top of page

LADY ELIZABETH SCHOOL

Розташування: Іспанія, провінція Аліканте

Вік студентів: 14-17 років

Тип проживання:студентська резиденція

Програма/іспит:GCSE, A-Level

Опис:

 

Lady Elizabeth School — одна з найпрестижніших шкіл-пансіонів в Іспанії, яка входить до найбільшої мережі шкіл Colegios Laude. Школа розташована в одному з наймальовничіших регіонів Іспанії, узбережжя Коста-Бланка в провінції Аліканте.

Унікальність школи полягає в тому, що студенти навчаються англійською мовою за британською системою, і після закінчення програм GCSE та A-Level можуть вступати до кращих університетів світу, в тому числі до топових університетів. та Оксфорд.

Школа знаходиться під патронатом Королеви Великобританії Єлизавети II и є членом NABS.

У школе Lady Elizabeth 50% учнів - це британці, 40% - іспанці і тільки 10%- діти з інших країн.

Вчителі школи є носіями мови з Англії та Шотландії. Освітня програма складена таким чином, що у старших класах учні можуть вибрати предмети в залежності від того, де вони хочуть продовжити своє навчання: в Іспанії або у Великобританії. Незважаючи на те, що випускники школи переважно продовжують навчання саме в цих двох країнах, у навчальній статистиці випускників також фігурують університети США, Голландії та Канади.

Програми:

GCSE (14 – 15 років)є ключовим етапом англійської освіти. Програма складається з обов'язкових предметів та предметів на вибір. Учні можуть вибрати предмети з різних областей залежно від особистих здібностей та подальших цілей. Вибір предметів та індивідуальний графік обговорюються з кожним студентом окремо під час вступу до школи.

Обов'язкові предмети: англійська, англійська література, англійська як іноземна мова, математика, іспанська.Предмети на вибір: німецька та французька, фізика, хімія, біологія, географія, історія, медіа, бізнес, мистецтво та дизайн, фізкультура, образотворче мистецтво, музика, ігри, інформаційні та комунікаційні технології.

A-levels (16-17) - це визнана у всьому світі, як найефективніша програма навчання, розроблена у Великобританії. Особливістю цієї британської програми є її вузька спеціалізація та посилена підготовка школярів у певних дисциплінах в залежності від спеціальності, яку студент хоче вибрати майбутньому.

 

Провідні вузи світу вважають за краще приймати студентів на 1-й курс саме після програми A – Velel.

В рамках програми студенти вибирають предмети на вибір: інформаційні та комунікаційні технології, мистецтво, біологія, бізнес, хімія, англійська мова, англійська література, англійська як іноземна мова, вища математика, географія , образотворче мистецтво, малюнок, фізкультура, фізика, психологія, іспанська.

Учні Lady Elizabeth School також можуть вибрати опцію іспанської програми для вступу до державних ВНЗ.

Проживання:

Для іноземних студентів проживання надається в новому гуртожитку, який є класичною іспанською віллою з басейном і знаходиться недалеко від школи. Умови проживання відповідають найвищому рівню національних стандартів. У кімнаті проживають 2 студенти, ванна кімната розрахована на двох. На віллі є телевізор, Wi-fi та різноманітні ігри.

 

​На віллі проживають співробітники школи, щоб стежити за безпекою та порядком. Викладачі школи щодня додатково допомагають дітям із домашньою роботою вечорами та частково на вихідних. Щодня до школи та зі школи дітей відвозить шкільний автобус. Школа знаходиться за 7 хвилин від вілли.

На віллі надається домашнє збалансоване харчування. Сніданок та вечеря подається на віллі, для цього є простора їдальня та відкрита веранда; у будні студенти обідають у школі. По вихідним харчування повністю надається у віллі. Вся їжа свіжоприготовлена з урахуванням дієт.

На території вілли у вільний від навчання час у дітей є можливість грати в теніс, бадмінтон, баскетбол, як і в різні інтелектуальні ігри.

Спорт і відпочинок:

Lady Elizabeth School приділяє підвищену увагу фізичному розвитку дітей та прищеплює їм любов до спорту та здорового способу життя в цілому.

До обов'язкової шкільної програми входять заняття легкою атлетикою, тенісом, баскетболом, бігом, хокеєм, футболом, нетболом, плаванням, підводним плаванням і дайвінгом, гірським велосипедом та іншими різноманітними видами спорту. Заняття з футболу проводяться спільно з футбольною академією, заснованою британськими гравцями Прем'єр-ліги..

Музика також займає важливе місце в освіті, школа пропонує класи з гри на різних музичних інструментах, вокальні заняття, хорові співи та інше.

Різні гуртки та клуби працюють у вихідні та у будні дні після уроків: кулінарія, клуб волонтерів, арт майстерні, студії дизайну та моди, клуб дебатів, мовні гуртки та інші.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page