top of page

CERAN LINGUA

Розташування:Бельгія – м. Спа, Брюссель, Фер'єр

Франція Париж

Вік студентів: від 18 років

Тип проживання:Резиденція біля школи

Опис:

 

Компанія CERAN була заснована у 1975 році. Мовні центри CERAN розташовані у кількох країнах світу та пропонують вивчення англійської, німецької, французької, голландської, арабської, італійської, японської, китайської, португальської та іспанської мов. Успіх програм CERAN полягає в індивідуальному підході та унікальній методиці повного занурення у мовне середовище, коли студент за невеликий проміжок часу може досягти максимально можливого прогресу у вивченні тієї чи іншої мови.

 

Основний мовний центр CERAN розташований у місті Спа (Spa) у провінції Льєж у Валлонії на сході Бельгії за 140 км від Брюсселя. Тут перетинаються одразу три країни – Німеччина, Бельгія та Голландія. Місто відоме як курорт з термальними водами, музеями та казино. Поруч із містом знаходиться знаменита автогоночна траса «Спа-Франкоршам», де проводяться перегони «Формули-1».

 

Також деякі програми проводяться в Парижі, Брюсселі та Фер'єрі (Бельгія).

 

Курси в мовних центрах CERAN підходять тим, хто потребує іноземної мови для кар'єрного зростання, відряджень, зустрічей з бізнес-партнерами, а також повсякденного спілкування.
 

Школа також організовує виїзні семінари щодо навчання бізнесменів, політиків, керівників корпорацій.

 

Середній вік студентів, які приїжджають на навчання до CERAN – 35 років. Для того, щоб удосконалювати свої навички мови, сюди приїжджають представники всесвітньо відомих компаній: BMW, Boeing Company, Bonduelle, DHL, Disneyland Paris, Heineken, L'Oréal, Philips, Renault, Volvo, Toyota.

 

Програми:

 

Executives

 

Програма Executives розроблена для керівників, директорів, ТОП-менеджерів, які хочуть покращити або вивчити з нуля англійську для успішної роботи та ведення бізнесу. Довгострокові курси спрямовані на конкретні потреби підприємців та менеджерів. Під час навчання можна здобути навички міжкультурної комунікації та освоїти секрети успішного ведення ділових переговорів. Також студенти зможуть отримати інструменти для управління власною компанією. Таким чином, курс Executive Language Training дозволяє органічно поєднати вивчення англійської мови з деякою бізнес-освітою. У рамках навчального курсу студенти відвідують конференції та семінари, спілкуються з колегами, заводять корисні знайомства. Студенти курсу зможуть чудово провести час у Бельгії, вивчаючи англійську мову та дізнаючись секрети бізнесу.

 

Групова програма «Р» складається з 4 занять у групі максимум 4 особи, 1 заняття з фонетики, 2 занять у лінгафонному кабінеті (граматика, аудіювання, словниковий запас) та 2 самостійних занять під керівництвом викладача (повторення пройденого матеріалу, підготовка до наступного навчального дня , Спеціальна письмова робота). Курс допомагає пройти загальні мовні навички (письмові та розмовні) та практикувати мову іноземною мовою в невеликих групах.

 

Групова програма «Р1» складається з 4 занять у групі максимум 4 особи, 1 заняття наодинці з викладачем, одного фонетичного заняття, 2 занять у лінгафонному кабінеті (граматика, аудіювання, словниковий запас) та одного самостійного заняття під керівництвом викладача ( повторення пройденого матеріалу, підготовка до наступного навчального дня, спеціальна письмова робота).

 

Групова програма «Р2» складається з 4 уроків у групі максимум 4 особи, 2 занять віч-на-віч з викладачем, одного фонетичного заняття, 1 заняття в лінгафонному кабінеті (граматика, аудіювання, словниковий запас) та одного самостійного заняття під керівництвом викладача ( повторення пройденого матеріалу, підготовка до наступного навчального дня, спеціальна письмова робота).

 

Індивідуальна програма «Р6» складається з 6 індивідуальних уроків з викладачем, одного заняття з фонетики, 1 заняття в лінгафонному кабінеті (граматика, аудіювання, словниковий запас) та 1 самостійного заняття під контролем викладача. Курс розрахований на тих студентів, хто хотів би сфокусуватися тільки на темах, що цікавлять, а також отримати максимум уваги викладача (повторення пройденого матеріалу, підготовка до наступного навчального дня, спеціальна письмова робота).

 

Young Adults

 

Курс Young Adults проводиться для тих, кому віком від 18 до 25 років. Це двотижневий курс з інтенсивного вивчення англійської чи французької мови. Підготовча програма допоможе вивчити та вдосконалити мову та підготуватися до вступу до найкращих університетів Європи. Можна вибрати індивідуальні чи групові заняття. Студенти курсу беруть участь у дебатах, спілкуються у парах, працюють над груповими та індивідуальними проектами, пишуть творчі есеї, створюють презентації на задані теми.

 

Щодня у студентів буде 3 заняття з профільної мови з фокусом на розмовну мову, 2 – з фокусом на письмове мовлення, 1 – у лінгафонному кабінеті (граматика, аудіювання, словниковий запас), 1 майстер-клас з фокусом на індивідуальний розвиток, 1 заняття з розбором новинних медіа.

 

Курс з англійської мови – 01-13 липня 2018

Курс з французької мови – 15-27 липня 2018

 

Проживання:

 

Мовні школи Ceran пропонують розміщення в одномісній кімнаті з окремою ванною кімнатою та туалетом. Студенти, які приїжджають удвох, можуть розміститися у двомісній кімнаті.

 

З понеділка по п'ятницю студенти харчуються за принципом повного пансіону у їдальні школи, що передбачає триразове харчування. Також є опція забронювати сніданок у суботу та неділю.

 

Розважальна програма:

 

Школа організовує зустрічі, міжкультурне спілкування, дебати, екскурсії місцевими пам'ятками.

 

Студенти відвідують Льєж, Антверпен, Брюгге, Кельн, Маастріхт.

 

На території школи є спортивний майданчик, тенісний корт, два поля для сквошу та одне – для гри у петанк. Можна грати у пляжний волейбол, футбол, водне поло, баскетбол, бадмінтон, бейсбол, займатися атлетикою.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page