top of page

ACADEMIC SUMMER

Academic Summer

 

Academic Summer – освітній провайдер літніх курсів для студентів, котрі хочуть провести літо з користю. Курси поєднують у собі вивчення англійської мови та підготовку до навчання на програмах GCSE, A-Level та IB.

 

Курси проходять на базі школи-пансіон Sidcot School у Брістолі, а також на базі лондонського та кембриджського кампусів коледжу Abbey DLD College.

 

Sidcot School знаходиться на південному заході Англії, за 10 хвилин їзди на машині від аеропорту Брістоль і 40 хвилин їзди від самого міста Брістоль.

 

Коледж Abbey DLD Cambridge розташований у самому центрі Кембриджу, а Abbey DLD London знаходиться в центрі Лондона, на березі річки Темза, через Вестмінстерський міст від Біг-Бена.

Переваги програми:

 

Усі програми Academic Summer розроблені з урахуванням міжнародної системи CLIL.

CLIL (Content and Language Integrated Learning або предметно-мовне інтегроване навчання). Мета CLIL – це вивчення шкільних предметів за допомогою іноземної мови, а також детальне вивчення іноземної мови через предмети, що вивчаються.

 

Навчання базується на чотирьох основних засадах: контенті, комунікації, сприйнятті та культурі. Усі вони перебувають у безперервному зв'язку між собою.

 

Методика CLIL розвиває навички спілкування та мислення у студентів, розширює міжкультурні знання, відкриває творчий потенціал та підвищує мотивацію.


Структура програми:

 

Academic Juniors

Ця програма розроблена для студентів 7-12 років та пропонує навчання англійській мові та академічним предметам у групах до 12 осіб.

 

За розкладом у хлопців буде 20 годин занять на тиждень плюс заняття спортом та консультації з викладачем. Розклад включає такі предмети, як англійська мова, математику, науку, історію, географію, релігію, технології, мистецтво, музику, танці та драму.

 

Багато занять є суміжними, тобто дитина може вивчати якусь тему або виконувати проект, який включає вивчення одночасно науки, математики та географії.

 

Academic Summer

Ця програма розрахована на студентів 12-17 років та поєднує в собі вивчення англійської мови та академічних предметів у групах до 15 осіб. Програма складається з 30 годин занять на тиждень і включає чотири 75-хвилинних блоки щодня, які проходять у форматі лекцій, майстер-класів, семінарів, освітніх екскурсій та індивідуальних занять. Усі уроки поєднують теорію з практикою.

 

Програма IGCSE розрахована на дітей 13-14 років, які надалі хочуть навчатись у британській школі. Програма передбачає вивчення основних предметів, що входять до навчального плану GCSE, а саме англійської мови, математики, науки, гуманітарних і творчих предметів. Це означає, що студенти зможуть отримати спільне розуміння британської системи навчання.

 

Діти 15-18 років мають можливість взяти програму для підготовки до IB або A-Level, яка передбачає вивчення 4 навчальних блоків (предметів) щотижня. Предмети вибираються до приїзду до школи, після чого складається розклад, який розробляється індивідуально під кожного студента, залежно від його можливостей та інтересів. Предмети на вибір: мистецтво, біологія, хімія, дизайн, технології, економіка та бізнес, англійська мова, екологічні системи, написання есе, історія та політика, інформатика, література, математика, медіа, музика, фізика, презентації, психологія, теорія пізнання.

 

Academic Summer Plus

У студентів також є можливість взяти спеціалізовані курси, які дозволять їм глибше та ретельніше підготуватися до їхнього майбутнього навчання в одній із британських шкіл-пансіонів. Ці курси можна брати окремо або у поєднанні зі стандартною академічною програмою.

 

Медицина (Лондон)

Це інтенсивний 2-тижневий курс для тих, хто хоче вивчати медицину в майбутньому, та включає 40 занять на тиждень. До програми входять не лише лекції, а й практичні заняття з біології та хімії, включаючи препарування серця, відвідування лондонської клинки та медичної школи, семінар від професійного доктора, курси першої допомоги, а також заняття з правильного написання мотиваційного листа та заявок до університетів.

 

Підготовка до складання іспиту IELTS (Лондон)

Інтенсивна однотижнева програма з підготовки до складання іспиту IELTS допоможе підготувати студентів з усіх чотирьох аспектів іспиту: говоріння, читання, письма, аудіювання.

 

Основи інформатики

Курс рассчитан на учеников в возрасте от 15 до 17 лет. Учебный курс STEM, объединяющий информатику и смежные дисциплины, такие как математика, физика и мистецтво. Цей інноваційний курс поєднує в собі теорію та технічне навчання з експериментами та практичним навчанням. Ви дізнаєтеся про виробництво мультимедіа, програмування, вбудовані системи, робототехніку та веб-дизайн.

 

Екскурсії:

У студентів буде насичена екскурсійна програма, яка передбачає щонайменше п'ять походів та поїздок визначними пам'ятками Лондона, а також за його межі.

 

Проживання:

Студенти проживають на базі школ  в 1-2-х місцевих кімнатах.

 

Дати та вартість програми:

Academic Juniors

 

Academiс Summer

Підготовка до здачі IELTS, Лондон

Медицина, Лондон

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page