top of page

BEDFORD SCHOOL

Розташування:Велика Британія, м. Бедфорд.

Вік студентів:9-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Програма/іспит:GCSE, A-Level, IB

Опис:

 

Bedford School – це престижна приватна школа-пансіон для хлопчиків 7-18 років, заснована Королівською хартією у 1552 році. Школа розташована в центрі Бедфорда, за 70 км від Лондона і 40 км від Кембриджу.

 

Школа є членом The Harpur Trust – одного з найбільших благодійних фондів у Великій Британії.

 

На сьогоднішній день школа є однією з лідируючих середніх шкіл завдяки високим академічним результатам та сучасним технологіям, які були впроваджені у навчальний процес.

 

У школі Bedford School намагаються виховувати гармонійних, культурних, фізично витривалих та інтелектуальних представників нового сучасного суспільства. Студентів навчають відповідальності, допитливості та наполегливості у будь-якій справі.

 

Головний підхід школи до навчання та виховання – це всебічний розвиток кожної дитини та високі академічні успіхи.

 

Маючи високі академічні досягнення, у випускників Bedford School відкриваються можливості для вступу до найсильніших університетів світу - Brighton University, Imperial College London, King's College London, Manchester University, Oxford University, New York, University of Chicago.

 

Серед найвідоміших випускників школи можна згадати політика Педді Ешдауна, письменника Джона Фаулза, комедіанта Ель Мюррея та інженера Марконі.

 

Програми:

 

Школа відома своєю сильною академічною підготовкою, яка постійно підтверджується результатами хлопців, які вони показують на іспитах.

 

Академічна програма умовно ділиться на молодшу та старшу школи.

 

Молодша школа розпочинається з 7 років. Освітня програма сфокусована на розвитку індивідуальних навичок та талантів кожного зі студентів, які вивчають математику, англійську мову, науки, технології, мистецтво та музику з драмою.

 

У 13 років починається старша школа та програма ускладнюється. Головний фокус підготовки – це розвиток впевненості у власних талантах та силах, а також критичного мислення.

 

Програма середніх класів (10-11 класи) – програмаGCSE (General Certificate of Secondary Education)передбачає вивчення 10 обов'язкових предметів та ще 3 на вибір. Після закінчення цієї програми хлопці отримують сертифікат про неповну середню освіту.

 

A-Level– передуніверситетська дворічна програма (12-13 класи) з підготовки студентів до складання іспитів для отримання атестату про повну середню освіту. Перший рік передбачає вивчення чотирьох дисциплін, а другий – три.

 

IB (International Baccalaureate) – міжнародна передуніверситетська програма. Хлопці вивчають 6 предметів (3 на високому рівні та 3 на стандартному) + 3 додаткові факультативи.

 

Проживання:

 

Хлопці проживають в одній із шести резиденцій, що знаходяться на території школи. Хлопчики молодші живуть у кімнатах по 4-6 осіб, старшокласники – в одно- чи двомісних кімнатах. У резиденціях є все необхідне, в тому числі кухня, де студенти можуть перекусити ввечері.

 

Харчування в школі – повний пансіон, що має на увазі триразове харчування з окремими перекушуваннями. За наявності дієти, релігійних чи особистих переконань, харчування може розроблятися спеціально для кожного хлопця.

 

Розважальна програма:

 

Крім інтенсивної академічної програми, студенти мають великий вибір для різноманітних спортивно-розважальних заходів та занять.

 

На території кампусу школи є басейн, тенісні корти, поля для різноманітних спортивних ігор, стіна для скелелазіння, корти для сквошу та сучасний відпочинковий центр. Школа надає можливість займатися тенісом, плаванням, сквошем, водним поло, футболом, фехтуванням, скелелазінням, баскетболом, бадмінтоном, атлетикою, стрільбою з лука, крикетом, хокею на траві та багатьма іншими командними та індивідуальними видами спорту. Школа тісно співпрацює з Національним Британським Клубом Регбі та Атлетичним Клубом.

 

Інфраструктура для творчих занять теж не може не вразити – тут є музична школа, яка вважається однією з найкращих у країні. Багато студентів грають мінімум на одному музичному інструменті – у школі близько 7 музичних колективів, свій оркестр, музичні гурти та хор.

 

Театральні та драма гуртки теж працюють на професійному рівні – професор Британського музею доктор Ян Дженкінс та скульптор-модерніст Алекс Чиннек приїжджають читати хлопцям лекції з мистецтва.

 

На особливу увагу заслуговує величезна шкільна бібліотека, яка по праву вважається однією з найкращих на території всієї Великобританії.

 

Для більш широкого та глибокого розвитку дітей школа відчинила двері багатьох додаткових гуртків: клуб роботехніки, книжковий / дискусійний / екологічний / християнський / філософський / шаховий / політичний клуби.

 

Для астрономії на кампусі є власна обсерваторія і планетарій, а ті хлопці, які хочуть вивчати природничі науки, можуть займатися в Ickwell Bury, лісовому масиві, що знаходиться біля озера.

 

Для хлопчиків також передбачено тут і кадетський корпус, де вони вчаться орієнтації біля та надання першої медичної допомоги.

 

Ті, кому виповнилося 13 років, можуть брати участь у програмі "Приз Герцога Единбурзького". Кожен рівень змагань (золотий, срібний, бронзовий) включає спортивний, творчий, громадський напрямок, а також нічні експедиції.

 

Протягом усього академічного року школа організовує поїздки за місто, на змагання та екскурсії, де хлопці можуть ознайомитись із історичним багатством країни.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page