top of page

ACS COBHAM

Розташування: Великобританія - Кобхем, графство Саррей

Вік студентів:12-18 років

Навчальні програми:International Baccalaureate (IB), US High School Diploma, Advanced Placement

Опис:

 

ACS International Schools – це група з чотирьох приватних шкіл, одна з яких знаходиться в Катарі, а решта трьох – у Великій Британії (Cobham, Egham, Hillingdon).

 

ACS Cobham – це міжнародна приватна школа, розташована в Кобхемі, передмісті Лондона. За даними британської газети Daily Mail, цю місцевість було названо найкращим місцем для проживання Великобританії. Неподалік школи знаходиться тренувальна база футбольного клубу «Челсі». Школа була заснована у 1967 році на території маєтку, власниками якого була родина Хейвудів у XIII столітті. Головна будівля школи була визнана пам'яткою архітектури ХІХ століття.

 

У школах ACS навчання проводиться за програмами International Baccalaureate (IB), US High School Diploma та Advanced Placement Courses (AP). Такий вибір дозволяє випускникам ACS International Schools вступити до будь-якого університету світу. Усі школи акредитовані американською асоціацією New England Association of Schools and Colleges.

 

Унікальною особливістю шкіл ACS є те, що від початку їх роботи вони орієнтувалися на потреби студентів з, так би мовити, «мобільних сімей», які часто переїжджають, і на місцевих хлопців. Тому розроблена програма навчання у школах ACS – максимально «міжнародна», яка використовує сучасні американські та міжнародні системи освіти.

 

Філософія школи ґрунтується на поєднанні трьох «С»: Caring, Culture, Community (Турбота, Культура, Суспільство). Мета школи – виховати впевнених та активних хлопців, які прагнутимуть своїх мрій і досягатимуть їх незважаючи ні на що.

 

Buddy Program (Програма друзів) – програма, яка діє в ACS Cobham для того, щоб допомагати іноземним студентам швидко адаптуватися до нових умов життя. Коли студент вступає до школи, за ним закріплюється студент («друг»), який підтримує його та знайомить із звичаями та традиціями його рідної країни.

 

У школі представлено понад 70 національностей, а це понад 1500 осіб, але більшість студентів – американці.

 

Випускники ACS Cobham показують високі академічні результати і стають студентами найпрестижніших університетів світу, у тому числі Harvard University, Brown University, Columbia University, Toronto University, University of Tokyo, University of London, Stockholm School of Economics, Duke University.

 

Програми:

 

Школа ACS Cobham пропонує академічні програми для дітей віком від 2-х до 18-ти років, які будуються на засадах американської системи освіти.

 

У школі є чотири відділення для учнів: Дитячий садок (2 – 6 років), Молодша школа (6 – 10 років), Середня школа (10 – 14 років) та Старша школа (14 – 18 років), де студенти можуть обрати одну із систем навчання: US High School Diploma, Advanced Placement Courses (AP courses) або програма Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate Programme, IB).

 

Програма AP Course- програма американського диплома з підготовки студентів до вступу до університету. На цій програмі можна вибрати бажані курси, які викладатимуться на університетському рівні.

 

Програма IB – це курс підготовки до вступу до університету. Студенти вивчають по одному предмету з кожної галузі знань: мови та література, додаткові мови, людина та суспільство, природничі науки, математика, мистецтво. Програма Міжнародного Бакалаврату була розроблена у Швейцарії в 1968 році і є ідеальною моделлю передуніверситетської освіти.

 

US High School Diploma– це американський атестат про середню освіту. Програма передбачає кредитну систему освіти, де за кожний предмет студенти отримує 1-2 кредити на рік.

 

Проживання:

 

Проживати у шкільному гуртожитку можна студентам із 12 до 18 років. Вони живуть в одно- або двомісних кімнатах із зручностями. У гуртожитку є все потрібне для комфортного проживання всіх студентів.

 

Харчування у студентів триразове, яке супроводжується додатковим перекушуванням.

 

Розважальна програма:

 

Для студентів школи ACS Cobham підготовлено активну спортивно-розважальну програму. На території школи є чудовий спортивний комплекс з 25-метровим басейном, танцювальною студією та тренажерним залом. Тут також є кілька полів для гольфу та футболу, майданчики для гри в бейсбол та волейбол, бігові доріжки та тенісні корти.

 

Школа постійно організовує екскурсії до довколишніх міст, культурних заходів, походу в театр, музеї та на балет, поїздки історичними місцями.

 

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page