top of page

KENSINGTON PARK SCHOOL

Розташування:Великобританія, Лондон.

Вік студентів:11-18 років

Тип проживання:студентська резиденція

Програма/іспит:середня школа, GCSE, A-Level

Опис:

 

Kensington Park School – приватна школа-пансіон для хлопчиків та дівчаток віком 11-18 років, розташована в самому центрі Лондона – у парку Kensington Gardens навпроти Музею Природознавства. Поруч знаходяться відомі всім визначні пам'ятки: Кенсінгтонський палац, Альберт-хол, Королівський коледж мистецтв, Imperial College, Королівський коледж музики, Музей природознавства, Музей Вікторії та Альберта, Музей науки та Гайд-парк.

 

Школа розпочала свою діяльність у 2017 році шляхом злиття двох рейтингових приватних коледжів Великобританії Duff Miller College та Lansdowne College. Незважаючи на реструктуризацію та переформування, школа залишається частиною Astrum Education  (партнерство приватних коледжів у Великій Британії) разом з Chelsea Independent College.

 

Новий викладацький склад школи – це викладачі з 25-річним стажем, які раніше працювали в приватній школі St. Paul's, яка входить до ТОП-5 найкращих шкіл Великобританії. Серед них: директор програм з економіки, вчителі з математики та хімії.

 

Діти почали навчатися за програмою А-Level (12-13 класи, 16-18 років) з вересня 2017 року, а на програми середньої школи та GCSE (7-11 класи, 11-16 років) можна вступати вже з вересня 2018 року.

 

Kensington Park School має відмінні академічні, культурні та соціальні зв'язки з партнерами по всьому світу, як серед шкіл, коледжів так і з університетами, у тому числі з Шанхайським університетом, який входить до ТОП-3 університетів Китаю.

 

Програми:

 

Студенти, які розпочинають навчання у 7 або 9 класі навчаються за програмою GCSE до 11 класу, після цього вони переходять на програму A-Level.

 

GCSE(General Certificate of Secondary Education) – дворічна програма (10-11 класи), яка передбачає вивчення базових предметів та предметів на вибір. Зазвичай, на GCSE студенти вивчають 9-10 предметів. Після закінчення цієї програми студенти отримують диплом про неповну середню освіту, з якою можна продовжити навчання на програмі A-Level для отримання диплому про повну середню освіту.

 

A-Level– дворічна програма (12-13 класи) підготовки до вступу до університету, диплом якої підтверджує повну середню освіту. Курс навчання включає заняття з трьом-чотирьом предмета.

 

Завдяки спеціалізованому центру, який призначається тільки для студентів старших класів, навчання на програмі A-Level у Kensington Park School відбувається дуже ефективно. Відсутність молодших учнів, спеціальний розклад та викладацький склад, у якому є кілька авторів підручників, а також головних екзаменаторів A-Level, дозволяє досягати високих академічних результатів.

 

Проживання:

 

Студенти проживають у шкільній резиденції Princess Beatrice House, яка вважається однією з найкращих в Англії, тому що за рівнем забезпечення та інтер'єру вона не поступається дорогим готелям Лондона.

 

У резиденції є 1-3-місні кімнати з ванною кімнатою, а також невеликими кухнями, щоб у хлопців була можливість приготувати самим щось для себе. У кожній кімнаті є душ, ліжко, письмовий стіл, шафа, тумба з ящиками, холодильник, мікрохвильова піч і чайник.

 

У резиденціях зі студентами живуть вихователі, які знаходяться там 24/7, допомагаючи студентам вирішувати будь-які питання. Студенти перебувають під наглядом співробітників школи. Їм не можна йти зі школи чи резиденції без супроводу працівників до 16 років. Старших студентів відпускають одних у місто в денний час, але тільки в групах, і при цьому вони повинні дзвонити та повідомляти, що у них все гаразд кожні 1.5 години.

 

У резиденції хлопці снідають та вечеряють з понеділка по п'ятницю, а також є бранч та вечеря у вихідні. Обідають вони зазвичай у школі.

 

Розважальна програма:

 

Окрім академічної програми, школа пропонує великий вибір позакласних занять, заходів, студій та спортивних секцій.

Школа Kensington Park School підписала контракти зі спортивним центром Imperial College – Ethos Sports Center, який розташований за два кроки від школи і де є ультрасучасний спортзал, басейн та 9-метровий скеледром; з Fulham Reach Boat Club, де студенти можуть користуватися їх оновленим обладнанням для веслування річкою Темзе; з тенісними кортами в Гайд-Парку та найкращими кінними клубами Лондона.

 

Для студентів, котрі хочуть пограти в баскетбол, школа може організувати відвідування баскетбольного залу у спортивному центрі Imperial College. А тим, хто професійно займається баскетболом, школа може організувати тренування з професійними тренерами Westside Basketball, баскетбольного клубу національної ліги.

 

Деякі зі спортивних тренерів, які співпрацюють зі школою, у минулому учасники Олімпійських ігор з фехтування та верхової їзди. Фехтування відбувається у головній будівлі Всесвітньої скаутської організації, яка розташована у сусідніх дверях від корпусу школи Kensington Park.

 

Для творчих хлопців школа Kensington Park School надає можливість займатися музикою та театральною майстерністю.


У школі є окреме приміщення для занять драмою з гарним освітленням та акустикою. Крім того, школа орендує студії у деяких прилеглих театрах для репетицій.

 

 

Kensington Park School співпрацює і з Королівським музичним коледжем та театром «Челсі», де окрім відвідування спектаклів та концертів студенти можуть дізнатися все про залаштунки та всі тонкощі роботи в галузі мистецтва.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page