top of page

FAY SCHOOL

Розташування:США - м. Саутборо, штат Массачусетс

Вік студентів:10-14 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Програма/іспит:Grade 7-9

Опис:

 

Fay School – приватна школа для хлопчиків та дівчаток 10-14 років. Школа була побудована в 1866 і знаходиться в місті Саутборо (штат Массачусетс), в 40км їзди від Бостона, США.

 

Школа Fay – одна з найстаріших шкіл на території США і зараз вважається однією з найкращих із підготовки до старшої школи.

 

Однією з головних цілей Fay School є допомога студентам у розкритті їхнього потенціалу, щоб вони могли вступати у найкращі та престижні старші школи США. Щороку представники понад 75 американських старших шкіл зустрічаються з випускниками школи Fay, щоб у хлопців була можливість зробити правильний вибір, який сприятливо вплине на їхнє подальше навчання. Представники цих шкіл характеризують випускників школи Fay як впевнених у собі, здібних та ініціативних хлопців.

 

У школі є і сучасні навчальні центри, бібліотека, спортивні комплекси. Тут кожен студент може отримати консультацію викладачів та тренерів. Такі методи та підходи до освіти дозволяють зробити навчання індивідуальним та плідним для кожної дитини, а все тому, що девіз школи You can if you will, що в перекладі означає – ти зможеш, якщо захочеш.

 

Також на території Fay School розташувався сучасний інноваційний центр 3 тис. кв.м. для колективної роботи викладачів та студентів у сфері відео виробництва, дизайну, проектування та програмування. У студентів є всі засоби та можливості для розвитку творчого потенціалу та критичного мислення. Діти вчаться знаходити вихід зі всіх складних ситуацій і не здаватися.

 

У школі є спеціальна платформа LEGO Mindstorms, яка дозволяє студентам програмувати та конструювати роботів, створювати бізнес-плани на курсах юних підприємців.

 

Особливість цієї школи ще й у тому, що тут є навіть криміналістична лабораторія, де можна розслідувати злочини та розвивати навички аналітичного мислення.

 

Після закінчення Fay School хлопці продовжують навчання у найкращих школах США: St. George's School, Choate Rosemary Hall, St. Paul's School, Phillips Academy Andover, Hotchkiss School та в Middlesex School з Deerfield Academy.

 

Програми:

 

Програма навчання у Fay School ділиться на початкову школу (1-2 класи), середню школу (3-6 класи) та старшу школу (7-9 класи).

 

Програма середньої школи є досить насичена і складна для дітей 8-11 років. Вона передбачає вивчення багатьох предметів: англійську мову, суспільствознавство, географія, біологія, науки, математику, мистецтво, музику, театр та фізкультуру.

 

Програма старшої школи для дітей 12-14 років робить основний акцент на придбанні нових практичних навичок та знань. Діти займаються творчими проектами, роблять презентації, проводять наукові дослідження, виступають перед класом. Всі ці завдання спрямовані на розвиток ораторської майстерності, аналітичного мислення, придбання навичок структурувати та шукати необхідну інформацію. Діти вивчають такі предмети: англійську та інші іноземні мови, біологію, медицину, історію, математику, фізику, мистецтво, музику та фізкультуру.

 

Проживання:

 

Студенти мешкають у двомісних кімнатах у студентських гуртожитках на території школи.

 

Харчування тут триразове, яке супроводжується додатковими перекушуваннями, тобто харчування організоване за принципом повного пансіону.

 

За потреби для дитини можна скласти індивідуальне меню (для веганів, вегетаріанців або алергіків).

 

Розважальна програма:

 

Студенти Fay School у позаурочний час постійно зайняті будь-якими спортивними чи творчими заняттями. На території школи розташувалися 10 полів для різних видів спорту, 4 баскетбольні майданчики, 6 тенісних кортів, 2 фітнес-центри, стіна для скелелазіння, басейн, бігові доріжки, художні та театральні студії (студенти можуть ходити на уроки кераміки та скульптури).

 

Крім цього хлопці можуть займатися музикою: тут є і хор, і джаз-гурток, і можливість навчитися грати на багатьох музичних інструментах.

 

Для більш спортивних студентів є можливість вибрати один із цих видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, бейсбол, лакрос, хокей на траві, теніс, фітнес, плавання, йога, сквош, боротьба, гольф або біг.

 

Щороку Fay School проводить конкурс ораторської майстерності, де хлопці презентують унікальні проекти.

 

Фестиваль їжі «Taste of Nations» - традиційний та всіма улюблений фестиваль, як студентів, так і всього персоналу школи, бо хлопці демонструють свої кулінарні таланти, готуючи страви національної кухні їхньої рідної країни.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page