top of page

ASHBURY COLLEGE

Розташування:Канада, м. Оттава, провінція Онтаріо, 

Вік студентів:14-18 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Навчальні програми:IB, Ontario secondary school diploma, Ashbury College Diploma

Опис:

Ashbury College – це міжнародний приватний коледж, заснований у 1891 році одним із випускників Оксфордського Університету як школа-пансіонат для хлопчиків. Зараз у коледжі навчаються хлопчики та дівчатка, і він є одним із найпрестижніших у сфері канадської середньої освіти. Ashbury College знаходиться в столиці Канади - в місті Оттава, недалеко від основних визначних пам'яток і займає величезну територію в парку Рокліфф.

В коледжі є акредитація Міністерства освіти провінції Онтаріо і після закінчення студенти отримують атестат (OSSD).

 

Коледж навчає хлопців мислити критично, аналізувати ситуації та конструктивно вирішувати проблеми та конфлікти.

 

Ashbury College має низку професійних акредитацій: він є членом локальних та національних асоціацій приватних шкіл Conference of Independent Schools - CIS, Ради шкіл Онтаріо, National Association of Independent Schools - NAIS, Асоціації Національної ради з прийому в коледжі ).

 

Щорічно випускники вступають у кращі університети світу: Brown University, Columbia University, Cornell University, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Princeton University, McGill University, Toronto University, University of British Columbia, University of Cambridge, London School of Economics (Англія) , University of Dublin - Trinity College. У коледжі навчалися багато знаменитих нині людей, у тому числі й Джон Тернер, колишній прем'єр Канади.

 

Програми:

 

Навчання в Ashbury College – це початкова школа (4-8 класи) та старша школа (9-12 класи).

 

Молодша школа: хлопці з ранніх років залучаються до активного навчального середовища. У 4-6 класах у них 1-2 викладачі, у 7-8 класах – у них вже різні викладачі з кожного з предметів. Є частина предметів обов'язкових для вивчення – англійська та французька мови, математика, основи біології, фізики та хімії, фізкультура, мистецтво, музика та театр. Інші предмети на вибір.

 

Навчання у старшій школі спрямоване на підготовку дітей до вступу до університету. У 9 класі вони вивчають обов'язкових 7 предметів (англійська та французька мови, основи біології, фізики, хімії, географія, мистецтво, фізкультура), решта – на вибір. У 10 клас додається історія та профорієнтаційні предмети. В 11 класі обов'язковими предметами є лише англійська мова, математика та один предмет з гуманітарних наук. У 12 класі англійська мова – єдиний основний предмет, решта – на вибір.

 

Щоб отримати диплом про повну середню освіту,Ontario Secondary School Diploma, необхідно отримати 18 кредитів з обов'язкових предметів та 12 – з предметів на вибір у 9-12 класах.

 

Також у коледжі є можливість отримати диплом коледжу Ashbury -Ashbury Diploma, який має на увазі, що студент оволодів також навичками критичного мислення та вирішення проблемних завдань, креативними та соціальними навичками. Ці навички відпрацьовуються на додаткових курсах.

 

Окрім запропонованих програм в Ashbury College діє програма міжнародного бакалаврату –IB Programme. Це дворічна програма для студентів 11-12 класу, і саме коледж Ashbury став першим коледжем-пансіоном у Канаді, який запровадив цю програму у звичну систему навчання. Повна програма поєднує вивчення 3 курсів підвищеної складності, 3 – стандартної складності, теоретичний курс, вивчення написання есе, творчі та спортивні програми, а також програми, пов'язані з суспільною діяльністю.

 

До коледжу Ashbury можна приїхати і на літню програму, щоб відчути, як це навчатись у справжньому коледжі-пансіоні в Канаді.

 

Проживання:

 

Проживають хлопці у студентській резиденції коледжу у кімнатах на двох чи трьох.

У кімнаті є все необхідне, у тому числі душ та туалет.

 

Харчування в коледжі - пансіон, що передбачає триразове харчування.

 

Розважальна програма:

 

Ashbury College надає велику кількість можливостей для розвитку спортивних та творчих навичок. Тут є музичні та танцювальні гуртки, театр, хор, шаховий клуб та клуб роботехніки.

 

Хлопці можуть займатися одним із цих видів спорту: хокею на траві, баскетболом, футболом, бігом або регбі, плаванням, тенісом, бадмінтоном, веслуванням або навіть сноубордом.

 

У коледжі Ashbury є професійна команда з бігових лиж та бігу, сам коледж знаходиться недалеко від парку Гатіно, де багато трас для тренувань. Також на території коледжу є ігрові поля, тенісні корти та спортивні комплекси.

 

Особлива увага приділяється програмам, спрямованим на розвиток індивідуальної та командної роботи: хлопці конструюють човни, організовують кулінарні та талант-шоу, займаються міським плануванням та проведенням експериментів у лабораторіях. Тут постійно організовуються поїздки на різноманітні екскурсії, конференції та фестивалі.

 

Щорічно велика кількість людей беруть участь у програмі "Приз Герцога Единбурзького". Ця премія була заснована принцом Філіпом в 1956 для хлопців 14-24 років. Тут хлопці виявляють себе у кількох напрямах: волонтерстві, розвитку особистих навичок у новій собі сфері, фізичної активності, експедиції тощо. До студентів, які нагороджуються цією премією, завжди особлива увага приділяється під час вступу до університету, оскільки означає, що це потенційно сильний та гідний кандидат.

 

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page