top of page

ALBERT COLLEGE

Розташування:Канада - Бельвіль, провінція Онтаріо.

Вік студентів:12-18 років

Навчальні програми:Secondary School Diploma, Advanced Placement

Опис:

 

Albert College - найстаріша канадська школа-пансіон для дітей 5-18 років (проживати в резиденції можна з 12 років), заснована в 1857 році і розташована в місті Бельвіль, провінції Онтаріо, за дві години їзди від Торонто. Коледж Albert є однією з найкращих та елітних канадських шкіл-пансіонів. Коледж було названо на честь принца Альберта, чоловіка британської королеви Вікторії, що свідчить про тісне співробітництво з Університетом Вікторії.

На території коледжу розташувалися як і історичні будівлі в готичному стилі, так і сучасні будівлі.

 

Філософія школи ґрунтується на п'яти «А» - Academics, Arts, Athletics, Active Citizenship, Adventure (освіті, мистецтві, спорті, активній громадянській позиції, пригодах) – саме ці принципи допомагають школі розвивати її студентів, щоб вони досягали успіхів у всіх сферах життя .

 

У всіх студентів є куратори, з якими вони зустрічаються тричі на тиждень, для того, щоб обговорити академічну успішність та прогрес, результати у спорті та на додаткових заняттях.

 

Також у коледжі доступні заняття для тих хлопців, які хочуть щось повторити чи розібратися краще у тому чи іншому предметі.

 

Іноземні студенти мають можливість ходити на додаткові курси з англійської мови.

 

Albert College входить у ТОП найкращих канадських шкіл-пансіонів. Випускники коледжу вступають до найвідоміших університетів, як University of Toronto, Queen's University, University of Melbourne, University of Bristol, University of Exeter та інші.

Програми:

 

В Albert College можна отримати стандартний атестат про закінчення середньої освіти (Secondary School Diploma) та пройти програму поглибленого вивчення предметівAdvanced Placement Coursesдля того, щоб вступити до найкращих університетів США та Канади.

 

Система середньої освіти у Канаді багато в чому схожа на українську систему освіти. Студенти, залежно від віку, йдуть до того чи іншого класу: початкова школа (1-6 класи), середня школа (7-8 класи), старша школа (9-12 класи).

 

Відмінності між канадською та українською системою починаються зі старшої школи, де основною програмою є канадський диплом середньої освіти Ontario Secondary School Diploma. Для того, щоб його отримати студенту, необхідно заробити 30 кредитів, 18 з яких – обов'язкові предмети, а решта 12 – предмети на вибір. Обов'язковими предметами вважаються англійська та французька мови, математика, біологія, фізика, хімія, антропологія, психологія, соціологія, філософія, географія, історія Канади та світу, ОБЖ, бізнес та технології плюс ще кілька предметів.

 

Advanced Placement Courses (AP courses) – це програма поглибленого вивчення предметів на університетському рівні для майбутнього вступу до ВНЗ. Студенти можуть навчатись за цією програмою одночасно з основною програмою. Кредити, отримані на програмі AP Courses, йдуть у залік першого курсу університету, що спрощує вступ до університету. Сертифікат AP визнається у 30 країнах світу.

 

Також у коледжі є літня школа для вивчення англійської мови для дітей 12-18 років.

 

Проживання:

 

Проживання на кампусі коледжу можна з 12 років, тобто для студентів 7-12 класів. Хлопчики живуть в одному з двох гуртожитків – Graham Hall чи Baker House, а дівчатка – у Victoria Manor. У кімнатах зазвичай проживають 2-3 особи.

 

У гуртожитках є все необхідне – спільні кімнати для відпочинку з телевізором, пральні, ігрові кімнати, міні-кухні. У дівчаток у гуртожитку також є зал для занять йогою та власний фітнес-центр.

 

Харчування в коледжі – триразове з додатковим перекушуванням. Можливе харчування для вегетаріанців, веганів чи алергіків.

 

Розважальна програма:

 

Кожен студент має займатися хоч одним видом спорту тричі на тиждень. Для цього на території коледжу є критий басейн, корти для свошу, зал для гімнастики та фітнесу, спортивні майданчики та тенісні корти.

 

Крім спорту, тут є величезний вибір для творчих занять: ігри на музичному інструменті або в шкільному театрі, художні курси або заняття в музичних класах, повністю оснащених усіма необхідними технологіями.

 

Окрім цього, хлопці беруть участь у різних волонтерських проектах, ходять до шахового клубу та беруть участь у дебатах.

 

Коледж Albert College також організовує поїздки до таборів відпочинку, походів, екскурсій у Нью-Йорк, Бостон і Квебек, катання на каное та лижах.

 

Тут діє програма особистісного розвитку «Приз Герцога Единбурзького», заснована молоді 1956 року, що показник високого статусу школи. Ця програма передбачає роботу у кількох напрямах: здобуття нових навичок (творчі заняття, хобі), спортивні досягнення, громадська робота (благодійні проекти), активні види діяльності (походи тощо). Університети цінують студентів, у яких зазначено, що вони брали участь у цій програмі.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page