top of page

BEDE'S SUMMER PROGRAMMES

Bede's Summer School

 

Bede's Summer School - це літні курси англійської мови для студентів від 6 до 20 років на базі 7 локацій на південному сході Англії, які розробили викладачі школи Bede's і проводяться з 1993 року. Чотири роки поспіль видання «El Gazette» нагороджує Bede's Summer School титулом «Найкращого освітнього центру». Літня школа акредитована Британською Радою та є членом освітньої організації English UK та центром для складання Trinity та Cambridge іспитів. Школа Bede's об'єднує велику кількість наукових та креативних лабораторій, у тому числі на базі школи функціонує повноцінна школа сучасного танцю та балету Legat, заснована ще в 1939 році, і яка є однією з найстаріших професійних шкіл танцю. Школа пропонує наступні літні програми:

Програма "Пригоди англійською"

Переваги програми:

 

Ця захоплююча літня програма на базі школи в Віндлшемірозрахована на 20 годин навчання англійської мови на тиждень. Особливість програми - навчання поза класом, що пробуджує в учнях інтерес до навколишнього середовища.Навчання англійської мови відбувається у форматах «Навички англійської мови», «Дослідження»

(предметно-мовне інтегроване навчання (CLIL) - уроки, на яких учні вивчають мову за допомогою знайомства з пізнавальними предметами) та «Захоплюючі пригоди». Бажаючі отримати сертифікат про володіння англійською мовою можуть скласти іспит Trinity GESE.

Програма «Пригоди по-англійськи» проводиться не тільки для міжнародних студентів із понад 50 країн, але також для місцевих британських дітей, що робить цю програму не схожою на всі інші, і дозволяє дітям глибше поринути у світ англійського життя.

Якорь 1

 

Структура програми:

Програма розрахована на 20 годин англійської мови на тиждень. Заняття проходять у форматі дослідження та аналізу тем з географії, екології, астрономії та технології. Максимальна кількість студентів у групі  - до 10 осіб.

 

Після обіду діти відвідують гуртки та клуби за інтересами: плавання, кулінарія, гімнастика, футбол, драма, дизайн, орігамі, танці, малювання тощо. або займаються одним із наперед обраних факультативів**.

 

Після вечері зазвичай відбуваються розважальні заходи, де збирається весь кампус.

 

*Є можливість складання  мовного іспиту Trinity College

**Факультативи: футбол, танці, верхова їзда, плавання, співи, мореплавання, теніс, театральне мистецтво, скелелазіння – за додаткову оплату.

Екскурсії:

Програма включає 1 екскурсію на пів дня у будній день: відвідування зоопарку, боулінгу або пірсу та 2 екскурсії на цілий день у вихідні: Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Національна галерея, Британський музей.

 

Проживання:

Віндлшеме (9-13 років) - 4-8 місне

Дати заїздів 2020:

05 липня - 08 серпня

Мінімальна кількість тижнів – 2 тижні, максимальна – 5 тижнів.

Заїзд у неділю, виїзд у суботу.

 

Вартість курсу:

£1100/тиждень - у вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

Програма "Англійська для майбутнього"

Переваги програми:

 

“Англійська для майбутнього” – інтенсивна програма для студентів 15-19 років, які планують вступати до університету, а також для тих, хто хоче навчитися навичок та стратегій ефективного спілкування. Програма проходить на базі кампусу університету Сассекс (University of Sussex), єдиного кампусу в Англії, оточеному Національним Парком. Кампус знаходиться за 10 хвилин їзди поїздом від Брайтона.

Якорь 2

Структура програми:

 

Програма передбачає інтенсивний курс англійської мови – 25 годин на тиждень, максимальна кількість студентів у групі – 14.

 

Формат занять побудований таким чином, щоб студенти набували різних типів навичок:

- навички спілкування, вивчаючи креативний лист, критичне мислення, бізнес-етикет, правила написання есе, презентацій;

- Професійні навички, досліджуючи широкий вибір тем: харчування, здоров'я, міжнародна політика, право, сучасна психологія, менеджмент, технології.

Студенти можуть зробити програму більш насиченою та скласти іспит IELTS або CAE або записатися на додаткові заняття з танців, футболу чи тенісу – за додаткову оплату.

 

Вечірня розважальна програма дозволяє хлопцям зібратися всім кампусом в одному місці та ще більше поринути в англійську культуру.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 2 екскурсії на цілий день у вихідні: Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Національна галерея, Британський музей, відвідування зоопарку, прогулянка на кораблі річкою Темза.

 

Проживання:

Одномісна кімната з вигодами у сучасній студентській резиденції.

 

Дата програми 2020:

28 червня – 15 серпня

Мінімальна кількість тижнів – 2 тижні.

Заїзд у неділю, виїзд у суботу.

 

Вартість курсу:

£1550/тиждень - у вартість входить навчання, тренування, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

Якорь 3

Програма "Англійська +"

Програма "Англійська +" розроблена для дітей 12-18 років і проходить на кампусах двох шкіл:

 

- Dicker Centre (12-17 років) знаходиться в невеликому селі Аппер Дікер і по сусідству з морським містом Істборн. Будівля центру в минулому була заміським будинком, збудованим з метою відпочити від міського життя. Dicker Centre оточений пишною природою одного з найкрасивіших графств у всій Англії.

 

- Lancing College (13-18 років) заснували в 1848 році і знаходиться на пагорбі, звідки відкривається надзвичайний краєвид на морське місто Брайтон. Усі будівлі коледжу були збудовані за прототипом Оксфордського та Кембриджського університетів, що робить саме перебування в ньому вже чимось надихаючим.

Структура програми:

 

Програма розрахована на 22,5 години англійської мови на тиждень у групах до 10-ти осіб. З можливістю вивчати академічні предмети. Заняття поєднують різні типи викладання та навчання. Є можливість взяти додаткові заняття для складання кембриджських іспитів PET, FCE та CAE.

 

Студенти можуть зробити програму навчання більш насиченою та обрати до двох академічних предметів на тиждень: Економіка, Англійська література, Історія, Міжнародні відносини, ІТ, Менеджмент, Математика, Наука.

 

Після обіду студенти займаються своїми власними проектами-дослідженнями, які розвивають їхні навички пошуку потрібної інформації, ухвалення рішень, дискусії, а також покращують організаційні здібності.

 

Потім учні відвідують гуртки та клуби за інтересами: аеробіка, плавання, кулінарія, гімнастика, футбол, драма, дизайн, крикет, фешн-дизайн, танці, йога, зумба, малювання тощо. або займаються одним із заздалегідь обраних факультативів*.

Вечорами зазвичай відбуваються розважальні заходи, де збирається весь кампус.

 

*Факультативи (додаткова оплата): фільм та анімація, віндсерфінг, футбол, гольф, верхова їзда, фотографія, спів, теніс, танці, плавання, пілотування та ін. – за додаткову оплату.

 

Екскурсії:

Програма включає 1 екскурсію на пів дня у будній день: відвідування зоопарку, боулінгу або пірсу та 2 екскурсії на цілий день у вихідні: Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Національна галерея, Британський музей, Брайтон, Чичестер.

 

Проживання:

Dicker Centre: 2-4 мі місцеві кімнати з вигодами на поверсі.

Lancing College: 1-2місні кімнати з вигодами на поверсі

 

Дати заїздів 2020:

28 червня – 22 серпня

Мінімальна кількість тижнів – 2 тижні.

Заїзд у неділю, виїзд у суботу.

 

Вартість курсу:

£1250/тиждень - у вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

Якорь 4

Програма "Англійська +танці"

"Англійська + танці" - інтенсивна 2-тижнева програма для студентів 12-17 років. Проходить на кампусі центру Dicker Centre, який знаходиться в невеликому селі Аппер Дікер та по сусідству з морським містом Істборн. У минулому будинок центру був заміським будинком, який був збудований з метою відпочинку від міського життя, тому Dicker Centre оточений пишною природою одного з найкрасивіших графств у всій Англії.

 

Школа танців Легат, найстаріша школа танців на території всієї Англії, пропонує програму «Англійська + танці» для тих студентів, хто хоче поєднати заняття англійською мовою з інтенсивними тренуваннями з балету та сучасних танців. Наприкінці програми кожен гурт презентує своє власне танцювальне шоу на сцені театру Miles Theatre.

Структура програми:

 

Програма розрахована на 12,5 годин англійської мови + 17 годин тренувань на тиждень.

Заняття англійською поєднують різні типи викладання та навчання.

 

Щодня після обіду у студентів проходять тренування з танців: пілатес, класичний балет, сучасний танець, хореографія.

 

Вечірня розважальна програма дозволяє хлопцям повеселитися та зібратися всім кампусом в одному місці для проведення різноманітних заходів, де кожен із студентів може проявити себе.

 

Екскурсії:

Програма включає 1 екскурсію на пів дня у будній день: відвідування зоопарку, боулінгу або пірсу та 2 екскурсії на цілий день у вихідні: Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Національна галерея, Британський музей, Брайтон, Чичестер.

 

Проживання:

Dicker Centre: 2-4х місні кімнати з вигодами на поверсі.

 

Дата програми 2020:

 

05 липня – 18 липня

Заїзд у неділю, виїзд у суботу.

 

Вартість курсу:

£1550/тиждень - у вартість входить навчання, тренування, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

Якорь 5

Програма "Юні авторитети"

Програма розрахована на студентів у віці 10-14 років і проходить на кампусі школи Handcross Park School, яка знаходиться всього в 19 кілометрах від лондонського аеропорту Гетвік.

Ця програма розвиває навички XXI століття: співробітництво, спільну роботу, уяву, критичне мислення та вирішення проблем за допомогою інструментів XXI століття та таких творчих методів, як блоги, YouTube, відео та анімація.
Учні проводять 16 годин на тиждень на уроках та семінарах, побудованих на виконанні завдань, що стимулюють природну допитливість. Користуючись англійською мовою для досягнення реальних цілей, діти навчаються в процесі практичної роботи.

Структура програми:

 

Програма розрахована на 16 годин англійської мови на тиждень, групи до 10 осіб. Заняття проходять у форматі дослідження та аналізу тем з географії, екології, астрономії та технології.

 

Після обіду діти відвідують гуртки та клуби за інтересами: плавання, кулінарія, гімнастика, футбол, драма, створення біжутерії, орігамі, танці, малювання тощо. або займаються одним із наперед обраних факультативів**.

 

Після вечері зазвичай відбуваються розважальні заходи, де збирається весь кампус.

*Факультативи: верхова їзда, теніс – за додаткову оплату.

 

Екскурсії:

Програма включає 1 екскурсію на пів дня у будній день: відвідування зоопарку, музею або пірсу та 2 екскурсії на цілий день у вихідні: Букінгемський палац, музей Мадам Тюссо, Національна галерея, Британський музей.

 

Проживання:

3-6ти місні кімнати з вигодами на поверсі

 

Дати заїздів 2020:

05 липня – 15 серпня.

Мінімальна кількість тижнів – 2 тижні.

Заїзд у неділю, виїзд у суботу.

 

Вартість курсу:

£1250/тиждень - у вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page