top of page

SIDCOT SCHOOL

Розташування:Великобританія – м. Уїнскомб.

Вік студентів:11-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Програма/іспит:GCSE, A-Level, IB

Опис:

 

Sidcot School знаходиться в англійському місті Уїнськомуб, графстві Сомерсет, в 20 хвилинах їзди від Брістоля і 2 годинах - від Лондона. У Уїнськомуб школа знаходиться в районі Мендіппських пагорбів, які були визнані урядом ландшафтним парком.

 

Спочатку школа була заснована у 1699 році «Товариством друзів (квакерами)» для навчання хлопчиків із квакерських сімей у 1699 році. Потім вона мала довгий шлях переходу від школи для хлопчиків до школи спільного навчання, проте вона все одно залишається однією з найстаріших шкіл у Великій Британії.

 

Студенти школи показують відмінні академічні результати, особливо з природничих наук, математики та художніх предметів. На випускних іспитах за програмою IB деякі з випускників показують чудові результати, отримуючи вищі бали, що означає, що вони входять до 1% найкращих студентів у світі з такими результатами.

 

Філософія школи полягає у вихованні та розвитку навичок мирно вирішувати конфлікти, бути чесними, поважати оточуючих людей незалежно від їхньої статі, віри, віку, матеріального та соціального стану, а також раси. Школа культивує у хлопцях брати участь у вирішенні екологічних проблем.

 

До кожного студента в школі виділяється свій куратор, який допомагає йому стежити за академічним прогресом і успішністю, а також допомагає вирішувати конфлікти і проблеми, що виникають.

 

Серед найвідоміших випускників школи – міністр охорони здоров'я Джордж Ньюман, арт-директор Королівського Шекспірівського театру Брайан Прістман, ведучий на телеканалі BBC Джастін Вебб, продюсер Тім Беван (фільми «Всесвіт Стівена Хокінга», «Анна Кареніна», «У душі та один із засновників фанк-музики Джеймс Браун (7 місце у списку 100 найбільших виконавців усіх часів).

 

Програми:

 

Школа ділиться на три етапи навчання: молодша школа (9-11 років), старші класи (11-16 років) та випускні класи Sixth Form (16-18 років).

 

У 10-11 класах студенти навчаються за програмоюGCSE (General Certificate of Secondary Education), після закінчення якої вони отримають сертифікат про неповну середню освіту. Наприкінці програми хлопці складають 9 іспитів. Є основні предмети для навчання, а є ті, які хлопці можуть вибрати самі. До обов'язкових предметів входить англійська мова, математика, біологія, хімія, фізика, науки.

 

У 12-13 класах хлопці можуть навчатися за програмоюvA-Level або вибрати програму IB (International Baccalaureate), Міжнародний бакалавр.

Програма A-Level – ефективна підготовка до вступу до університету. У перший рік навчання студенти вивчають 4 предмети, у другий – 3, які вони обирають самостійно залежно від напряму їхнього подальшого навчання.

 

Програма IB передбачає вивчення 6 предметів: 3 на стандартному рівні та 3 на поглибленому. Також усі студенти повинні відвідувати заняття, присвячені теорії пізнання, написання розгорнутого есе та курс CAS (Creativity, Action and Service).

 

Школа надає можливість приїхати та повчитися на базі їх кампусу та влітку.

 

Програма "Академічне літо";розрахована на студентів 13-18 років та поєднує у собі вивчення англійської мови та академічних предметів у групах до 15 осіб. Програма складається з 30 годин занять на тиждень і включає чотири 75-хвилинних блоки щодня, які проходять у форматі лекцій, майстер-класів, семінарів, освітніх екскурсій та індивідуальних занять. Усі уроки поєднують теорію з практикою.

 

Програма IGCSE розрахована на дітей 13-14 років, які надалі хочуть навчатись у британській школі. Програма передбачає вивчення основних предметів, що входять до навчального плану GCSE, а саме англійської мови, математики, науки, гуманітарних і творчих предметів. Це означає, що студенти зможуть отримати спільне розуміння британської системи навчання.

 

Діти 15-18 років мають можливість взяти програму для підготовки до IB або A-Level, яка передбачає вивчення 4 навчальних блоків (предметів) щотижня. Предмети вибираються до приїзду до школи, після чого складається розклад, який розробляється індивідуально під кожного студента, залежно від його можливостей та інтересів. Предмети на вибір: мистецтво, біологія, хімія, дизайн, технології, економіка та бізнес, англійська мова, екологічні системи, написання есе, історія та політика, інформатика, література, математика, медіа, музика, фізика, презентації, психологія, теорія пізнання.

 

 

Проживання:

 

Хлопці проживають у кімнатах на 1-4 особи в одній із п'яти студентських резиденцій, що розташовані на території школи.

 

Харчування в школі повного пансіону, що означає, що студенти харчуються тричі на день.

 

Розважальна програма:

 

Після занять студенти Sidcot School мають великий вибір можливостей, чим вони можуть займатися.

 

Тут є великий спортивний центр, басейн, ігрові майданчики, поля та тенісні корти, тому хлопці можуть грати у футбол, регбі, теніс, крикет, хокей на траві, баскетбол, плавати та бігати. Також можна піти та навчитися кататися на сухому гірськолижному схилі, фехтуванні, гольфі або грі в шахи.

 

Але обов'язкових видів спорту не передбачено. Якщо дитина відчуває, що їй хочеться займатися творчістю, тоді вона може відвідувати зовсім інші клуби та гуртки. Тут працюють студії музики, звукозапису та фотографії, графіки та кераміки. Так можна записатися в один із п'яти хорів або на заняття з гри на музичному інструменті. Є школа діджеїв, танці, драма – можна співати у рок-гурті, грати у джаз-бенді та втілювати усі свої емоції на сцені.

 

Sidcot School – це школа із власною бібліотекою «Тревельян Центр» із величезною кількістю книг. Для учнів 12-13 класу створено окремий блок на першому поверсі бібліотеки, де вони можуть відпочити та позайматися.

 

Дуже розвинений у школі кінний спорт – у Sidcot School є свій клуб верхової їзди Sidcot Equestrian Centre, який тісно співпрацює із асоціацією British Horse Society. Стайні розраховані на 21 коня, а це означає, що можна привозити навіть власних. Тут створені відкриті всепогодні арени та маршрут для навчання їзді верхи пересіченою місцевістю. Найцікавіше, що студенти можуть не лише вчитися верховій їзді, а й пройти навчання по догляду за кіньми та отримати сертифікат власників коней Horse Owner's Certificate.

 

Для більш легкого, зручного та ефективного навчання на території школи є чотири комп'ютерні класи та 5 наукових лабораторій.

 

Значну роль життя школи грають благодійні проекти. 100 років тому колишній випускник школи Дуглас Макміллан заснував фонд Macmillan Cancer Support, для якого нинішні студенти школи постійно організовують збір коштів та беруть участь в акції «Дитя Різдва», яка передбачає формування подарунків на Різдво для незаможних діток із країн, що розвиваються.

 

І звичайно, школа організовує поїздки в галереї, музеї та театри, а також екскурсії головними пам'ятками країни.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page