top of page

BISHOPSTROW COLLEGE

Розташування:Великобританія – м. Вормінстер, графство Вілтшир.

Вік:7-17 років

Тип проживання:Резиденція у коледжі

Навчальні програми:початкова / середня / старша школа, GCSE/IGCSE/Pre-IB, A-Level

Опис:

 

Bishopstrow College – це унікальний підготовчий міжнародний центр, який готує іноземних студентів 7-17 років для вступу до найкращих шкіл Великобританії. Він був заснований в 2006 році в місті Вормінстер і знаходиться за 1.5 години їзди від Лондона. У коледжі Bishopstrow навчаються 80 хлопців із понад 20 країн.

 

Відмінною рисою коледжу є те, що він допомагає іноземним хлопцям влитися у міжнародне англійське середовище. Як показує практика, студентам набагато легше переходити до англійської школи з уже вільним рівнем володіння англійською мовою. Як результат, вони добре навчаються та почуваються впевнено серед інших студентів.

 

Головна мета коледжу – це індивідуальний підхід до кожного студента, де до уваги береться її рівень мови, вік та мета навчання.

 

Навчання може тривати від одного до чотирьох триместрів, все залежить від рівня мови та підготовки студента. У коледжі представлено кілька програм для навчання:

 

Lower, Middle, Upper College – академічні програми, які включають вивчення англійської мови та шкільних предметів.

 

Однорічна програма IGCSE/Pre-IB – це програма для студентів, які хочуть скласти необхідні іспити для вступу на програму A-Level в англійській школі за 1 рік.

 

Підготовка до програми A-Level – це підготовча програма для студентів, які бажають навчатися на програмі A-Level в одній із британських шкіл, але їхнього рівня мови та знань недостатньо для прямого зарахування.

 

Коледж має власний кінотеатр, бібліотеку та комп'ютерний клас, спортивні зали, майданчики для гри у футбол, баскетбол і бадмінтон, а також кілька тенісних кортів.

 

Bishopstrow College акредитований великою кількістю освітніх організацій, у тому числі Британською Радою, Управлінням зі стандартів в галузі освіти (Ofsted), а також входить до складу Відомства дітей, шкіл та сімей (DCSF).

 

Рівень випускників після закінчення програм у коледжі Bishopstrow високий, що дозволяє їм вступати до кращих британських коледжів та шкіл - Badminton, Cheltenham Ladies; College, Wycombe Abbey, Charterhouse, Dulwich College, Eton College, Harrow, Lancing, Shrewsbury Clifton College, D'Overbroeck's, Kingswood, Canterbury, Malvern College, Millfield, Oakham, Rugby, Sevenoaks, Stowe, Westminster, Wellington College.

 

Програми:

 

Академічний рік у Bishopstrow College розбитий на 4 триместри. Студенти навчаються у групі з 8 осіб та можуть обирати, з якого семестру розпочинати їм навчання. Тривалість навчання залежить від рівня підготовки студента.

 

Кожна дитина має індивідуальний навчальний план, який відображає дані про її прогрес, і де зазначено, що необхідно покращити, щоб досягти кращого результату.

 

У коледжі Bishopstrow є кілька програм навчання для студентів будь-якого віку:

 

Початкова школа (Lower College)

 

 • Вік: 7-11 років

 • Програма на тиждень: 25 годин занять, 5 годин додаткової підготовки, 15 годин занять спортом та одна екскурсія на цілий день кожних вихідних.

 • Предмети: англійська мова, географія, історія, математика, музика/арт/драма, наука, фізкультура

 • Підготовка до іспитів: YLE, KET, PET.

 • Дати початку: вересень, січень, березень, червень

 

Середня школа (Middle College)

 

 • Вік: 12-13 років

 • Програма на тиждень: 25 годин занять, 6 годин додаткової підготовки, 15 годин занять спортом та одна екскурсія на цілий день кожних вихідних.

 • Предмети: англійська мова, географія, історія, математика, музика/арт/драма, наука, фізкультура

 • Підготовка до іспитів: YLE, KET, PET, FCE.

 • Дати початку: вересень, січень, березень, червень

 

Старша школа (Upper College)

 

 • Вік: 14-17 років

 • Програма на тиждень: 30 годин занять, 7.5 годин додаткової підготовки, 7 годин занять спортом та одна екскурсія на цілий день кожних вихідних.

 • Предмети: англійська мова, бізнес, глобальні перспективи, історія, математика, наука, фізкультура

 • Підготовка до іспитів: KET, PET, FCE, CAE

 • Дати початку: вересень, січень, березень, червень

 

Однорічна програма IGCSE/Pre-IB

 

 • Вік: 15-16 років

 • Програма на тиждень: 30 годин занять, 7.5 годин додаткової підготовки, 7 годин занять спортом та одна екскурсія на цілий день кожних вихідних.

 • Предмети: англійська як іноземна мова, англійська як рідна мова, бізнес, сучасні мови, математика, статистика, наука, історія, бізнес, географія

 • Підготовка до іспитів: внутрішні іспити

 • Дата початку: вересень (3 семестри)

 

Підготовка до програми A-Level

 

 • Вік: 16 років

 • Програма на тиждень: 30 годин занять, 7.5 годин додаткової підготовки, 7 годин занять спортом та одна екскурсія на цілий день кожних вихідних.

 • Предмети: англійська мова, математика, наука, бізнес, історія, арт, глобальні перспективи

 • Підготовка до іспитів: внутрішні іспити

 • Дата початку: січень, березень (2 семестри)

 

Академічне літо

 

Академічне літо – 5-тижнева програма для дітей віком від 7 до 17 років, які не тільки планують вступати до школи-пансіону у Великій Британії, і яким необхідна попередня підготовка, а також для тих дітей, які хочуть зрозуміти та відчути, як це вчитися в англійській школі.

 

Головна особливість програми в тому, що діти приїжджають до коледжу та приєднуються до поточних студентів коледжу, з якими вони навчаються протягом 5 тижнів. Вони стають студентами Bishopstrow College, ходять разом із рештою учнів на заняття, роблять домашні завдання, а у вільний час їздять на екскурсії.

 

Проживання:

 

Дівчата та хлопчики проживають в окремих будинках. Всього на території коледжу три гуртожитки:

 

Barrow House – для студентів початкової школи, що знаходиться на території коледжу. Діти живуть у кімнатах по 6-8 осіб. У будинку є спільна кімната відпочинку та зал з настільними іграми, фортепіано, телевізором та кіносистемою.

Aldhelms – новий гуртожиток для проживання старших хлопчиків у двомісних кімнатах. Є зони для відпочинку студентів, кухня, сад, барбекю, пральня та кухня.

The Cottage - розташований за п'ять хвилин їзди від Bishopstrow. Студентів привозять до коледжу та забирають із нього автобусом. У гуртожитку є кухня, мікрохвильова піч і пральна машина, зони для відпочинку та розваг.

 

Харчування в Bishopstrow College триразове, яке супроводжується додатковим перекушуванням.

 

Розважальна програма:

 

Для студентів Bishopstrow College розроблено насичену спортивно-розважальну програму. Велика увага також приділяється особистому та індивідуальному розвитку дитини. Кожен може вибрати для себе будь-який вид спорту, який йому чи їй до вподоби: футбол, баскетбол, теніс, регбі, гольф, стрільба з лука, рафтинг, скелелазіння, вітрильний спорт чи віндсерфінг. Є можливість ходити на уроки кулінарії, пілатес, йогу або хореографію.

 

Працюють також і творчі студії, де можна займатися акторською чи театральною майстерністю, малюванням чи вчитися, як знімати фільми.

 

Учні у вільний час можуть виїжджати на екскурсії в Бат, Солсбері, Брістоль, Оксфорд чи Лондон, можуть ходити до театрів, музеїв чи кіно у місті.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page