top of page

BERKHAMSTED SCHOOL

Розташування:Великобританія - Беркхамстед, Хертфордшир

Вік студентів:3-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Навчальні програми:Common entrance, GCSE/IGCSE, A-Level

Опис:

 

Berkhamsted School – це приватна школа для хлопчиків та дівчаток віком 3 – 18 років. Школа пропонує денну форму навчання та пансіон. Berkhamsted School знаходиться в англійському історичному місті Беркхамстед, графстві Хартфордшир, за 30 хвилин їзди від аеропорту Хітроу та центру Лондона. Заснована школа була в 1997 році шляхом злиття двох шкіл - Berkhamsted School для хлопчиків, заснованої в 1541, і Berkhamsted School for Girls, створеної в 1888 році.

 

У школі Berkhamsted використовується «Ромбовидна» (Diamond) модель навчання, тобто спільне та роздільне навчання, а саме: дівчатка та хлопчики навчаються окремо у середній школі, і разом лише у початковій та Sixth Form (12-13 класах).

 

Berkhamsted School – це престижна школа з високим рівнем освіти та академічними результатами – 85% випускників вступають до найкращих університетів світу. У 2017 році вісім студентів школи отримали пропозиції продовжити навчання в Кембриджському та Оксфордському університетах. Більше 1500 чоловік навчається тут, більшість із яких британці. Іноземні учні становлять трохи більше 10%. Серед відомих випускників школи - письменник Грехем Грін, леді Клементіна Черчілль (дружина Вінстона Черчілля), колишній генеральний директор ВВС сер Х'ю Грін, композитор Ентоні Хопкінс та архітектор Заха Хадід.

 

У школі Berkhamsted чудово поєднуються історичні будівлі XVI століття, каплиця XIX століття та сучасні споруди. Територія школи дуже велика, де розташувався сучасний спортивний центр, тенісні корти, 25-метровий критий басейн, 500-місний театр, музична школа, центр мистецтва та дизайну та наукові лабораторії.

 

Програми:

 

У школі є програми для дітей віком від 3 до 18 років.

 

  • 3-7 років - це дошкільна підготовка, діти вчаться рахувати, писати, читати, передбачені ігри та активності.

 

  • 7-11 років – діти вивчають географію, природознавство, історію, мови. Окрім академічних занять, діти займаються мистецтвом, спортом, їздять на екскурсії.

 

  • 11-16 років – дівчатка та хлопчики навчаються окремо, але за однаковою програмою. Це англійська мова, історія, математика, географія, музика, драма, технології та ін.

 

  • GCSE(10-11 класи) - студенти вивчають близько 11 предметів: 7 обов'язкових (англійська, англійська література, математика, біологія, хімія, фізика, релігія) та ще 4 – на вибір: іноземні мови, музика, драма, мистецтво та дизайн.

 

  • A-level– це академічна програма, яка передбачає вивчення кількох предметів на вибір (є можливість вибрати необхідні з 25 дисциплін). Одні з найсильніших програм вважаються фізика, математика та історія.

 

Проживання:

 

Школа пропонує проживання в одному з двох її гуртожитків: дівчатка та хлопчики проживають у різних будинках у 1-4-місних кімнатах із загальними зручностями на поверсі або у кімнатах. Діти мають повний пансіон, який передбачає триразове харчування.

 

Розважальна програма:

У школі Беркхамстед велику увагу приділяють спортивно-розважальній програмі для розвитку різних навичок та умінь. Для хлопців доступний широкий вибір різних гуртків та секцій, на які вони можуть ходити: гольф, бадмінтон, дзюдо, аеробіка, йога, караоке, танці, крикет, плавання, стрілянина, теніс, театральний гурток та музика. Кадетський корпус пропонує чудові можливості для розвитку командних та лідерських навичок.

Також учні мають можливість брати участь у програмі «Приз Герцога Единбурзького», заснованої для молоді в 1956 році, що є показником високого статусу школи. Учасники програми зазвичай мають якості лідера, беруть активну участь у всіх заходах і постійно працюють над саморозвитком. Університети цінують студентів, у яких зазначено, що вони брали участь у цій програмі.

 

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page