top of page

CAMBRIDGE  SCHOOL OF VISUAL AND PERFORMING ARTS

Розташування: Великобританія – м. Кембридж.

Вік студентів: від 16 років

Тип проживання: студентська резиденція, гостьова сім'я

Програма/іспит: Pre-Foundation, Foundation, Extended Diploma, BA (HONS), Pre-Masters, MA, академічна англійська, портфоліо

Опис:

 

Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA) належить до компанії Cambridge Education Group, яка є лідером у сфері освіти. CSVPA була відкрита в 1985 році і спеціалізується на кількох напрямках: підготовці студентів до вступу на програму бакалаврату, навчання за програмами бакалаврату та магістратури.

 

Школа знаходиться в центрі міста Кембридж, в 40 хвилин їзди поїздом або в півтори години на автобусі від центру Лондона.

 

CSVPA підходить для тих, хто хоче пов'язати своє життя з творчістю та мистецтвом, розвинути таланти та здобути британську освіту.

 

Однією з головних переваг навчання в Кембриджській школі мистецтв є те, що заняття з викладачами та тьюторами проходять 5 днів на тиждень, з 09:00 до 17:00. Під час навчання за кожним студентом закріплюється його особистий робочий простір разом із манекеном та комп'ютером MAC. Навчання відбувається у групах не більше ніж 15 осіб. А після закінчення програми всі студенти беруть участь у фінальному шоу.

 

CSVPA співпрацює з престижними організаціями, асоціаціями та університетами. Школа розробляє програми разом із Королівською Академією Драматичного Мистецтва (Royal Academy of Dramatic Art). Диплом за програмою «Мистецтво та Дизайн» акредитований Лондонським Університетом Мистецтв (University of the Arts London), а програми бакалаврату у сфері дизайну одягу, графіки та ілюстрації розроблені спільно з Університетом Кінгстон (Kingston University London), тоді як видання Hearst Magazines UK (куди входять журнали ELLE, Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Esquire) розробило програму магістратури. Також CSVPA стала першою школою мистецтв, яка запровадила програму підготовки (Foundation) у сфері драматичного мистецтва.

 

Кембриджська школа мистецтв готує студентів до кар'єри театрального мистецтва, музики, мистецтва та дизайну. Викладачі школи – практикуючі кінорежисери, художники, дизайнери та артисти, які працювали в компаніях H&M, Sony, BBC, Esquire, ASOS, Top Shop, The Guardian, Oxford University Press, Zara, Alexander McQueen, Burberry.

 

Випускники Cambridge School of Visual & Performing Arts працюють у будинках моди Armani, Adidas, Christian Dior, Nike та Louis Vuitton. Це стає можливим завдяки постійним виставкам та заходам, які організовує школа, а також фінальним шоу та показам, на яких присутні агенти та представники великих компаній, які постійно перебувають у пошуку талантів та перспективних хлопців.

 

Програми:

 

Art & Design Foundation:

UAL L3 Extended Diploma – дворічна програма для студентів, які не мають повної середньої освіти, і яким потрібно підвищити рівень англійської мови або створити портфоліо, необхідне для вступу на програму Foundation. Тут студенти вивчають основні теоретичні предмети, знайомляться зі специфікою програми Foundation та беруть участь у майстер-класах з фільмографії, 3D-дизайну, мистецтва, фотографії, дизайну, моди, графіки та ілюстрації.

 

UAL L4 Foundation Diploma – однорічна програма у сфері мистецтва та дизайну з підготовки до вступу до університету на програму бакалаврату. Можна вивчати мистецтво, фільмографію, дизайн, моду, фотографію, 3D-дизайн, графіку та ілюстрацію.

 

Art & Design Undergraduate

BA (HONS) Graphics and Illustration та BA (HONS) Fashion – трирічні програми бакалаврату.

Art & Design Postgraduate:

 

Graduate Diploma in Art & Design (2 семестри) та Pre-Master's in Art & Design (1 семестр) – програми підготовки до магістратури Art & Design, розроблені для студентів, які хочуть вступити на магістратуру, але їм не вистачає рівня англійської мови, які хочуть змінити спеціальність або яким необхідно поліпшити портфоліо. Можна вивчати один із цих напрямків: фільмографія, фотографія, дизайн, мода, мистецтво, 3D-дизайн, графіка та ілюстрація.

 

Master's in Art & Design – трисеместрова програма магістратури, яка акредитована Falmouth University і яка проводиться у співпраці з виданнями Hearst Magazines.

 

Performing Arts

 

UAL L3 Extended Diploma Performing Arts – дворічна програма підготовки до вступу на програму Foundation за напрямками: музика, танці, акторська та театральна майстерність.

Drama Foundation (Acting), Musical Theatre Foundation, Contemporary Dance Foundation – однорічні програми підготовки до вступу на програму бакалаврату у сфері танців, акторської та театральної майстерності. У студентів проходять заняття з пластики тіла, співу, танців, акторської майстерності, історії театру, а також готуються до того, як у майбутньому проходити проби.

 

Music Foundation – однорічна програма з підготовки студентів до вступу до університетів, консерваторій та музичних закладів. Тут хлопці набувають навичок виступу, звукозапису, а також удосконалюють свої навички гри на музичних інструментах. Студенти регулярно відвідуватимуть різні майстер-класи, практичні воркшопи та консерваторії, братимуть участь у шоу та на концертах, навчаться проходити проби та прослуховування, а також щотижня проводитимуть дві години разом зі своїм куратором для більшого та кращого досягнення особистих цілей.

 

CSVPA пропонує і курси академічної англійської мови для тих хлопців, які не мають навичок і знань для вступу до англійської школи або університету. Приїхавши сюди, студенти займатимуться за програмою, яка включає різні види завдань – лист, читання, аудіювання та говоріння. Тут вони дізнаються багато нової лексики зі сфери моди, дизайну та мистецтва.

 

Крім курсів англійської мови та академічних програм у Кембриджській школі мистецтв є кілька літніх курсів: Art & Design, Fashion, Film Making, Portfolio Preparation, Acting, Musical Theatre, Hip Hop, Ballet.

 

Проживання:

 

Можливо два типи розміщення під час навчання у Кембриджській школі мистецтв:

 

- студентська резиденція (проживання в 1-3-х місних кімнатах) знаходиться в кроковій доступності або в парі автобусних зупинок від коледжу та центру Кембриджу.

 

- гостьова сім'я (тільки для дітей старше 18 років)

 

Розважальна програма:

 

На кампусі Cambridge School of Visual and Performing Arts створено сучасну атмосферу навчання: у кожного студента є свій особистий робочий простір, комп'ютер MAC і всі необхідні підручні засоби та матеріали.

 

Тут є велика кількість сучасного обладнання, студій (2 музичні студії, студія драматичного мистецтва, текстилю, ілюстрації та графіки, дизайну, звукозапису, фотографії, швейна кімната, 3D-студія), майстерень для роботи з металом та деревом, зали для танців та занять йогою та музикою.

 

Школа відкрита з ранку і до самого вечора сім днів на тиждень, тому студенти можуть займатися та користуватися всіма необхідними засобами та обладнанням у зручний для них час.

 

Школа постійно проводить екскурсії до Лондона, Бату та інших міст Англії, організовує походи до театру, на концерти, шоу, виставки та покази мод.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page