top of page

AUBURN UNIVERSITY

Розташування: м. Оберн, штат Алабама, США

Вік студентів: від 17 років

 

Auburn University – державний американський університет, розташований у місті Оберн, штат Алабама. Університет був заснований у 1856 році і зараз тут навчається понад 25 000 студентів. Оберн займає 18-е місце в рейтингу найкращих малих міст з точки зору ведення бізнесу та кар'єрного просування згідно The Best Small Places for Business and Careers, 4-е місце за рівнем освіченості населення згідно з рейтингом New Geography а також входить до ТОП-10 найкращих міст для життя за даними U.S. News & World Report.

Кампус займає територію більш ніж 2000 акрів і є кілька окремих груп будівель, розділених вулицями міста. Університет постійно вкладає великі кошти у нове обладнання та будівництво нових будівель. Загалом на кампусі університету розташовано понад 400 будівель: велика бібліотека, наукові лабораторії, центри дослідження землі, моря та космосу, комп'ютерні лабораторії, творчі та музичні аудиторії, медичні центри та клініка, студентський центр з великою кількістю спеціальних аудиторій для занять, різних клубів та секцій, театр, драматичний центр, центр мистецтв, стадіон, спортивні центри, поля та майданчики, бігові доріжки, гуртожитки для студентів, магазини, бари, їдальні та навіть парки.

Auburn University займає високі позиції у рейтингах:

  • 43-е місце у списку «Найкращі бакалаврські програми у сфері інженерії»

  • 37-е місце у списку «Кращі державні університети США»

  • 63-е місце у списку «Кращі бакалаврські програми у сфері бізнесу»

  • 103-е місце у списку найкращих вишів США згідно з National American Ranking

  • 4-е місце за показником задоволеності студентів (The Princeton Review)

  • 32-е місце серед магістерських програм з промислового машинобудування

  • 17-е місце з біологічного/сільськогосподарського машинобудування

  • 39-е місце з авіа- та ракетобудування

  • ТОП-50 найдоступніших за вартістю університетів (US News & World Report)

 

Університет є одним із 15 американських університетів, які випускають наукових фахівців та астронавтів для Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA). В університеті діє освітня програма, в рамках якої студенти під керівництвом професорів проектують, будують та запускають космічні супутники.

 

Університет є одним з небагатьох, який отримує гранти одразу у трьох областях – дослідження землі, морів та океанів та космічні дослідження. Найпопулярнішими напрямами навчання є: гуманітарні предмети, напрямок STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), точні науки, технології, інженерна справа, математика та бізнес предмети.

 

Університет співпрацює з великими міжнародними компаніями: Coca-Cola, Apple, AT&T, BMW, Lockheed Martin, Delta Airplanes, Honda, Wells Fargo, Ralph Lauren, Procter & Gamble, NASA.

 

Випускники цього університету стають знаменитими на весь світ, серед них генеральний директор компанії Apple Тім Кук, співзасновник Вікіпедії Джиммі Вейлз, суддя Верховного суду Джорджії Харольд Мелтон, лауреат премії Оскар актриса Октавія Спенсер. Випускник Картер Макгвайєр за свою творчу діяльність отримав численні нагороди, у тому числі: «Найкращий дизайнер», премії Housewares Design Award 2013 та Red Dot Design Award 2013. Серед випускників Auburn University – 4 члени Національної академії інженерних наук, 3 директори Національного космічного центру ім. . Кеннеді та 4 астронавти NASA, наприклад Джим Восс і Томас Кеннет Меттінглі, нагороджений медаллю NASA «За видатні заслуги» та двома медалями «За космічний політ».

 

Програми:

 

Auburn University пропонує понад 150 спеціальностей на програмах бакалаврату та магістратури.

 

До складу університету входять такі коледжі: Коледж сільського господарства, Коледж архітектури, дизайну та будівництва, Коледж бізнесу Raymond J. Harbert, Коледж освіти, Коледж інженерії Samuel Ginn, Школа лісового господарства та дикої природи, Коледж наук про людину, Коледж ліберальних мистецтв, Школа сестринського справи, Коледж науки і математики, Коледж ветеринарної медицини, Школа фармацевтики Harrison, Університетський коледж, Коледж підвищення кваліфікації, Школа магістерських програм.

 

Програма Accelerator Program – підготовча програма для іноземних студентів, яка поєднує навчання на першому курсі університету, де хлопці вивчають предмети першого курсу з обраної спеціальності разом із додатковими заняттями з англійської мови. Тривалість навчання – 2 семестри. Відразу після успішного завершення програми студенти переходять на другий курс бакалаврату.

 

Також є можливість вступити безпосередньо до університету Auburn за програмою International Direct Admission, які мають відмінні академічні результати та рівень англійської мови – advanced.

 

Auburn University також пропонує іноземним студентам програми прямого вступу на магістратуру. На даний момент це обмежений список напрямків, за якими можуть навчатися студенти.

 

Для решти спеціальностей магістратури створено підготовчу програму Pre-Master's (Master's Accelerator Program). Після закінчення програми хлопці продовжують навчання вже на другому семестрі самої програми магістратури з обраної спеціальності.

 

Успішні студенти можуть претендувати на стипендії (уточнюйте подробиці наших менеджерів).

 

Проживання:

 

У студентів Auburn University є можливість жити як території кампусу, в одній із 5 резиденцій з кімнатами на одну, дві, три або чотири особи, або за межами кампусу: в орендованих апартаментах, будинку або студії.

 

Розважальна програма:

 

В університеті велика увага приділяється спортивному та творчому вихованню студентів. Тут близько 300 організацій, серед яких професійні спортивні команди, спортивні гуртки та секції, творчі та академічні клуби.

 

Тут можна займатися футболом, баскетболом, гольфом, гімнастикою, американським футболом, плаванням, дайвінгом, софтболом, кінним спортом, тенісом, волейболом. Професійні спортивні команди змагаються у дивізіоні IA Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA) та у західному дивізіоні південно-східної конференції (Southeastern Conference (SEC)).

 

Університетська команда Auburn Tigers 19 разів ставала володарем головного призу в національних міжуніверситетських чемпіонатах з футболу, плавання, дайвінгу, легкої атлетики та верхової їзди.

 

Auburn University також є 70-кратним чемпіоном Південно-Східної спортивної конференції.

 

Творчі студенти можуть ходити на заняття живописом, малюнком, графікою, архітектурою, скульптурою, ліпленням; займатися акторською майстерністю, грати в театрі, співати чи танцювати.

 

Поруч із університетом розташовано багато ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів, кінотеатрів, гольф-клубів.

 

Студенти також їздять різними екскурсіями, гуляють Оберном і навіть можуть з'їздити до міста Атланта, яке знаходиться о 1,5 годині їзди.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page