top of page

INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA

Розташування:Канада, м. Торонто, м. Ванкувер

Вік студентів:  14 -19 рок

Тип проживання: Приймаюча сім'я

Опис:

 

International Language Academy of Canada (ILAC) – провідна та найбільша мовна

школа Канади з мовними центрами у Ванкувері та Торонто, яка працює з 1997 року. Тут навчаються студенти більш ніж із 70 країн світу.

 

Обидва шкільні кампуси оформлені в модному стилі "бутік". Усі аудиторії оснащені останніми технічними новинками: інтерактивними дошками та мультимедійними програвачами. Тут створені комфортні умови для навчання та відпочинку: просторі зони з комп'ютерною стійкою, м'якими диванами, кріслами, столиками та автоматами з напоями та закусками.

 

У ILAC є акредитація канадської лінгвістичної ради CLC (Canadian Language Council), канадської асоціації приватних мовних шкіл CAPLS (Canadian Association of Private Language Schools), асоціації канадських освітніх центрів CEC (Canadian Education Center) ALTO та AILIA.

 

Всі викладачі шкіл ILAC мають акредитацію TESOL та багаторічний досвід викладання англійської мови.

 

Школи в Торонто та Ванкувері є офіційними центрами тестування TOEFL iBT, мають мовні лабораторії та спеціально обладнані класи для підготовки до TOEFL. ILAC пропонує великий вибір програм, як цілорічних, спеціалізованих, і канікулярних.

 

За весь час роботи ILAC отримала понад 25 національних та міжнародних нагород (Star Awards, Consumer Choice Award, Japan Best School Award тощо) за високу якість освітніх програм, відмінний сервіс та позитивні відгуки студентів.

 

ILAC співпрацює з 70 канадськими коледжами та університетами. Завдяки цим партнерським угодам студенти можуть вступати до афілійованого університету чи коледжу без вступних іспитів або без проходження тесту на знання мови.

 

Програми:

 

Young Adult Program (16-18 років)

 

Цілий рік курси англійської мови з можливістю приїжджати на 2 і більше тижнів, а також вибирати інтенсивність курсу: 30 годин на тиждень або 38 годин на тиждень. Заїзди – щопонеділка. Влітку у дітей інтенсивність – 30 годин на тиждень плюс 7 годин семінарів, воркшопів та майстер-класів.

 

ILAC + Capilano University Summer Camp (15-19 років)

 

Ця 4-тижнева програма пропонує можливість удосконалювати англійську мову, а також розвивати навички графічного дизайну та заняття зі створення фільмів.

 

Перші 2 тижні студенти навчаються за програмою стандартної англійської середньої інтенсивності (20 годин на тиждень). Наступні 2 тижні студенти проводять у таборі з графічного дизайну та створення фільмів, навчаючись за програмою Capilano University. Ця програма сприятиме розвитку талантів та навичок кожної дитини. Вони навчаться створювати логотипи, плакати, журнали та виконуватимуть інші цікаві проекти. Наприкінці загальної 4-тижневої програми у хлопців буде знято їхній перший справжній фільм.

 

Summer Youth Program (14-18 років)

 

Літня програма для дітей 14-18 років, яка дає можливість провести літо в Канаді. Курс розрахований на 2 або 4 тижні і дозволяє вибрати інтенсивність навчання та додаткові позакласні заняття. Хлопці розвивають комунікативні навички, академічну англійську, а також готуються до складання іспитів IELTS/TOEFL/Cambridge Exam.

 

На тиждень у студентів 20 годин англійської мови та багато додаткових занять та екскурсій.

 

Winter Youth Program (14-18 років)

 

Зимова програма для хлопців та дівчат 14-18 років, яка дає можливість провести зимові канікули в Канаді. Курс розрахований на 2 або 4 тижні і дозволяє вибрати інтенсивність навчання та додаткові позакласні заняття. Хлопці розвивають комунікативні навички, академічну англійську, а також готуються до складання іспитів IELTS/TOEFL/Cambridge Exam.

 

На тиждень у студентів 30 годин англійської мови та багато додаткових занять та екскурсій.

 

Проживання:

 

Студенти проживають у приймаючих сім'ях та харчуються тричі на день.

 

Розважальна програма:

 

Кожна з програм передбачає активну розважальну програму та широкий вибір екскурсій, на які хлопці можуть їздити під час їхньої програми навчання в Канаді.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page