top of page

BISHOPSTROW COLLEGE ACADEMIC SUMMER PROGRAMME

Bishopstrow College

 

Bishopstrow College знаходиться в місті Вормінстер (Англія), недалеко від міста Бат (Bath), а також поблизу стародавнього мегаліту Стоунхендж, кам'яної загадки історії. Аеропорти Хітроу та Гетвік знаходяться за 90 хвилин їзди на машині.

 

Bishopstrow College – це цілорічний міжнародний навчальний центр для студентів віком від 7 до 17 років. Основна місія коледжу – підготувати міжнародних студентів для подальшого вступу до британських шкіл-пансіонів. Щорічно понад 80 студентів із 20 країн успішно закінчують коледж та вступають до інших шкіл для подальшого навчання. Спеціально розроблені програми для підготовки міжнародних студентів є плацдармом для успішного продовження навчання в будь-якій школі-пансіоні світу.

Переваги програми:

Академічне літо – 5-тижнева програма для дітей віком від 7 до 17 років, які не тільки планують вступати до школи-пансіону у Великій Британії, і яким необхідна попередня підготовка, а також для тих дітей, які хочуть зрозуміти та відчути, як це вчитися в англійській школі.

 

Головна особливість програми в тому, що діти приїжджають до коледжу та приєднуються до поточних студентів коледжу, з якими вони навчаються протягом 5 тижнів. Вони стають студентами Bishopstrow College, ходять разом з рештою учнів на заняття, роблять домашні завдання, а у вільний час їздять екскурсіями.

Програма:

 

Програма розрахована на дітей віком від 7 до 17 років, яких розподіляють за класами залежно від віку:

 

 • молодші класи (7-11 років) – 25 годин академічних предметів + 5 годин на самопідготовку

 • середні класи (11-14 років) – 25 годин академічних предметів + 5 годин на самопідготовку

 • старші класи (14-17 років) – 30 годин академічних предметів + 7,5 години на самопідготовку

 

Структура курсу включає заняття з англійської мови та академічні предмети: математика, географія, хімія, історія.

 

У старшокласників у програму також включений модуль Study Skills, який передбачає підготовку до програм GCSE, A-Level або IB, у разі наступного надходження на одну з цих програм.

 

Проживання:

Студенти молодших та середніх класів живуть у кімнатах від 2-х до 8-ми осіб – залежно від віку. Старшокласники – у кімнатах на двох-трьох осіб.

 

Студентські резиденції оснащені всім необхідним, є спільні кімнати для відпочинку та навчання з доступом до Wi-Fi.

 

Харчування – 3-разове. При потребі коледж надає спеціальне харчування.

 

Розважальна програма

У вільний час від академічних занять студенти мають великий вибір для розваг – плавання, походи, арт, драма, шахи, кулінарні уроки і навіть гурток юного винахідника. Цей підхід допомагає студентам знаходити нових друзів, знайомитися з новими хлопцями не з класу та займатися разом тим, що їм справді цікаво.

Окрім великої різноманітності розваг на території коледжу студентам організовують екскурсії до інших міст. Діти побачать головні музеї та галереї Лондона, побувають у містах Бат, Брістоль, Кардіфф, Солсбері та Оксфорд, з'їздять на море, покатаються на велосипедах лісом, побачать знаменитий та містичний Стоунхендж.

*Коледж може організувати заняття гольфом та кінним спортом за додаткову оплату.

 

Дати проведення програми:

Вартість програми: 

У вартість входить:

 • Кембриджський онлайн тест на визначення рівня англійської мови

 • Навчання

 • Навчальні матеріали

 • 3-разове харчування

 • Проживання у студентській резиденції

 • Шкільна форма

 • Екскурсії та розважальна програма

 • Трансфер від та до аеропорту (тільки Хітроу, Гетвік та Брістоль)*

 • Сертифікат про завершення програми

 

* Тільки в день заїзду з 10:00 до 15:00 і в день від'їзду зі школи з 07:00 до 12:00.Іншим часом трансфер оплачується окремо.

Додатково оплачується: реєстраційний збір£100, повернення депозиту £600, авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page