top of page

MILLFIELD SCHOOL

Розташування:Великобританія,м. Стріт, графство Сомерсет.

Вік студентів:13-18

Тип проживання:студентська резиденція

Програма/іспит:GCSE, A-Level, BTEC

Опис:

 

Millfield School - одна з провідних шкіл у Великій Британії для хлопчиків і дівчаток 13-18 років.

 

Джек Майєр заснував школу в 1935 році: він повернувся з тривалої поїздки по Індії з 7 хлопчиками (6 з яких були принцами) і організував зручні для них умови. Школою спільного типу навчання вона стала 1939 року. Цікавий той факт, що школа Millfield стала першою школою у Великобританії, де змогли успішно вчитися діти, які страждають на дислексію. У 1942 році Мартін Еттлі, син тодішнього прем'єр-міністра Клема, вступив до Millfield School, щоб подолати так звану "словесну сліпоту" - і практично вперше в історії досягнув відмінних результатів, порівнянних зі звичайними учнями. Зараз тут працює спеціальний мовний центр для дітей із труднощами у навчанні, а англійська мова викладається на всіх рівнях – від першого класу до випускних передуніверситетських програм.

 

Millfield School має два кампуси: старша школа Millfield Senior School, для дітей 13-18 років, знаходиться в невеликому місті Стріт, графство Сомерсет, в 3 км від Гластонбері і 1 годині їзди від міста Бат, а молодша школа Millfield Pre School, для дітей 2-13 років, знаходиться в місті Гластонбері, за 10 хвилин їзди від старшої школи.

 

Школа пропонує індивідуальний підхід до кожного учня – розмір класів не перевищує 12 осіб, тож кожен викладач може приділяти достатньо уваги кожному студенту.

 

Millfield School є активним членом престижної конференції директорів шкіл (HMC).

 

Випускники школи вступають до високорейтингових університетів групи Russell Group, а також до університетів США.

 

Серед знаменитих випускників школи – актриса та володарка «Золотого Глобуса» Ніколетт Шерідан, головний політичний кореспондент ВВС Джон Сарджент, плавець та володар олімпійської золотої медалі Дункан Гудхью та інші.

 

Програми:

 

GCSE(GeneralCertificateofSecondaryEducation) – дворічна програма (10-11 класи) для студентів 14-16 років, після закінчення якої студенти отримують диплом про неповну середню освіту. Зазвичай студенти вивчають 9-10 предметів.

 

A-Level– дворічна програма підготовки до вступу до університету (12-13 класи), після закінчення якої студент отримує диплом про повну середню освіту. На першому році навчання студенти вивчають 4 предмети на вибір, на другому році 3 предмети.

 

BTEC(Business and Technology Education Council) – дворічна програма професійної підготовки. На відміну від програми A-Level, яка включає в основному теоретичні дисципліни, програма BTEC орієнтована на здобуття практичних та професійних знань та навичок. Основні напрямки навчання – це дизайн, мистецтво та бізнес.

 

Проживання:

 

У Millfield School 19 резиденцій, у яких студенти проживають у кімнатах на 1-2 особи у старших класах та на 3-6 – у молодших. У резиденціях є міні-кухні та кімнати відпочинку. Зони відпочинку обладнані мультимедійним та комп'ютерним обладнанням.

 

Харчуються студенти у їдальні. Можливий підбір спеціального меню відповідно до індивідуальних, медичних чи релігійних уподобань.

 

З дітьми цілодобово перебувають вихователі: вони стежать за дотриманням чистоти, порядку та дисципліни, а також допомагають вирішувати різні питання.

 

На кампусі є свій медичний центр, який працює цілодобово.

 

Розважальна програма:

 

Школа пропонує відмінні можливості для занять спортом та мистецтвом, за що удостоїлася звання «Найкращої спортивної школи Великобританії», тому що шкільні команди постійно виграють національні чемпіонати з футболу, гольфу, хокею, сучасного п'ятиборства, тенісу та сквошу.

 

Спортивна інфраструктура Millfield School – одна з найкращих у країні. Основна частина школи оточена зеленою територією (100 акрів), де знаходиться центр верхової їзди, стайня на 50 коней, олімпійський басейн (50 м), доріжки для легкої атлетики, ігрові майданчики, гольф-клуб і критий тенісний корт.

 

Напередодні Олімпійських ігор 2012 спортивні ресурси школи використовувалися для тренувань національної збірної Великобританії.

 

Хлопці можуть займатися стріляниною з лука, бадмінтоном, скелелазінням, фітнесом, шахами, п'ятиборством, поло, вітрильним спортом, стріляниною, дзю-до, карате, футболом, водним поло, аеробікою, балетом, танцями, нетболом, англійською.

 

Також у школі можна пройти курс для отримання інструкторського сертифікату з кінного спорту (BHS – British Horse Society) або отримати престижний сертифікат коледжу Лейт з їжі та вина (Leiths).

 

Крім великої кількості спортивних ресурсів на території школи Millfield є велика бібліотека, центри для занять образотворчим мистецтвом, дизайном та математикою, театр на 500 місць та музична школа з 350-місним концертним залом.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page