top of page

CHELSEA INDEPENDENT COLLEGE ACADEMIC SUMMER

Chelsea Independent College

Chelsea Independent College (CIC) — один із найкращих коледжів у Лондоні, який входить до Astrum Education. Випускники навчального закладу рік у рік демонструють відмінну успішність, більша їх частина орієнтована на вступ до університетів групи «Рассел».

Chelsea Independent College розташовується в двох престижних і модних районах центрального Лондона - Chelsea і Fulham. Навпроти головної будівлі коледжу – стадіон, на якому тренуються футбольні команди Chelsea та Fulham. Тут готують студентів за програмами GCSE, A-Level, Business Foundation, а також проводять курси з медицини та підготовки до вступу до Оксбриджу.

Переваги програм:

 

Академічні літні курси в Chelsea Independent College  - це можливість вивчити цікаві для вас дисципліни більш глибоко, удосконалити знання англійської мови та отримати уявлення про свою майбутню сферу діяльності. Заняття проходять у невеликих групах, у розслабленій атмосфері, що сприяє живому обміну думками та ефективному засвоєнню матеріалу. Ви навчатиметеся у найкращих професіоналів у своїх галузях, візьмете участь в інтерактивних практикумах та семінарах. А після навчання ви зможете знайомитися з культурними пам'ятками Лондона і дослідити це цікаве і багатогранне місто в компанії студентів, які приїхали сюди з усього світу.

Структура програм:

 

Навчальний курс є комбінацією із занять з англійської мови та занять з предметів з обраного напрямку:

Мистецтво та дизайн. Мета програми - дати студентам ті навички та вміння, які допоможуть побудувати успішну кар'єру в творчих індустріях. Викладачі курсу – практикуючі дизайнери та художники і тому можуть дати учням найповніше уявлення про передуніверситетську підготовку, необхідну для досягнення великих академічних та професійних успіхів.

Юриспруденція, політологія та міжнародні відносини. Цей курс створений для тих, хто думає про майбутню кар'єру в цих сферах діяльності або просто хоче ознайомитися із системою міжнародного права та політологією. Учні вивчають теорію перерахованих областей знань і знаходять їй застосування під час дебатів та розбору кейсів. Це дозволяє отримати широке уявлення, як працює політико-правова сфера.

Бізнес та фінанси. Цей курс дає розуміння основних принципів організації бізнесу та фінансів, а також допоможе визначити, в якому напрямі економіки вам краще розвиватися.. Студенти ознайомляться з такими дисциплінами як маркетинг, бухгалтерський облік, дослідження ринку, фінансовий менеджмент, підприємництво, бізнес-планування, мікро- та макоекономіка.

Медицина. Програма з медицини дасть студентам можливість поповнити багаж знань у цій галузі та зрозуміти, як влаштована ця сфера професійної діяльності. Якщо ви плануєте вступ до одного з медичних ВНЗ Великобританії, то цей курс стане чудовим початком вашої підготовки, дозволить розібратися в різноманітті сучасної медицини та визначитися, яка спеціалізація підходить саме вам.

Інженерія та комп'ютерні технології. Цей курс допоможе вам дізнатися, як функціонує ця сфера діяльності, які навички та знання необхідно набути і які перспективи та можливості це для вас відкриє. Викладачі курсу познайомлять вас із такими інженерними дисциплінами як автомобілебудування, цивільне будівництво, хімічна інженерія, машинобудування та електротехніка. Також ви отримаєте уявлення про сферу комп'ютерних технологій та вивчіть принципи програмування та штучного інтелекту.

Театр та драма. Програма призначена для студентів, які бажають розвивати свої акторські здібності, використовуючи сценічний реквізит, імпровізацію та оповідання. Програма також включає заняття з експертами в галузі коучингу голосу, сценічного бою та живого виступу. Ми розглянемо, як виконавці, дизайнери та режисери доносять зміст твору до аудиторії. Ми також вивчатимемо п'єси з різних періодів і жанрів і обговорюватимемо, як вони співвідносяться із соціальним, історичним та культурним контекстом.

Проживання:

1-2х місні кімнати з вигодами

 

Дати заїздів та вартість програм:

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфер, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, трансфери, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page