top of page

KINGS YOUNG LEARNERS

Kings Young Learners

 

Kings Education – це одна з провідних міжнародних освітніх груп у Великій Британії та США, яка була заснована у 1957 році. Мета Kings Education – якісно та ефективно готувати іноземних студентів для їхнього подальшого навчання в університетах Великобританії та США.

 

У квітні 2016 року компанія Kings Education отримала премію Queen's Award for Enterprise у категорії “Зовнішньоекономічна діяльність”. Це найпрестижніша британська бізнес-премія, яка щороку відзначає найкращі міжнародні організації.

 

ESL – одне з найбільших та найбільш шанованих мовних агентств у Європі, яке щорічно обирає та нагороджує, на їхню думку, найкращі школи, з якими вони працюють. Вибір шкіл ґрунтується виключно на відгуках, які ESL отримує від своїх студентів та персоналу. У 2017 році Kings Education виграла премію у категорії «Найкраща освітня група 2017».

 

Kings Young Learners – частина освітньої компанії Kings Education, яка представляє літні мовні курси різної інтенсивності для дітей та підлітків від 8 до 17 років. Компанія Kings Summer пропонує вивчення не лише англійської мови, а й академічних предметів.

Переваги курсів Kings Summer:

 

Головний пріоритет Kings Summer – індивідуальний підхід та турбота про дітей під час навчання. Компанія пропонує програми для дітей різного віку та з різними інтересами. Програми проходять у центрах Kings у Великій Британії (Бат, Лондон, Бормут, Брайтон, Оксфорд, Челтнем) та США (Малібу, Нью-Йорк, Бостон).

 

Структура програм Kings Summer:

 

Мовний літній курс "Summer Course"

Це курс для дітей від 8 до 17 років, який включає 15 годин англійської мови на тиждень, а також спортивні та розважальні заходи. Курс підходить для студентів із будь-яким рівнем мови. Навчання відбувається у групах не більше 15 осіб. Курс доступний у Малібу, Нью-Йорку, Баті, Лондоні та Челтнемі.

 

Мовний літній курс "Summer Plus"

Це стандартний літній курс для учнів від 12 до 17 років, який включає 15 годин англійської мови на тиждень, спортивно-розважальні заходи, а також 6 годин додаткового факультативу на вибір: теніс (професійні тренери допомагають студентам займатися та вдосконалювати їхні навички гри у теніс) ; верхова їзда (заняття проходять на справжніх стайнях); кіновиробництво (студенти розбирають, як знімають фільми та пишуть сценарії, вивчають режисерську справу, акторську майстерність, роботу з камерою та світлом); світ Гаррі Поттера (у студентів проходять уроки з магії, чарівництва, вивчення героїв книг Дж. К. Роулінг, вони їздять слідами Гаррі Поттера, де знімалися фільми). Курс доступний у Баті та Челтнемі та підходить для студентів з будь-яким рівнем мови. Навчання відбувається у групах не більше 15 осіб.

 

Канікулярний курс "Vacation Extra Course"

Канікулярний курс для більш зрілих та самостійних учнів 14-17 років, який надає їм трохи більше свободи, що означає, що вони можуть вибрати проживання як на території школи у студентській резиденції, так і у гостьовій родині, що приймає. Заняття проходять на території школи, а додаткові розважальні заходи можуть відбуватися і за її територією. Курс включає 15 годин англійської мови на тиждень та спортивно-розважальні заходи. Навчання проходить у групах із 15 осіб в Оксфорді, Бормуті, Лондоні та Бостоні.

 

Академічний інтенсив “Intensive Academic”

Цей курс для тих студентів, які хочуть отримати поглиблені академічні знання та навички. Він проходить на базі двох центрів – у Баті та Оксфорді.

 

Бат: курс розрахований на тінейджерів 13-17 років та включає 15 годин англійської мови, 12 годин академічних предметів: науку, математику, історію, географію, а також спортивно-розважальну програму.

 

Оксфорд: курс розроблений для студентів 15-17 років та поєднує в собі 27 годин загальної англійської мови, академічних предметів (науку, математику, історію, географію та бізнес), підготовку до складання іспиту IELTS, а також спортивно-розважальну програму.

 

Інтенсивна англійська “Intensive English”

Цей курс інтенсивної англійської мови розроблений для дітей та тінейджерів 12-17 років, які хочуть отримати більш поглиблене вивчення англійської мови. Навчання відбувається у Челтнемі. Курс включає 21 годину занять англійською мовою та спортивно-розважальні заходи. Також до програми входять і уроки бізнес-англійської.

 

Ознайомчий курс в американському університеті "American University Taster Program"

Цей курс був спеціально розроблений для тінейджерів 14-17 років, які хочуть отримати уявлення про університетське життя у США. Навчання проходить у Бостоні та включає 9 годин занять англійською мовою та 6 годин лекцій з викладачами університетів на тиждень. Також у учнів буде можливість відвідати найвідоміші університети – Гарвард та Массачусетський технологічний університет.

 

Екскурсії:

Програма включає як мінімум 1 екскурсію на цілий день та 2 екскурсії на півдня на тиждень (залежно від програми).

 

Проживання:

У студентів є можливість проживати у студентському гуртожитку чи гостьовій родині.

 

Дата програми 2020:

14 червня – 23 серпня

 

Вартість курсу:

від £2000 за 2 тижні*

 

* в залежності від обраного центру та програми

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page