top of page

LAKE FOREST ACADEMY

Розташування: м. Лейк Форест, штат Іллінойс, США

Вік студентів: 14-18 років

Тип проживання: студентська резиденція

Програма/іспит: середня школа, American High School Diploma, Advanced Placement Courses, літня програма

Опис:

 

Lake Forest Academy – приватна школа-пансіон спільного навчання, що знаходиться в Лейк Форест (штат Іллінойс, США), за 50 км від Чикаго і недалеко від озера Мічиган. Територія Lake Forest Academy настільки велика, що, крім навчальних корпусів, тут розташувалися лісовий масив і невелике озеро.

 

Школа була заснована в 1857 як школа для хлопчиків, але пізніше в 1974 вона була об'єднана разом зі школою для дівчаток Ferry Hall в одну велику школу спільного навчання.


Lake Forest Academy  – одна з найсильніших підготовчих шкіл у США, навчання в якій проходить з 9 по 12 класи. Студенти отримують тут усі можливості для особистого розвитку та виходять зі стін школи повністю підготовленими до дорослого університетського життя.

 

На час навчання кожному студенту видають айпад. Туди вони вивантажують звіти, заповнюють таблиці з лабораторних робіт, користуються дослідницькими базами даних, контролюють домашні завдання та оцінки. Викладачі, у свою чергу, використовують на заняттях сучасні програми, відео та аудіозаписи, 3D-принтери, інтерактивні монітори.

 

Школа акредитована Національною асоціацією незалежних шкіл (NAIS), що означає, що у школі є висока академічна підготовка.

 

В травні 2017 року студенти Lake Forest Academy отримали премію на Athletic Awards Ceremony у Rose Garden за відданість шкільній команді.

 

Одним з цікавих фактів можна назвати те, що на території кампусу Lake Forest Academy знімали такі відомі фільми, як «Омен 2», «Доставити по призначенню» та інші.

 

Школа пишається своїми випускниками, які успішно вступають до провідних вузів Америки: University of Illinois, University of California, University of Southern California, Boston University, New York University, Cornell University, Stanford University.

 

Серед відомих випускників LFA - актори Джон Агар, Джин Харлоу та Мелора Уолтерс, верховний суддя Оклахоми Бредлі Рассел Вайнбергер, скульптор Джеймс Престіні. режисер Джей Шандрасехар, юрист Сем Адам, банкір Уолтер Байрон Сміт, герпетолог Карл Паттерсон Шмідт, ковзаняр Нейл Блетчфорд, баскетболіст Ангус Брандт.

 

Програми:

 

В академічній програмі школи Lake Forest Academy більше 100 курсів, що дає можливість кожному студенту вибирати предмети та займатися згідно зі своїм особистим розкладом.

 

Окрім стандартної академічної програми, школа пропонує 21 курс із поглибленою університетською підготовкою, спортивну та художню спеціалізацію, а також літню мовну програму.

 

Додатково студенти можуть обирати додаткові проекти, наприклад біохімічні дослідження, конституційне право, історію мистецтв.

 

З першого року навчання у кожного студента є куратор, з яким відбуваються індивідуальні зустрічі для контролю успішності та прогресу у навчанні, а також на яких обговорюється подальше навчання та вибір необхідного університету.

 

Advanced Placement Courses (AP courses)– це програма поглибленого вивчення предметів на університетському рівні для майбутнього вступу до ВНЗ, яку можуть брати студенти 11-12 класів. Студенти можуть навчатись за цією програмою одночасно з основною програмою. Кредити, отримані на програмі AP Courses, йдуть у залік першого курсу університету, що спрощує вступ до університету. Сертифікат AP визнається у 30 країнах світу.

 

Проживання:

 

На території кампусу розташовано 5 студентських резиденцій. Дівчатка та хлопчики проживають окремо. В основному, кімнати розраховані на кілька осіб. Харчування – повний пансіон, що має на увазі триразове харчування з додатковими перекушуваннями.

 

Розважальна програма:

 

На території кампуса знаходиться багато історичних та сучасних будівель. У 2016 році було побудовано останнє, Student Union, в якому знаходиться обідній зал, снек-бар, пошта, магазин та центр глобального лідерства.

 

Також на території школи знаходяться комп'ютерні класи, наукові лабораторії, центр мистецтв, льодова арена, тенісні корти, басейн, спортзал, баскетбольний майданчик та бібліотека.

 

У школі Lake Forest Academy – понад 25 різноманітних спортивних клубів. Хлопці можуть займатися американським футболом, баскетболом, волейболом, бейсболом, тенісом, футболом, хокеєм, софтболом, а також грати в гольф, лакрос, плавати або ходити на черлідінг. Діти беруть активну участь у внутрішніх та міжшкільних змаганнях. А сертифікований тренер із легкої атлетики займається зі студентами як індивідуально, так і у групах.

 

Кожні вихідні студентам влаштовують якісь екскурсії чи катання на лижах, чи скелелазіння, чи поїздки в аквапарк.

 

Окрім великої спортивної різноманітності школа пропонує величезну кількість інших можливостей для розвитку дітей. Можна ходити та займатися додатково математикою, яхтингом, вчитися готувати міжнародну або азіатську кухню, а також вивчати кінематограф.

 

У Lake Forest Academy хлопцям надається можливість навчатися грати на фортепіано, займатися у художній студії, студії звукозапису чи театрі. Для цього тут_есть навіть кімната для фотопроявки і галерея для організації виставок.

 

До програми навчання також входить відвідування музеїв, галерей та культурних заходів у Чикаго та Мілуокі.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page