неподалік школи.

 

Також доступний варіант розміщення та проживання в готелі.

 

Розважальна програма:

 

Програма включає культурно-розважальну програму. Школи пропонують студентам екскурсії містами навчання та найближчими пам'ятками, відвідування арт-галерей та музеїв, спільні перегляди кінофільмів, фестивалі та зустрічі для студентів. Також організовують поїздки до довколишніх міст: Париж, Цюріх, Мюнхен.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page