top of page

SCARBOROUGH COLLEGE

Розташування:Великобританія – м. Скарборо

Вік студентів:11-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Програма/іспит:GCSE, Pre-IB, IB

Опис:

 

Scarborough College (Колледж Скарборо) - це престижна приватна школа-пансіон для дітей віком від 11 до 18 років. Коледж поєднує 120-річні традиції із найсучаснішим підходом до освіти 21-го століття. У ньому створені всі умови для того, щоб кожен учень розвивався як особистість, ставив перед собою цілі, досягав їх і максимально розкривав свій потенціал у класі та за його межами.

Коледж знаходиться в Скарборо, в Північному Йоркширі, на відстані 56 кілометрів від міста Йорк. Скарборо – це ідеальне місце для відпочинку та навчання. Тут учні можуть насолодитися м'яким кліматом та чистим повітрям, мальовничим узбережжям та масивними скелями. У хлопців буде чудова можливість відвідати відомий Замок Скарборо, який було збудовано понад 8 століть тому. Також діти та підлітки зможуть побувати у різних магазинах, невеликих затишних кафе, відомих ресторанах, покататися на захоплюючих атракціонах.

 

Програми:

 

Школа ділиться на три етапи навчання: молодша школа (9-11 років), старші класи (11-16 років) та випускні класи Sixth Form (16-18 років).

 

Учні 7–9-х класів вивчають шість обов'зкових предметів: англійську, математику та сучасну іноземну мову, а також science – біологи, хімію та фізику. Крім того, учні можуть вибрати додаткові предмети, до яких належать: географія, історія, інформаційні технології, бізнес-дослідження, мистецтво, драма, філософія та етика, музика, дизайн та технології і т.д.

Навчання у 10-11 класах проходить за програмою британського атестату про середню освіту GCSE. Скарборо коледж незмінно досягає визначних результатів GCSE – в учнів коледжу завжди високий середній бал атестата. Протягом 10 та 11 класу також оцінюватиметься бажання та придатність учнів продовжувати навчання з 12-го класу за програмою Міжнародного бакалаврату.

Для іноземних студентів школа  пропонує індивідуальну однорічну програму Pre-Sixth Form, що веде до здобуття престижного диплома Міжнародного Бакалаврату у старшій школі.

Учні старшої школи (12 та 13 клас) навчаються за програмою Міжнародного бакалаврату (IB). Програма IB триває 2 роки. На початку навчання необхідно вибрати 6 предметів: 3 – на найвищому рівні (Higher Level, 240 годин) та 3 – на стандартному (Standard Level, 150 годин) – точні, природничі, суспільні науки, рідна мова та література, іноземні мови, творчість. Після закінчення навчання студенти складають іспити з пройдених дисциплін, а також пишуть дипломну роботу – це дворічна програма. Програма забезпечує міжнародно визнану кваліфікацію для вступу до вищих навчальних закладів та визнана тисячами університетів у всьому світі. Після чудового року за результатами іспитів IB у 2018 році, Скарборо коледж досяг ще більшого успіху у 2019 році із середнім результатом  31 бал, що значно вище, ніж у середньому у світі.

 

 

Проживання:

 

Scarborough College надає кілька варіантів проживання:

Willersley House- Це гуртожиток, призначений для дівчаток. Загальна кількість дітей, що проживають тут, становить 22 особи. У резиденції пропонуються 1 та 2-місні кімнати для учнів старших класів та 3-місні номери для молодших учнів. Учні зможуть скористатися затишною зоною відпочинку, чудовою бібліотекою та комфортабельною кухнею. Студенти також мають можливість насолодитися грою на фортепіано або настільний теніс, подивитися телевізор. Зручності на поверсі. Школа надає сніданок, обід та вечерю для студентів (повний пансіон).

Weaponness House- Це резиденція, призначена для хлопчиків. Загальна кількість дітей, що проживають тут, становить 33 особи. Дітям та підліткам пропонується зупинитися у комфортних 1-місних кімнатах для учнів старших класів та 2-х та 3-х місних номерах для молодших учнів. Резиденція має в своєму розпорядженні велику кімнату відпочинку і кухню. Коледж надає сніданок, обід та вечерю для студентів, що проживають у резиденції (повний пансіон). Зручності на поверсі.

Denys Crews House– це гуртожиток для хлопчиків, призначений для студентів 7-10 класу, максимальна кількість студентів – 17. Кімнати розраховані на 2-3 особи. Учні мають можливість розслабитися у затишній вітальні та зайнятися приготуванням на сучасній кухні. У резиденції надається сніданок, обід та вечеря (повний пансіон). Зручності розташовані на поверсі.

 

Розважальна програма:

 

Після занять у студентів Scarborough College є великий вибір позакласних занять.

 

Театр і сценічне мистецтво мистецтво відіграють величезну роль у коледжі, і протягом усього навчального року учні та викладачі можуть проводити заняття, репетиції та постановки. Наприкінці осіннього семестру відбувається велика шкільна постановка, яка одна із головних подій у театральному календарі школи.

 

Школа також наголошує на розвитку спортивних навичок студентів. Вони беруть участь у змаганнях різного рівня. Найбільш популярними видами спорту для хлопчиків є регбі, хокей, крикет, а для дівчаток – нетбол, хокей, теніс.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page