top of page

MILLFIELD SUMMER COURSES

Millfield School

 

Школа Millfield була заснована в 1935 році і тут навчалися щонайменше шість індійських принців. Millfield School також відома завдяки високим академічним та спортивним досягненням студентів та випускників. Тут навчаються діти віком від 2-х до 18-ти років, у школі створені першокласні умови не тільки для навчання, але й для занять кінним спортом, плаванням та грою в гольф, що робить Millfield, з двома кампусами у містах Стріт та Гластонбері однією з провідних британських приватних шкіл для хлопчиків і дівчаток.

 

У Millfield School щорічно приїжджають сотні нових студентів під час весняних та літніх канікул, а це означає, що школа ніколи не зачиняє своїх дверей. Більше 15 років школа Міллфілд приймає нових гостей з понад 65 країн щоліта. Усі навчальні матеріали та структура курсу акредитовані Британською Радою та іншими великими освітніми організаціями.

Переваги програми:

 

English Language Holiday Courses – літня канікулярна програма для дітей 6-17 років, яка проходить на території трьох кампусів у містах Стріт, Гластонбері та Брутон (графство Сомерсет). Розрахована на студентів, які хочуть поринути в атмосферу сонячної Англії, покращити свою англійську мову, а також відчути, як це бути студентом, однією з найбільших шкіл-пансіонів у Великій Британії. На території кампуса в м.Стрит розташувався олімпійських розмірів басейн, манеж для верхової їзди, поле для гольфу, тенісні корти, концерт-хол, театр та арт-галерея.

 

Структура програми:

 

Щоліта Millfield School приймає дітей з усього світу, які в залежності від віку навчаються на одному з трьох кампусів школи: Гластонбері (6-11 років), Стріт (12-17 років), Брутон (12-17 років).

 

Кожен студент може приєднатися до програми на 2, 3, 4 чи 6 тижнів.

 

1 тиждень включає:

- 15 годин англійської мови

- Денні факультативи на вибір*

- Вечірні розважальні заходи

- 1 екскурсія на пів дня

- 1 екскурсія на цілий день

 

Для занять з англійської мови (3 години на день) студентам виділяють по 2 тьютори для того, щоб хлопці могли розуміти різні акценти мови. Після обіду студенти відвідують один із заздалегідь обраних факультативів*, а потім можуть приєднатися до різних клубів та гуртків залежно від їхніх інтересів. Щодня після вечері на дітей чекають різні розважальні заходи, де збирається весь кампус.

 

* Спорт, бадмінтон, кулінарія, футбол, гольф, танці, музика, арт, плавання, теніс, походи, верхова їзда, атлетика, шахи, фехтування, кіномистецтво, йога, хокей, рок, театр, боротьба, п'ятиборство, регбі, академік до британської школи, академічні навички тощо.

 

Екскурсії:

Щотижня у будні та на вихідних хлопців возять на одну екскурсію на пів дня: до міст Уеллс та Бат, печери та музеї найближчих міст, а також на екскурсію повного дня: Оксфорд, Брістоль, у великі парки атракціонів та на берег моря.

За додаткову оплату студентам можуть організувати складання іспитів Trinity, екскурсії до Лондона тощо.

 

Проживання:

Гластонбері кампус: студентські будинки з 2-6ти місними кімнатами

Стріт кампус: студентські будинки з 1-2 місцевими кімнатами

 

 

Дати проведення програми:

Заїзди по неділях: 

Кожен студент може приєднатися до програми на 2, 3, 4 чи 6 тижнів.

Вартість програми:

 

Вартість програми включає навчання, проживання, харчування, навчальні матеріали та екскурсії.

 

Додатково оплачується: трансфер (£175), авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page