top of page

ABBEY DLD GROUP OF COLLEGES

Розташування: Великобританія - Лондон, Кембридж, Манчестер

Вік:13 - 18 років

Тип проживання:Резиденція у коледжі

Навчальні програми:GCSE, A-Level, Foundation

Опис:

 

Abbey DLD Group of Colleges – група незалежних коледжів, які входять до складу «Альфа Плюс (Alfa Plus Group)», найвідомішої освітньої групи незалежних шкіл та коледжів у Великій Британії. Abbey DLD Colleges стали широко відомими завдяки високим академічним стандартам. Навчання відбувається у маленьких групах, що дозволяє студентам сфокусуватися на вивченні того чи іншого предмета залежно від їхнього індивідуального плану.

 

Коледжі розташовані у трьох містах Великобританії: Лондоні, Кембриджі та Манчестері – Abbey DLD London, Abbey DLD Cambridge, Abbey DLD Manchester.

 

Усі коледжі готують студентів за програмами GCSE, A-Level та Foundation.

 

DLD College London був відкритий ще в 1931 році і сьогодні є одним із найпрестижніших приватних коледжів у Великій Британії. Новий кампус коледжу знаходиться в центрі Лондона, через міст від Біг Бена та Вестмінстерського Абатства. На території сучасної 19-поверхової будівлі школи (площа кампуса займає понад 32 тис. кв. м.) розташувалися 40 навчальних аудиторій, 6 наукових лабораторій, факультет мистецтва та дизайну, бібліотека, комп'ютерні класи та зони для відпочинку та виконання домашніх завдань.

 

Abbey College Cambridge засновано у 1994 році і з того часу студенти з усього світу прагнуть вступити сюди. Коледж тісно співпрацює з Кембриджським університетом, де продовжують навчання деякі з випускників коледжу Abbey DLD. Кампус знаходиться в Homerton Gardens, в самому центрі Кембриджу, і відповідає всім потребам іноземних студентів. Поруч знаходиться Homerton College, що є частиною Кембриджського університету, Hills Road Sixth Form College, провідний коледж графства, Cambridge University Press – видавництво Кембриджського університету.

 

Abbey College Manchester створили у 1990 році в центрі Манчестера. Коледж знаходиться в сучасній п'ятиповерховій будівлі, класи та лабораторії якої обладнані за останніми стандартами, що забезпечує комфорт для всіх студентів коледжу. Манчестерський коледж досяг великих успіхів у викладанні природничих і гуманітарних наук, а також математики та мистецтва.

 

Програми:

 

GCSE– однорічна або дворічна програма для дітей віком 14-15 років, які не мають атестату про повну середню освіту в рідній країні, і які хочуть у майбутньому навчатися за програмою A-Level або International Foundation. Програма зобов'язує вивчення двох обов'язкових предметів: англійська мова та математику, решта 4-6 предметів на вибір: мистецтво та дизайн, біологія, бізнес, інформаційні та комунікаційні системи, хімія, драма, економіка, англійська література, французька мова, географія, німецька мова, графіка, історія, інформатика, медіа, музика, фотографія, фізика, релігія, наука.

 

A-Level– програма підготовки студентів від 15 років до університету. Особливість цієї програми полягає у вивченні 3-4 предметів протягом двох (стандартна програма) або одного року (прискорена програма). Хлопці можуть вибрати один із цих предметів: мистецтво та дизайн, біологія, бізнес, хімія, класичні цивілізації, креативний лист, драма, економіка, англійська мова та література, екологія, французька мова, вища математика, географія, держава та політика, історія, медіа , інформатика, фізика, соціологія, музика, графічні комунікації, музичні технології, математика, облік та аудит.

 

BTEC– це альтернатива програмі A-Level, але з більш практичним підходом до навчання. На цій програмі студенти розбирають конкретні ситуації та знаходять практичні шляхи вирішення, тобто це поєднання теорії та практики. Програма надає вибір навчання за одним із трьох напрямків: бізнес, цифрові ЗМІ та музика.

 

International Foundation- програма для студентів віком від 17 років, які прагнуть вступити до одного з провідних університетів Великобританії. Це річний підготовчий курс, який дозволяє студентам здобути всі необхідні знання та базові навички, необхідні для подальшого навчання за програмою бакалаврату, а також звикнути до нової освітньої системи. Студенти можуть проходити навчання за такими напрямами: бізнес та економіка, прикладні науки, інженерія, медицина, гуманітарні науки, креативні науки, мода та музика.

 

Academic Summer– ця програма розрахована на студентів 13-18 років та поєднує у собі вивчення англійської мови та академічних предметів у групах до 15 осіб. Програма складається з 30 годин занять на тиждень і включає чотири 75-хвилинних блоки щодня, які проходять у форматі лекцій, майстер-класів, семінарів, освітніх екскурсій та індивідуальних занять. Усі уроки поєднують теорію з практикою.

 

ПрограмаIGCSEрозрахована на дітей 13-14 років, які надалі хочуть навчатися у британській школі. Програма передбачає вивчення основних предметів, що входять до навчального плану GCSE, а саме англійської мови, математики, науки, гуманітарних і творчих предметів. Це означає, що студенти зможуть отримати спільне розуміння британської системи навчання.

 

Діти 15-18 років мають можливість взяти програму для підготовки до IB або A-Level, яка передбачає вивчення 4 навчальних блоків (предметів) щотижня. Предмети вибираються до приїзду до школи, після чого складається розклад, який розробляється індивідуально під кожного студента, залежно від його можливостей та інтересів. Предмети на вибір: мистецтво, біологія, хімія, дизайн, технології, економіка та бізнес, англійська мова, екологічні системи, написання есе, історія та політика, інформатика, література, математика, медіа, музика, фізика, презентації, психологія, теорія пізнання.

 

Медична літня школа – інтенсивна двотижнева програма для студентів, котрі хочуть підготуватися до вступу на медичний факультет в одному з британських університетів.

 

Літня школа Оксбрідж – інтенсивна двотижнева програма, яка допоможе підготувати студентів для вступу до Оксфордського чи Кембриджського університетів.

 

Проживання:

 

DLD College London – заняття у студентів відбуваються на перших поверхах 19-поверхової будівлі, а проживають вони на 15 поверсі в однокімнатних студіях із зручностями. У студентів є можливість відвідувати басейн, тренажерний зал, ресторан і навіть кав'ярню Starbucks, не виходячи з будівлі коледжу.

 

Abbey College Cambridge – студенти Кембриджського коледжу проживають в одному з трьох гуртожитків, які знаходяться поряд із будинком самого коледжу. Хлопці 13-16 років живуть у Abbey House, студенти від 16 років проживають у Purbeck House та Tripos Court. Більшість кімнат – однокімнатні, з вигодами на поверсі. Є можливість проживати у гостьовій родині.

 

Abbey College Manchester – студенти 14-16 років проживають у гостьових сім'ях, у той час як у старших хлопців від 16 років є вибір проживати у гостьовій сім'ї або в гуртожитку, Riverside House, що знаходиться за 15 хвилин ходьби від коледжу, в апартаментах на 4 -6 людей. Кожному студенту виділяється окрема кімната з вигодами на одного, де є все необхідне.

 

Харчування у всіх коледжах триразове, яке супроводжується додатковим перекушуванням.

 

Розважальна програма:

 

Запорука академічних успіхів – це не лише навчання, а й активні позакласні заняття, які допомагають розвивати різноманітні навички та вміння. У студентів є можливість займатися як індивідуальним видом спорту, так і груповим, відвідуючи різні клуби та секції, наприклад, футбол, баскетбол, скелелазіння, біг, регбі, бадмінтон, верхова їзда, фітнес, шахи, теніс, йогу чи волейбол. Також вони можуть ходити та вчитися грати на музичних інструментах, займатися танцями, живописом, фотографією чи акторською майстерністю.

 

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page