top of page

KINGS EDUCATION

Розташування: Англія - Лондон, Брайтон, Оксфорд, Борнмут. США - Бостон, Нью-Джерсі, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Вісконсін.

Вік студентів: 14+

Тип проживання:с тудентська резиденція, гостьова сім'я

Програма/іспит: GCSE, A-Level, Foundation, Graduate Preparation, Master's

Опис:

 

Kings Education – це одна з провідних міжнародних освітніх груп у Великій Британії та США, заснована у 1957 році Фредеріком Кінгом. Kings Education якісно та ефективно готує іноземних студентів для майбутнього навчання у британських та американських університетах.

 

У квітні 2016 року компанія Kings Education отримала премію Queen's Award for Enterprise у категорії “Зовнішньоекономічна діяльність”. Це найпрестижніша британська бізнес-премія, яка щороку відзначає найкращі міжнародні організації.

 

ESL – одне з найбільших та найбільш шанованих мовних агентств у Європі, яке щорічно обирає та нагороджує, на їхню думку, найкращі школи, з якими вони працюють. Вибір шкіл ґрунтується виключно на відгуках, які ESL отримує від своїх студентів та персоналу. У 2017 році Kings Education виграла премію у категорії «Найкраща освітня група 2017».

 

У Kings Education входять чотири освітні центри, які розташовані у відомих містах Англії: Лондон, Оксфорд, Брайтон і Борнмут, акредитовані Британською радою та організацією English UK, що є гарантом якісного навчання. А також американські центри, акредитовані ACCET і розташовані в Нью-Джерсі, Вісконсіні, Нью-Йорку, Бостоні та Лос-Анжелесі.

 

Програми Kings Education з підготовки до вступу до університетів допоможуть вступити до провідних університетів США та Великобританії. Навчання проходить у маленьких групах, а отже, кожному студенту буде приділено достатньо уваги, і простіше відстежувати академічний прогрес для кращого досягнення результатів.

 

У Kings Oxford два навчальні кампуси: St. Josephs та St. Michaels. St. Josephs знаходиться в спокійному студентському районі Cowley, за 20 хвилин їзди від центру міста. Тут є все необхідне для комфортного проживання: бібліотека, басейн, спортивний комплекс, магазини. St. Michaels розташувався в історичному центрі Оксфорду. Викладачі коледжу мають величезний досвід у галузі навчання іноземних студентів, і у 30% з них є ступеня докторів (PhD).

 

Kings Bournemouth знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Коледж займає велику територію, на якій розташовані 2 навчальні будівлі, сад та спортивне поле.

 

Центр Kings Brighton відкрився навесні 2017 року, за кілька хвилин ходьби від центрального залізничного вокзалу і 20 хвилин – від пляжу, і навпроти великого парку The Level.

Kings Brighton – це суперсучасний навчальний центр з просторими навчальними аудиторіями з інтерактивними дошками, науковими лабораторіями та студіями дизайну, комп'ютерним центром та бібліотекою, кафе та зоною для відпочинку просто неба. Резиденція для студентів знаходиться на верхніх поверхах центру.

 

Kings London розташований у престижному районі Бекенхем, за 20 хвилин їзди від центру Лондона. London є офіційним центром тестування на прийом Кембриджських іспитів.

 

Kings Los Angeles проходить на базі двох локацій: на базі Marymount California University, розташованого в тихому районі Pallos Verdes з неймовірним краєвидом на Тихий океан, і на кампусі, розташованому на знаменитому Сан-Сет бульварі в серці Голлівуду, за кілька хвилин ходьби від Алеї Слави та 30 хвилин їзди від пляжу.

 

Kings New York розташований на базі Concordia College, заснованого в 1881 році і є частиною Concordia University System. Кампус коледжу знаходиться в сучасному районі Bronxville, за 30 хвилин їзди від центру Манхеттена.

 

Kings New Jersey базується на кампусі Rider University, що знаходиться на східному узбережжі Америки, неподалік Філадельфії та Нью-Йорка. Місто часто називають "Зеленим садом" узбережжя.

 

Kings Boston розташований на кампусі Pine Manor College в передмісті Бостона, за 20 хвилин їзди від центру Бостона.

 

Kings Wisconsin-Madison розташований на базі університету University of Wisconsin – Madison, який входить до 1% найкращих вищих навчальних закладів США та займає 46 рядок у національному рейтингу. Університет був заснований в 1848 році і розташований у місті Менаша, у красивій долині Великих озер, що на південному березі озера Мендота. На сьогоднішній день університет має щорічний дослідницький фонд у сумі 1.2 мільярди доларів, а серед випускників 39 лауреатів Пулітцерівської премії. Крім того, університет є частиною так званої Public Ivy. Це об'єднання державних університетів, які надають порівняний з Ivy League рівень освіти та внесок у академічну діяльність.

 

Програми:

 

Kings Education пропонує великий вибір академічних програм для дітей та дорослих.

 

Англія:

 

GCSE (General Certificate of Secondary Education) – дворічна програма (10-11 класи) для студентів 14-16 років, після закінчення якої студенти здобувають диплом про неповну середню освіту.

 

A-Level– дворічна програма підготовки до вступу до університету (12-13 класи), після закінчення якої студент отримує диплом про повну середню освіту. На першому році навчання студенти вивчають 4 предмети на вибір, на другому році 3 предмети.

 

Extended A-Level– програма для студентів, які планують продовжити навчання на програмі A-Level, але не мають високого рівня англійської мови. Навчання передбачає 1-4 семестри з посиленим вивченням мови та кількох академічних предметів, після чого відбувається прогрес на саму програму A-Level.

 

Advanced Level Foundation– однорічна програма підготовки до вступу до університетів (альтернатива A-Level). Ця прискорена програма дозволяє іноземним студентам підготуватися до вступу до британських університетів.

 

Extended Foundation– ця програма розроблена для студентів з рівнем англійської нижче необхідного для вступу на програму Advanced Level Foundation, що дозволяє покращити мовні навички разом із вивченням академічних предметів. Тривалість програми – 5-6 триместрів (включаючи 3 триместри програма Advanced Level Foundation).

 

International High School Programme– унікальна програма для тих студентів, які хочуть покращити свій рівень мови, зрозуміти та ознайомитися з британською культурою. Програма пропонує повне занурення у британську освітню систему хлопцям 14-17 років шляхом навчання на програмі GCSE, A-Level або Foundation (залежно від віку) протягом трьох семестрів.

 

Англійська для академічних цілей– односеместровий курс для студентів, яким необхідно підвищити свій рівень англійської та розвинути деякі академічні навички.

 

Kings Summer- Частина освітньої компанії Kings Education, яка представляє літні мовні курси різної інтенсивності для дітей та підлітків від 8 до 17 років. Компанія Kings Summer пропонує вивчення не лише англійської мови, а й академічних предметів.

 

Graduate Preparation Programme– програма підготовки для вступу на магістратуру для студентів, які закінчили бакалаврат. Залежно від рівня мови та підготовки навчання може тривати від одного до трьох семестрів.

 

США:

 

ПрограмиOn Campus PlusСША проходять на базі вищих навчальних закладів, що дозволяє Kings Education надавати унікальні програми. On Campus Plus - це програма готує до вступу на програму бакалаврату будь-якого університету Америки або ж можна навчатися на цій підготовчій програмі протягом одного-двох років, а потім автоматично переходити на 2 або 3 курс університету, на базі якого проходить підготовча програма.

 

Undergraduate Preparation Program– програма для тих студентів, яким не вистачає рівня академічних чи мовних навичок розпочати програму підготовки до бакалаврату у США. Тривалість програми від 1 до 4 семестрів, залежно від навичок та знань.

 

High School Completion Program– програма для студентів віком від 16 років, які хочуть здобути вищу освіту в Америці. Програма розроблена спеціально для тих, хто ще не закінчив школу, і для тих, кому не вистачає кредитів, академічного годинника та рівня мови, для того, щоб вступити на програму підготовки до бакалаврату.

 

Arts Pathway у Concordia College– підготовча програма для студентів, які хочуть пов'язати своє життя з мистецтвом, але їм не вистачає рівня мови, академічних знань та навичок правильно скласти своє портфоліо. Після успішного закінчення цієї програми студенти гарантовано одержують пропозицію вступити на програму в Concordia College.

 

Accelerated Bridge Program- Програма для іноземних студентів 11-12 класів. Це своєрідний «міст» між школою в рідній країні та вступом до університету США. Після закінчення програми хлопці отримують диплом американського зразка про закінчення школи плюс можливість отримати до 60 кредитів, які потім можуть піти в рахунок кредитів під час вступу до університету.

 

Graduate Preparation Programme– програма підготовки для вступу на магістратуру для студентів, які закінчили бакалаврат. Залежно від рівня мови та підготовки навчання може тривати від одного до шести семестрів.

 

Також Kings Education у США надає можливість отримати ступінь магістра за 1.5-2 роки за програмами Master's in Business Leadership на базі Concordia College та Master's in Business Communication у Rider University.

 

Проживання:

 

Коледжі надають проживання всім студентам у гостьових сім'ях або у студентських резиденціях.

 

Проживання в сім'ї передбачає кімнату на одного або на двох, особисту ванну з туалетом або спільну з членами сім'ї, а також напівпансіон або без харчування (використання кухні).

 

У резиденції кімнати на одного або двох із зручностями у кімнаті чи на блок кімнат. Проживання у резиденції зазвичай без харчування. Натомість є можливість відвідувати недороге студентське кафе.

 

Розважальна програма:

 

Крім інтенсивної академічної програми, студенти мають великий вибір для різноманітних спортивно-розважальних заходів та занять.

 

Хлопці можуть ходити в басейн, займатися тенісом, плаванням, сквошем, водним поло, футболом, фехтуванням, скелелазінням, баскетболом, бадмінтоном, атлетикою, стрільбою з лука, крикетом, хокею на траві та багатьма іншими командними та індивідуальними видами.

 

Студенти можуть займатися музикою: це і хор, і джаз-гурток, і можливість навчитися грати на багатьох музичних інструментах, а також можливість займатися  у різних арт або танцювальних студіях

 

Для міжнародних студентів також пропонується юбширна екскурсійна програма з відвідуванням у музеїв, галерей та_ виставкових заходів.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page