top of page

OISE YOUNG LEARNERS

Розташування:Англія – Лондон, Оксфорд, Кембридж та Брістоль, США – Бостон

Вік студентів:від 7 до 17 років

Тип проживання:студентська резиденція

Опис:

 

Мовна школа OISE (Oxford International Study English) відкрилася 1973 року в Оксфорді. Сьогодні це одна із провідних мовних британських шкіл. Її філії розташовані у Німеччині, Іспанії, Франції та США. Школа OISE акредитована British Council, Кембриджським університетом і є членом освітньої організації English UK.

 

На території Великобританії працює чотири школи OISE: у Лондоні, Оксфорді, Кембриджі та Брістолі, у США – одна у Бостоні.

 

Студенти літніх програм навчаються у групах по 8 осіб, тоді як студенти звичайних цілорічних мовних курсів навчаються у групі з 4 осіб. Так викладач може приділити максимум уваги кожному студенту та сконцентруватися на його мовних проблемах. Щотижня викладачі оцінюють прогрес та успіхи учнів, після чого коригують програму навчання для конкретного студента.

 

Практично всі викладачі мають ступінь магістра в галузі навчання англійської мови як іноземної.

 

Школа OISE розробляють свої власні авторські програми та методики навчання, які окрім академічних занять включають рольові ігри, інтерактивні семінари, розмовні конкурси, дебати – все, що може допомогти студенту максимальним чином розкрити свій потенціал.

 

Такі компанії як BMW, Hugo Boss, Toshiba, Chanel, Hewlett Packard, Alcatel-Lucent, Siemens та інші компанії зі світовим ім'ям обирають школу OISE для корпоративного навчання своїх співробітників.

 

Літні програми для дітей проходять не в стандартних мовних центрах школи, а на базі шкіл-пансіонів із закритою територією, щоб студенти мали великий вибір коштів, матеріалів та можливостей для проведення вільного від занять англійською мовою часу.

 

Програми:

 

OISE Sherbourne Priors (7-12 років)

 

Дитячий центр OISE Sherbourne Priors пропонує інтенсивні курси англійської мови дітям 7-12 років. Центр знаходиться в місті Sherbourne (Шерборн), в передмісті міста Уорік і 15 хвилин їзди від міста Стратфорд-на-Ейвоні. Будівля центру займає старовинний особняк ХІХ століття, який раніше був будинком вікарію і з тих пір зберіг особливу чарівність традиційного англійського будинку. На його території розташовані сучасні тенісні корти та поля для гольфу.

 

Програма складається із 28 уроків англійської мови, а саме 21 години на тиждень. Курс включає розвиток комунікативних навичок, розширення словникового запасу, підвищення граматичної письменності студентів.

 

Позакласна програма включає заняття спортом: баскетбол, бадмінтон, футбол, плавання, теніс, волейбол, гру в боулінг, походи в караоке, кіно та дискотеки. Також щотижня організовуються поїздки та екскурсії до інших міст.

 

Newbury Hall Education (13-17 років)

 

OISE Newbury Hall знаходиться в невеликому місті Ньюбері, графство Беркшир, в 90 км від Лондона. Поруч із Ньюбері знаходяться міста Оксфорд, Вінчестер та Бат.

У таборі Newbury Hall можна вибрати цілорічні, весняні або літні програми:

 

- У рамках цілорічної програми учні можуть проходити навчання у будь-який зручний час та протягом будь-якого періоду часу. Курс може тривати від 1 тижня до цілого року (52 тижні).

 

- Літні курси проводяться від 2 тижнів до 8 з можливістю підготуватися до екзамену IELTS та скласти його протягом періоду навчання.

 

– На весняних та інших канікулах є можливість не лише вдосконалювати англійську мову, а й вивчати шкільні предмети.

 

Програма розрахована на дітей 13-17 років і має на увазі 27 годин занять англійською мовою та академічними предметами на тиждень.

 

OISE Oxford, Brasenose College (14-17 років)


Ця літня програма проходить у коледжі Brasenose, який є частиною Оксфордського Університету.

 

Вона розрахована на мотивованих та амбітних учнів та передбачає інтенсивне вивчення англійської мови щонайменше 30 годин на тиждень у групах по 6-8 осіб, а також щоденну роботу над проектами у групах по 4 особи. Мета цієї програми – сформувати вміння висловлювати свої думки англійською на різні теми. Заняття з ранку присвячені вивченню академічної англійської. Заняття після обіду відбуваються у формі семінарів чи проектних робіт на певні теми. Кожен день вибирається певна тема, яка відноситься до одного з 4 модулів, кожен з яких проходить в один із чотирьох тижнів курсу в Brasenose College: Міжнародні відносини; Журналістика та електронні ЗМІ; Підприємництво; Політика, Філософія та Економіка. По суботах у студентів проходять екскурсії з тематики, яка відповідає обраній темі вивчення.

 

OISE Taunton (7-12 років)

 

Літні курси для дітей 7-12 років проходять на базі школи-пансіону King's Hall School у Тонтоні, на південному заході Англії. Усі викладачі та персонал живуть на території школи, тому дітям тут забезпечується цілодобовий нагляд. На території школи є спортивний зал, тенісні корти та відкритий басейн із підігрівом.

 

Програма передбачає 21 годину занять англійською мовою на тиждень.

 

OISE Badminton (13-17 років)

 

Badminton School – престижна приватна школа-пансіон для дівчаток. Вона займає велику територію в житловому районі, де розташувалися спортивний зал, басейн, тенісні корти, театр, центр мистецтв та багато іншого. Курс розрахований на хлопчиків та дівчаток 13–17 років.

 

Програма складається з 23 годин англійської та активної розважальної програми. Заняття фокусуються мовою, академічною грамотністю, соціальним та культурним усвідомленням.

 

OISE York (13-17 років)

 

Queen Ethelburga's School – традиційна школа-пансіон, розташована за 30 хвилин їзди від історичного центру міста Йорк. Територія школи та класи обладнані останніми технологіями, що приносить більше можливостей для кращої організації інтерактивів зі студентами.

 

Програма складається з 23 годин англійської та активної розважальної програми. Заняття фокусуються мовою, академічною грамотністю, соціальним та культурним усвідомленням.

 

OISE Swindon (13-17 років)

 

Літній центр мовної школи OISE розташувався в районі Walcot, всього за годину їзди від Брістоля та Оксфорда. Літня школа займає сучасну будівлю з відмінним спортивним обладнанням, а поблизу є багато кафе, ресторанів, парків, музеїв і кінотеатрів.

 

Програма складається з 23 годин англійської та активної розважальної програми. Заняття фокусуються мовою, академічною грамотністю, соціальним та культурним усвідомленням.

 

OISE Folkestone (13-17 років)

 

Цей мовний центр OISE працює на базі школи SES Folkestone. Вона знаходиться в приморському місті Фолкстоні, яке розташувалося на узбережжі протоки Па-де-Кале, за 11 кілометрів на південний захід від Дувру. Всього за годину можна дістатися Лондона і за дві – до Парижа.

 

У цьому центрі представлена інтенсивна програма, яка складається з 27 годин англійської та активної розважальної програми. Заняття фокусуються мовою, академічною грамотністю, соціальним та культурним усвідомленням.

 

OISE Dawlish (13-17 років)

 

Мовна літня школа OISE Dawlish розташувалася на морському курорті Доліш, за 30 хвилин їзди від м. Девон. У літній школі навчається максимум до 48 студентів, що робить навколишню атмосферу теплою, затишною та домашньою, а також ідеальною для тих хлопців, які приїжджають до Англії вперше.

 

У цьому центрі представлена інтенсивна програма, яка складається з 27 годин англійської та активної розважальної програми. Заняття фокусуються мовою, академічною грамотністю, соціальним та культурним усвідомленням.

 

Проживання:

 

Під час навчання студенти проживають у студентських резиденціях на території шкіл, де відбуваються заняття, а харчуються вони за принципом повного пансіону.

 

Розважальна програма:

 

Для студентів усіх програм підготовлено активну спортивну та розважальну програму, яка супроводжується кількома екскурсіями на тиждень.

 

Вартість програми:

 

Від £1185 за 1 тиждень – залежно від програми.

 

Дати програм уточнюйте.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page